„Barcelona“ futbolo klubas įsirašė dar vieną pergalę „La Liga“ pirmenybėse, o Italijoje „Milan“ dar labiau įsitvirtino antroje lentelės vietoje.

Šeštadienį namuose žaidę Barselonos futbolininkai ne be vargo 1:0 nugalėjo „Las Palmas“. Rungtynėse „Las Palmas“ jau 24-ąją minutę liko dešimtyje.

Komandos vartininkas Alvaro Vellesas bandydamas perimti kamuolį taranavo oponentą ir prieš save išvydo raudoną kortelę. Visgi, net ir turėdami kiekybinį pranašumą katalonai savo įvarčio turėjo laukti beveik valandą.

59-ąją minutę neseniai aikštėje pasirodęs Joao Felixas puikiu perdavimu surado Raphinhą, kuris įkirto į baudos aikštelę ir galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Po pergalės „Barcelona“ sumažino deficitą nuo Madrido „Real“ iki penkių taškų.

Tuo tarpu šeštadienį „Milan“ išvykoje 2:1 palaužė „Fiorentina“ atstovus. Nugalėtojams tai buvo 20-oji pergalė per 30 sužaistų rungtynių.

Įdomu, jog visi trys rungtynių įvarčiai krito antrajame kėlinyje per šešių minučių atkarpą. Pirmasis pasižymėjo „Milan“ atstovas Rubenas Loftusas-Cheekas, po trijų minučių Alfredas Duncanas rezultatą išlygino, bet prabėgus dar trims minutėms antrąjį įvartį svečių gretose pelnė Rafaelis Leao.

Pergalė leido „Milan“ įsitvirtinti antroje „Serie A“ pozicijoje. „Juventus“ dabar jie lenkia šešiais taškais.