Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaisti šeši grupių etapo mačai. F grupės mače namuose Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas sutrypė „AC Milan“ futbolininkus rezultatu 3:0.

Gražų bandymą pelnyti pirmą įvartį turėjo Kylianas Mbappe, kai 22-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose.

Antruoju savo bandymu K. Mbappe 32-ąją minutę nuginklavo vartininką ir išvedė PSG ekipą į priekį 1:0.

Ousmane'as Dembele 48-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą, tačiau teisėjas po VAR peržiūros užfiksavo pražangą ir įvarčio neįskaitė, todėl rezultatas liko 1:0. Netrukus, 53-ąją minutę, Randalas Kolo Muani nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

„AC Milan“ situaciją dar labiau pagilino Kang-In Lee smūgis 89-ąją minutę, kai šis tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Kitose F grupėse svarbią pergalę iškovojo Dortmundo „Borrusia“, kai išvykoje 1:0 palaužė iki tol grupėje pirmavusius „Newcastle“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje aktyviau žaidę svečiai iš Vokietijos savo įvartį pelnė paskutinę jo minutę. Tikslų komandos draugo perdavimą gavęs Felixas Nmecha technišku smūgiu išvedė „Borussia“ į priekį 1:0.

Antrąjį kėlinį „Newcastle“ stengėsi bent jau išlyginti rezultatą, tačiau pastangos liko bergždžios. Paskutinę mačo minutę Anglijos klubas turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau po kampinio link vartų pasiųstas kamuolys trenkėsi į viršutinę vartų konstrukciją ir rezultatas tapo nepakits.

E grupėje taškus prarado Madrido „Atletico“. Ispanijos sostinės klubas Škotijoje dukart atsiliko, o dvikovą su „Celtic“ galiausiai baigė 2:2.

„Celtic“ puikiai pradėjo rungtynes ir jau ketvirtąją minutę įsiveržė į priekį 1:0. Puikų komandinį žaidimą pademonstravę Glazgo ekipos žaidėjai surado Kyogo Furuhashi, kuris išbėgęs vienas prieš vartininką pasiuntė kamuolį į vartus.

Rezultatą „Atletico“ išlygino realizuodami vienuolikos metrų baudinį. Nahuelis Molina buvo pargriautas baudos aikštelėje, o baudinio realizuoti ėmėsi Antoine‘as Griezmannas. Nors prancūzo smūgį atrėmė Joe Hartas, kamuolys atšoko tiesiai „Atletico“ puolėjui ir šis pasiuntė kamuolį į vartus.

Lygus rezultatas ilgai neišsilaikė: „Celtic“ surengė dar vieną greitą ataką, kurios smaigalyje atsidūręs Luisas Palma galingu smūgiu nuo vartų virpsto sugrąžino Škotijos klubui pranašumą.

Aktyviau antrajame kėlinyje žaidę „Atletico“ 53-ąją minutę išlygino rezultatą ir rezultatas išliko nepakitęs iki paskutinio švilpuko.

Trečiąja pergale G grupėje džiaugėsi „Manchester City“. Čempionų lygos nugalėtojai išvykoje 3:1 nugalėjo „Young Boys“ futbolininkus. Visas rungtynes varžovus spaudę „Man City“ žaidėjai į priekį įsiveržė antrojo kėlinio trečiąją minutę. Rubeno Diazo smūgis pataikė į skersinį, o pirmasis prie kamuolio atsidūręs Manuelis Akanji pasižymėjo iš arti pasiųsdamas kamuolį į vartus.

Vos po keturių minučių vienas prieš vartininką pabėgo „Young Boys“ atstovas Mechekas Elia, kuris perkėlė kamuolį per Edersoną ir atstatė rungtynėse lygybę.

Nepaisant to, čempionai 67-ąją ir 74-ąją minutes pelnė dar po įvartį ir nepaliko šansų Šveicarijos klubui.

Kitose šios grupės rungtynėse antrąją pergalę iškovojo „RB Leipzig“. Jie namuose 3:1 susitvarkė su „Crvena Zvezda“.

H grupėje „Porto“ pirmoji rungtynėse praleido įvartį, bet galiausiai 4:1 sutriuškino „Antwerp“ atstovus. Net tris įvarčius šiame mače 46-ą, 69-ą ir 84-ą minutėmis pelnė Evanilsonas, o dar vieną pridėjo ir taikliai kamuolį į varžovų vartus pasiuntęs Stephenas Eustaquio.