Antradienio vakarą prasidėjo UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapas, kuriame likusios šešiolika komandų kovoja dėl kelialapio į ketvirtfinalį.

Intriguojantis mačas vyko Prancūzijoje, kur šalies čempionai Paryžiaus „Saint-Germain“ susitiko su Miuncheno „Bayern“ futbolininkais. Cristophe'o Galtiero auklėtiniai namuose 1:0 nusileido svečiams iš Vokietijos.

60 proc. pirmojo kėlinio laiko kamuolį valdė Vokietijos klubas. Pastariesiems pavyko 2 kartus smūgiuoti į vartų plotą, tačiau savo šansų svečiai neišnaudojo. Kėlinio pabaigoje Lionelis Messi turėjo progą išvesti šeimininkus į priekį, tačiau pastarajam nepavyko realizuoti baudos smūgio ir į ilgąją pertrauką komandos keliavo be įvarčių.

Antrąjį kėlinį įvarčiu pradėjo svečiai, kai 53-ąją minutę Alphonsas Daviesas iš kairiojo krašto pasiuntė perdavimą Kingsley Comanui, o pastarasis vienu lietimu pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus.

73-ąją minutę Kylianas Mbappe pasiuntė kamuolį į vartus, deja, tai padarė būdamas nuošalėje. Netrukus, 82-ąją minutę K. Mbappe ir vėl smūgiavo tiesiai į vartus, tačiau ir šįkart teisėjai užfiksavo nuošalę.

Baigiantis rungtynėms „Bayern“ prancūzas Benjamin'as Pavard'as užsidirbo antrąją geltoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės, tačiau tai nepakeitė rungtynių baigties.

Kitoje aštuntfinalio kovoje susitiko „AC Milan“ ir Londono „Tottenham Hotspur“ ekipos. Milano futbolininkams namuose 1:0 pavyko susitvarkyti su svečiais iš Londono.

Pirmasis šeimininkų įvartis į vartus skriejo jau 7-ąją minutę. Theo Hernandezui pavyko smūgiuoti į vartus, tačiau jo smūgį vartininkas puikiai atrėmė. Vartininko krūtine atremtas kamuolys atsidūrė tiesiai prieš Brahimą Diazą, kuris pasiuntė kamuolį į vartus. Tai buvo vienintelis įvartis pirmajame kėlinyje ir į ilgąją pertrauką pirmaujančių vaidmenyje iškeliavo Milano futbolininkai.

Antrajame kėlinyje daugiau pavojingų atakų sukūrė Milano ekipa, tačiau įvarčiais žiūrovų nebenudžiugino nei vienos komandos futbolininkai.