Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos principinėse rungtynėse svečiuose 2:1 įveikė „AC Milan“ futbolininkus ir užsitikrino čempionų titulą.

Francesco Acerbi rungtynių pradžioje puikiu smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Inter“ į priekį 1:0. Abi komandos aktyviai žaidė puolime. Pavojingomis progomis pasižymėti nepasinaudojo Rafaelis Leao, Marcusas Thuramas, Davide Calabria, Henrikhas Mkhitaryanas.

M. Thuramas antrojo kėlinio pradžioje individualiais veiksmais nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. „AC Milan“ ir toliau ieškojo savų progų, o tai davė vaisių. Fikayo Tomori 80-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Rungtynių pabaigoje netrūko emocijų ir apsistumdymų. Teisėjas Theo Hernandezą ir Denzelį Dumfriesą nubaudė griežtai parodydamas raudonas korteles. Dar po vieno emocijų proveržio raudoną kortelę prieš save išvydo ir Davide Calabria.

Per pastaruosius „Serie A“ lygos 20 sezonų tik 3 žaidėjai prisidėjo prie daugiau pelnytų įvarčių nei Marcusas Thuramas – 19 (12 įvarčių ir 7 rezultatyvūs perdavimai). Tuo tarpu Zlatanas Ibrahimovičius prie 20 įvarčių 2006/2007 m. sezone, Milito – 26 2009/2010 m. sezone, Romelu Lukaku –25 įvarčių 2019/2020 m. sezone.

„Inter“ klubas laimėjo „Serie A“ lygos titulą 20-ąjį kartą istorijoje.