Italijoje dramatišką pralaimėjimą patyrė „Milan“ futbolininkai, kurie išvykoje 2:4 nusileido „Monza“ atstovams.

Itin nesėkmingai svečiams iš Milano susiklostė pirmojo kėlinio finišas. Paskutinę reguliaraus laiko minutę buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį realizavo Matteo Pessina, o jau prasidėjus pridėtam laikui į jų vartus kamuolį siuntė ir Dany Mota.

Prasidėjus kėliniui į dar sunkesnę padėtį „Milan“ pastatė Luka Jovičius. Serbas trinktelėjo oponentui ir prieš save išvydo raudoną kortelę.

Net ir likę dešimtyje „Milan“ futbolininkai surengė ne vieną pavojingą ataką, o po keitimų aikštėje pasirodę Olivier Giroud ir Christianas Pulisičius galiausiai išlygino rezultatą.

Visgi, ir jau 90-ąją rungtynių minutę Warrenas Bondo iš už baudos aikštelės ribų sugrąžino „Monza“ komandai persvarą, o per pridėtą laiką pergalę įtvirtino Lorenzo Colombo.