„AC Milan“ Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo Turino „Juventus“ futbolininkus ir užsitikrino vietą tarp keturių geriausių čempionato komandų.

Juanas Cuadrado 14-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Mike‘as Maignanas meistriškai atrėmė kamuolį.

Moise‘as Keanas 32-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau M.Maignanas sėkmingai apgynė saugomus vartus.

Olivieris Giroud 40-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „AC Milan“ šiame susitikime į priekį 1:0.

Sandro Tonali 47-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Alexis Saelemaekersas 70-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį užtikrintai blokavo varžovas ir rezultatas išliko nepakitęs.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Adrienas Rabiotas 86-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Galiausiai finalinis mačo teisėjo švilpukas paskelbė minimalią Milano klubo pergalę.