vilius mikelionis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vilius mikelionis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vilius mikelionis“.

Lietuvos atletai iš Berlyno grįžo ir be medalių, ir be rekordų

Vakar Berlyne pasibaigusiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate mūsų sportininkai medalių neiškovojo ir šalies rekordų nepagerino. Iš penkiolikos Lietuvos atletų į geriausiųjų dešimtukus pateko du.
2009-08-24

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate varžysis 15 lietuvių

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate, rugpjūčio 15-23 dienomis vyksiančiame Berlyne (Vokietija), Lietuvai atstovaus 15 sportininkų. Lietuvos rinktinės sudėtis buvo patvirtinta sekmadienį, pasibaigus S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykusiam Lietuvos čempionatui.
2009-08-02

Kristina Saltanovič Europos taurės varžybose iškovojo bronzą!

Sekmadienį Prancūzijoje vykusiose 8-osiose Europos sportinio ėjimo taurės varžybose Kristina Saltanovič 20 km distancijoje užėmė trečiąją vietą. Tai pirmas Lietuvos ėjikų medalis, iškovotas tokiose varžybose per visą istoriją. K. Saltanovič nuotolį įveikė per 1 val. 34 min. 17 sek. Lengvaatletė iš Lietuvos nugalėtojai ispanei Marijai Vasko (Maria Vasco, 1:32.53) nusileido 1 min. 24 sek. Antroji vieta atiteko rusei Anisijai Kirdiapkinai - 1 val. 33 min. 28 sek.
2009-05-25

Europos ėjimo taurės varžybose lietuviai be medalių

Didžiojoje Britanijoje sekmadienį vykusiose VII-osiose Europos sportinio ėjimo taurės varžybose sėkmingiausiai iš lietuvių pasirodžiusi Sonata Milušauskaitė moterų 20 km distancijoje užėmė devynioliktąją vietą - 1 valanda 33 minutės bei 8 sekundės.
2007-05-21

Įspūdingas A. Skujytės pasirodymas Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybėse

Šeštadienį Kaune prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną įspūdingai penkiakovės varžybose rungtyniavo olimpinė septynkovės vicečempionė kaunietė Austra Skujytė. Ji surinko 4 614 taškų ir, pasiekusi antrą rezultatą pasaulyje šį sezoną, net 337 taškais užėmė antroje vietoje likusią kitą Kauno atstovę Viktoriją Žemaitytę. Bronzą penkiakovėje iškovojo vilnietė Rūta Balčiauskaitė - 3 185 taškai.