Barselonoje (Ispanija) vykstančio 20-ojo Europos lengvosios atletikos čempionato vyrų 50 km sportinio ėjimo varžybose penktadienį Lietuvos atstovas Tadas Šuškevičius užėmė devintąją vietą.

Tai aukščiausia Lietuvos ėjikų vyrų užimta vietą Europos čempionatuose.

Europos čempiono titulą apgynė 32-ejų metų prancūzas Yohannas Dinizas. 2007 metų pasaulio vicečempionas distanciją įveikė per 3 val. 40 min. 37 sek.

Sidabro medalį iškovojo lenkas Grzegorzas Sudolas (+1.47), o bronza atiteko rusui Sergejui Bakulinui (+2.49).

Asmeninį rekordą pasiekęs 25-erių metų vilnietis T. Šuškevičius nuo nugalėtojo atsiliko 11 min. 54 sek. Jis taip pat įvykdė 2011 metų pasaulio čempionato A lygio normatyvą.

Įveikus pusę distancijos Tadas buvo 15-as, įveikus 35 km – 13-as, po 40 km – 11-as, o po 45 km - devintas.

Kitas mūsų šalies atstovas Donatas Škarnulis buvo diskvalifikuotas, net neįveikęs 10 km.

Iš 27 startavusių sportininkių klasifikuota 15.