Pikul – apie plačiai nuaidėjusį influencerių konkursą: yra dvi medalio pusės

Jau kurį laiką viešojoje erdvėje plačiai aptarinėjamas influencerių paskelbtas konkursas, kurio metu galima laimėti ne tik „BMW“ automobilį, bet ir  krūtinės didinimo ar korekcijos operaciją implantais. Ir tai – tik pagrindinės, didžiausios dovanos.

Oksana Pikul-Jasaitienė (tv3.lt fotomontažas)
9

Vieni konkursą palaiko, o kiti –  negaili jam kritikos. O štai pati net 145 tūkstančius sekėjų „Instagram“ sukaupusi vizažistė bei grožio salono savininkė Oksana Pikul-Jasaitienė pastebėjo, jog iš tiesų čia yra dvi medalio pusės.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pikul – apie plačiai nuaidėjusį influencerių konkursą: yra dvi medalio pusės

Apie tai žinoma moteris prabilo vėlų trečiadienio vakarą socialiniuose tinkluose.

„Iš stebėtojo pozicijos:  Dvi medalio pusės!

Viena: šauni idėja, kuri neturi tikslo pasipelnyti. Tik organiškai surinkti sekėjus. Dovanoja automobilį, daugybę prizų. Laimingieji džiaugiasi laimėjimais, dalyviai – natūraliu sekėjų prieaugiu! Atrodytų, kas čia blogai?! Daugiau tokių konkursų. 

Kita: tačiau blogą toną užduoda tai, jog dovanojamas auto, kurio nepavyko parduoti. Už auto surenkami iš dalyvių pinigai. Pasmerkia dauguma…

Išvada: O gaila, kad pirmas toks didelis konkursas padavė blogo kvapo. Nes turėjo būti puikus pavyzdys influencieriams ir geros sekėjams galimybės pasidžiaugti prizais. 

Kokia Jūsų nuomonė apie tokius konkursus?“ – savo sekėjų klausė Oksana.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad žinia apie minėtą konkursą pasirodė šį savaitgalį, o prie jo prisijungė daugybė garsių veidų – Natalija Bunkė, Gerda Žemaitė, Gintarė Gurevičiūtė, Ingrida Martinkėnaitė, Solveiga Mykolaitytė, Paulius Morkūnas bei daugelis kitų. Idėjos autorė – Julija Žižė.

REKLAMA

„Rašytojas J. Robert Moskin kartą yra pasakęs – „kad ir ką veiktume, kad ir kokios būtų aplinkybės, visada yra laiko padėkoti“. Tai – viena iš minčių, įkvėpusių netikėtam sumanymui – tarti „ačiū“ savo sekėjams“, – pasakojo idėjos autorė J. Žižė. 

Dešimtis bendraminčių subūrusi pašnekovė aiškino, jog visos sąlygos, kaip pasimėgauti „dovanų lietaus“ malonumais, jau yra skelbiamos kiekvieno iš dėkingųjų sekėjams nuomonių formuotojų asmeninėse paskyrose. 


Rašyti komentarą...
T
Tukas
2020-10-15 11:07:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šitai vis trūksta dėmesio.
Atsakyti
0

D
Daiva
2020-10-15 10:49:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oksana nuo tų plastinių operacijų nepanaši į save.
Atsakyti
-1

o
oiiii
2020-10-15 19:11:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Okse, tu jau baisi..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų