„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse 3:0 sutriuškino dešimtyje rungtyniauti likusius „Mallorca“ futbolininkus.

Ansu Fati 1-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Barceloną“ šiame susitikime į priekį 1:0.

Amathas Ndiaye 14-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Mallorca“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

A.Fati 24-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino „kanonierių“ pranašumą 2:0.

Julesas Kounde 47-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau nukreipti kamuolio į vartus nepavyko ir rezultatas nepakito.

Ousmane’as Dembele 54-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau varžovas sėkmingai blokavo kamuolį.

Gavi 70-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimesnės distancijos pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Robertas Lewandowskis 78-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Šis mačas buvo paskutiniosios rungtynės namuose katalonų klubo legendoms Sergio Busquetsui ir Jordi Albai. Ilgamečiai klubo žaidėjai po sezono palieka komandos gretas.

Tuo tarpu kitame susitikime Madrido „Atletico“ namuose 2:1 nugalėjo „Real Sociedad“ futbolininkus.

Antoine‘as Griezmannas 37-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Atletico“ ekipą į priekį 1:0.

Sergio Reguilonas 48-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartų sargas Alexas Remiro.

Nahuelis Molina 73-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Alexanderis Sorlothas 88-ąją minutę pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir sušvelnino šio susitikimo rezultatą 1:2.