tadas šuškevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tadas šuškevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tadas šuškevičius“.

Revoliucija lengvojoje atletikoje – į olimpines žaidynes patekti bus sunkiau

Tarptautinė lengvosios atletikos federacijų asociacija (IAAF) ėmėsi revoliucinių priemonių, norėdama pakelti sporto šakos prestižą pasaulyje. Rugsėjį startuos naujo pobūdžio planetos reitingai, tapsiantys ir pagrindiniu įrankiu atrenkant pasaulio čempionatų ir olimpinių žaidynių dalyvius. Lengvaatlečiai atrankos periode turės pasiekti daugiau nei vieną aukštą rezultatą, kadangi svarbus bus taškų, surinktų už pasiekimus, vidurkis.
2018-04-06

Pasaulio lengvosios atletikos čempionatas: ar lietuviai nustebins rezultatais?

Atjaunėjusi, perspektyvi ir teikianti vilčių – rugpjūčio 4–13 dienomis Londone (Didžioji Britanija) vyksiančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate pasirodysianti Lietuvos komanda pagrįstai gali pranokti pirmtakų pasiekimus. Londone Lietuvai atstovaus 15 sportininkų delegacija – keturi metikai, dvi šuolininkės, trys maratonininkai, viena stadiono bėgikė bei penki ėjikai.
2017-08-02

Istorinę bronzą iškovojusios ėjikės: ant pakylos lipo trys kartos

Istorinius rezultatus Europos taurės varžybose pasiekę ėjikai į Lietuvą sugrįžo be fanfarų. Dvi pozicijos aštuntukuose bei moterų komandos bronza mūsiškiams tarpinė stotelė prieš svarbiausią metų startą – pasaulio lengvosios atletikos čempionatą.
2017-05-23

Į finalą nepatekusi Airinė Palšytė: skausmus jaučiu net vaikščiodama

Įveiktas 189 cm aukštis bei 14 vieta pasaulio lengvosios atletikos čempionate. Tai – ne tas laimikis, kurio iš didžiausios Lietuvos komandos vilties Airinės Palšytės planetos pirmenybėse laukė lengvosios atletikos aistruoliai. Vis dėlto lietuvei prireikė daug valios ir kovingumo, jog išvis pasirodytų sektoriuje... Į svarbiausią metų startą Universiados čempionė išvyko traumuota. „Tai, kas įvyko šiandien, ir turėjo nutikti. Atvykau į Pekiną būdama tikrai ne pačios geriausios sportinės formos.
2015-08-27

Tarptautinėse sportinio ėjimo varžybose Birštone triumfavo N. Aidietytė ir T. Šuškevičius

Šeštadienį Birštone vyko 28-os olimpinio vicečempiono Antano Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybos, į kurias susirinko per 100 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Baltarusijos.Nedalyvaujant praėjusių metų čempionams Mariui Žiūkui bei latvei Agnesei Pastarei, tiek vyrų, tiek moterų 10 km rungtyse triumfavo olimpiečiai. Vyrų tarpenepralenkiamas buvo vilnietis Tadas Šuškevičius. Sportininkas distanciją įveikė per 41 min. 29 sek.
2014-04-27

Ėjikas T. Šuškevičius įvykdė pasaulio čempionato A normatyvą

Šeštadienį Slovakijoje vykusiose 32-osiose sportinio ėjimo varžybose "Dudinska patdesiatka" Lietuvos atstovas Tadas Šuškevičius pagrindinėje 50 km distancijoje užėmė aštuntąją vietą. 27-erių metų lietuvis distanciją įveikė per 4 val. 50 sek. ir įvykdė pasaulio čempionato A normatyvą. Nugalėjo 21-erių metų Gvatemalos atstovas Erikas Barondas (Erick Barrondo) - 3 val. 41 min. 9 sek.
2013-03-24

Ėjikas Tadas Šuškevičius finišavo devintas, kitas lietuvis – diskvalifikuotas

Barselonoje (Ispanija) vykstančio 20-ojo Europos lengvosios atletikos čempionato vyrų 50 km sportinio ėjimo varžybose penktadienį Lietuvos atstovas Tadas Šuškevičius užėmė devintąją vietą. Tai aukščiausia Lietuvos ėjikų vyrų užimta vietą Europos čempionatuose. Europos čempiono titulą apgynė 32-ejų metų prancūzas Yohannas Dinizas. 2007 metų pasaulio vicečempionas distanciją įveikė per 3 val. 40 min. 37 sek.
2010-07-30

A.Mikėno memorialą laimėjo Virbalytė ir Šuškevičius

Šeštadienį Birštone vyko tradicinės, jau 24-osios olimpinio vicečempiono Antano Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybos. Pagrindinėsė distancijose jų nugalėtojais tapo lietuviai Brigita Virbalytė bei Tadas Šuškevičius. Per 130 ėjikų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Estijos, Baltarusijos ir Slovakijos varžėsi 1–20 kilometrų distancijose. Iš ryto švietusi saulutė varžybų metu pasislėpė, protarpiais palynodavo lietus, tačiau buvo šilta (+17), tad oras ėjikams netrukdė.
2010-05-01

B. Virbalytė laimėjo varžybas Katalonijoje

78-ojo Katalonijos sportinio ėjimo čempionato ir 35-ųjų „Gran Premi de Marxa Atletica Ciutat del Prat“ varžybų 20 km distancijoje nugalėjo Brigita Virbalytė. Lietuvė, kuriai pirmadienį sukanka 25-eri, distanciją įveikė per 1 val. 36 min. 44 sek. Tarp vyrų trečias finišavo Tadas Šuškevičius – 1 val. 28 min. 24 sek.
2010-02-01

Daugiadienes ėjimo varžybas laimėjo lietuviai

Šeštadienį Šveicarijoje pasibaigusių 42-ųjų daugiadienių sportinio ėjimo varžybų "Tour de Romandie" nugalėtojais tapo Lietuvos atstovai - Brigita Virbalytė ir Tadas Šuškevičius. B. Virbalytė laimėjo prologą ir penkis etapus iš aštuonių (123 km 720 m; 9 val. 37 min. 28 sek.). Neringa Aidietytė tarp 27 dalyvių liko septinta (10:27.25), o Valerija Lišakova - devinta (10:48.10). Lietuvos moterų komanda liko antra. Mūsiškės nusileido tik ukrainietėms. Trečiąją vietą užėmė baltarusės.