Valinskas pasidalino neįtikėtina istorija iš „Mis Nelaisvės“

Pramoginėje TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ viešėjęs prodiuseris ir laidų vedėjas Arūnas Valinskas pasidalijo retomis istorijomis, apie kurias žino tikrai ne kiekvienas.

Ne vieną televizinį projektą prodiusavęs žinomas vyras buvo ir vieno iš skandalingiausių visų laikų grožio konkursų Lietuvoje organizatorius. 2002-aisiais Valinskas pasišovė surengti grožio konkursą Panevėžio sustiprintojo režimo pataisos darbų kolonijoje ir jam pavyko.

Daugelio nuostabai konkursas įvyko, o jame dalyvavusios nuteistosios vėliau netgi išgarsėjo, apie jas nuolat rašė Lietuvos žiniasklaida.

Šiame projekte Valinskas išgirdo ir neeilinį kalinės prašymą. Jis prisiminė, kad viena konkurso dalyvė prašė ją palikti įkalinimo įstaigoje dar trims dienoms, iki tol, kol baigsis grožio konkursas.

Deja, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, kalėjimo vadovybė tokio sprendimo priimti negalėjo ir moteris išėjo į laisvę nesudalyvavusi taip trokštamame konkurse. 

Tokiais Valinsko projektais laidos metu stebėjosi ir Justinas Jankevičius.

„Jei galvoji, kad toks projektas tikrai negali egzistuoti, tai Valinskas išsitrauks lapą ir pasakys, kad jau toks projektas yra kuriamas“, – juokėsi humoristas.

Visą Valinsko pasakojimą rasite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Gero vakaro šou“ žiūrėkite kiekvieną trečiadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
V
Vyšnia
2020-03-28 22:36:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užknisot su tom sušiktom reklamom
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų