„AC Milan“ klubas Italijos futbolo taurės aštuntfinalyje 4:1 sutriuškino „Cagliari“ futbolininkus ir pateko į kitą etapą.

29-ąją rungtynių minutę Luka Jovičius tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „AC Milan“ šiame susitikime į priekį 1:0.

Baigiantis pirmajam kėliniui Serbijos futbolininkas 42-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime sėkmingai nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Antro kėlinio pradžioje Chaka Traore 50-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 3:0.

Paulo Danielis Dentello Azzi „Cagliari“ 88-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir sušvelnino susitikimo rezultatą 3:1, tačiau rungtynių pabaigoje R. Leao pridėjo ir savo įvartį, o „AC Milan“ komanda iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 4:1.

„AC Milan“ Italijos futbolo taurės ketvirtfinalyje susitiks su „Atalanta“ ir „Sassuolo“ komandų poros nugalėtoju.