ac milan

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ac milan“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ac milan“.

„Barcelona“ sunkiai laimėjo prieš dešimtyje likusius varžovus, „Milan“ sutvirtino savo pozicijas Italijoje

„Barcelona“ futbolo klubas įsirašė dar vieną pergalę „La Liga“ pirmenybėse, o Italijoje „Milan“ dar labiau įsitvirtino antroje lentelės vietoje. Šeštadienį namuose žaidę Barselonos futbolininkai ne be vargo 1:0 nugalėjo „Las Palmas“. Rungtynėse „Las Palmas“ jau 24-ąją minutę liko dešimtyje. Komandos vartininkas Alvaro Vellesas bandydamas perimti kamuolį taranavo oponentą ir prieš save išvydo raudoną kortelę.
2024-03-31

Dešimtyje likusi „Milan“ krito per pridėtą laiką

Italijoje dramatišką pralaimėjimą patyrė „Milan“ futbolininkai, kurie išvykoje 2:4 nusileido „Monza“ atstovams. Itin nesėkmingai svečiams iš Milano susiklostė pirmojo kėlinio finišas. Paskutinę reguliaraus laiko minutę buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį realizavo Matteo Pessina, o jau prasidėjus pridėtam laikui į jų vartus kamuolį siuntė ir Dany Mota. Prasidėjus kėliniui į dar sunkesnę padėtį „Milan“ pastatė Luka Jovičius.
2024-02-19

„AC Milan“ sutrypė varžovus ir žengė į Italijos futbolo taurės ketvirtfinalį

„AC Milan“ klubas Italijos futbolo taurės aštuntfinalyje 4:1 sutriuškino „Cagliari“ futbolininkus ir pateko į kitą etapą. 29-ąją rungtynių minutę Luka Jovičius tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „AC Milan“ šiame susitikime į priekį 1:0. Baigiantis pirmajam kėliniui Serbijos futbolininkas 42-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime sėkmingai nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0. Antro kėlinio pradžioje Chaka Traore 50-ąją minutę pasinaudojęs sum...
2024-01-03

„Milan“ jaunasis talentas užfiksavo „Serie A“ rekordą

„Milan“ klubo jaunasis talentas Francesco Camarda užfiksavo visų laikų „Serie A“ rekordą. Po keitimo vakar dienos rungtynėse pasirodęs futbolininkas tapo jauniausiu visų laikų „Serie A“ žaidėju. Aikštėje jis pasirodė būdamas vos 15 metų ir 260 dienų amžiaus. Kvietimą į pagrindinę „Milan“ komandą F. Camarda užsitarnavo neįtikėtinu žaidimu šios ekipos jaunimo komandose. Pranešama, jog per 89 rungtynes „Milan“ jaunimo komandose puolėjas sugebėjo pelnyti net 485 įvarčius.
2023-11-26

Čempionų lyga: PSG triumfas namų aikštėje, svarbi „Borrusia“ pergalė ir pratęsta „Man City“ sėkmė

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaisti šeši grupių etapo mačai. F grupės mače namuose Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas sutrypė „AC Milan“ futbolininkus rezultatu 3:0.  Gražų bandymą pelnyti pirmą įvartį turėjo Kylianas Mbappe, kai 22-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose.
2023-10-26

„Serie A“ turi naują lyderį: dešimtyje likęs „Milan“ nusileido „Juventus“

„Serie A“ pirmenybėse sekmadienį įvyko intriguojanti akistata tarp „Milan“ ir „Juventus“ komandų. Namuose žaidę „Milan“ esugebėjo pratęsti keturių pergalių serijos – minimalią pergalę 1:0 šventė Turino ekipa. Situacija „Milan“ komandai komplikavosi pirmojo kėlinio pabaigoje. Nesugaudęs Moiseso Keano, Malickas Thiaw pargriovė jį iš nugaros, o teisėjas už paskutinės vilties pražangą skyrė raudoną kortelę.
2023-10-23

Drama Italijoje: į vartus stojęs puolėjas Giroud padėjo išsaugoti AC „Milan“ pergalę

Italijos „Serie A“ pirmenybėse šeštadienį netrūko aistrų, o tikru futbolo spektakliu tapo rungtynės tarp „AC Milan“ ir „Genoa“ ekipų. Iki pat rungtynių pabaigos abi ekipos žaidė apylygiai ir nė vienai ekipai niekaip nesisekė įgyti pranašumo. Visgi 87-ąją minutę „AC Milan“ krašto puolėjui Christianui Pulišičiui pavyko atidaryti įvarčių sąskaitą, nors varžovų žaidėjai ir apeliavo dėl žaidimo ranka.
2023-10-08

Milano derbyje – penkis įvarčius atseikėjusio „Inter“ dominavimas

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 5:1 sutriuškino „AC Milan“ futbolininkus. Henrikhas Mkhitaryanas 5-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Inter“ šiame susitikime į priekį 1:0. Federico Dimarco 26-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.
2023-09-16

Apie karjeros pabaigą paskelbęs Ibrahimovičius nesulaikė ašarų

Zlatanas Ibrahimovičius būdamas 41-erių metų amžiaus paskelbė apie savo karjeros pabaigą. Puolėjas šią žinią pranešė „AC Milan“ gerbėjams po komandos sekmadienį sužaistų paskutinių rungtynių prieš „Verona“ Italijos „Serie A“ lygoje šiame sezone. Atsisveikindamas švedas nesulaikė ašarų. „Pirmą kartą, kai atvykome į Milaną, jūs suteikėte man laimę, antrą kartą – meilę. Noriu iš širdies padėkoti jums, gerbėjai. Jūs mane priėmėte išskėstomis rankomis, privertėte jaustis kaip namuose.
2023-06-05

„Juventus" įveikęs „AC Milan“ klubas užsitikrino vietą Čempionų lygoje

„AC Milan“ Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo Turino „Juventus“ futbolininkus ir užsitikrino vietą tarp keturių geriausių čempionato komandų. Juanas Cuadrado 14-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Mike‘as Maignanas meistriškai atrėmė kamuolį. Moise‘as Keanas 32-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau M.Maignanas sėkmingai apgynė saugomus vartus.