Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp Milano „Inter“ ir „Atalanta“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2, o „AC Milan“ iškovojo pergalę.

Lautaro Martinezas jau 5-ąją minutę pirmuoju lietimu tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Inter“ ekipą į priekį 1:0.

Ruslanas Malinovskis 30-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išlygino rezultatą 1:1.

Rafaelis Toloi 38-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus persvėrė rezultatą „Atalanta“ ekipos naudai 2:1.

Edinas Džeko 71-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Kitose rungtynėse „AC Milan“ 2:1 (0:0) įveikė „Spezia“ futbolininkus.

Milano ekipą 48-ąją minutę į priekį išvedė Danielis Maldini, legendinio Paoli Maldini sūnus.

80-ąją minutę po Daniele Verde smūgio rezultatas tapo lygus, bet pergalę „AC Milan“ dovanojo Brahimo Diazo tikslus šūvis po šešių minučių.