arūnas valinskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arūnas valinskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arūnas valinskas“.

Prasidėjo legendinis festivalis „Nida“: pagerbtas kompozitorius Gintaras Zdebskis

Prieš 30-metį pirmą kartą surengtas, tuo metu didžiausias Lietuvoje muzikos festivalis „Nida“ penktadienio vakarą ant marių kranto sugrįžo su būriu scenos žvaigždžių. Kadaise filme „Maža išpažintis“ nuskambėjusi Vytauto Kernagio personažui ištarta frazė: „Benai, plaukiam į Nidą!“ tapo neatsiejamu festivalio šūkiu ir šiemet gausiai sukvietė publiką į vieną gražiausių šalies vietų.   „Pamenu, per pirmuosius festivalius stovėdavau žiūrovų minioje.
2024-06-15

Arūnas Valinskas kviečia į Nidą: „Gyvenimas, o tiksliau mirtis, pakoregavo mūsų veiksmus“

Benas grįžta į Nidą! Lygiai prieš 30 metų, 1994-aisiais, nuskambėjo pirmasis legendiniu tapęs festivalis „Nida“ su šūkiu iš filmo „Maža išpažintis“: „Benai, plaukiam į Nidą“. Birželio 14-16 dienomis viena gražiausių Lietuvos vietų vėl skambės populiariausiomis muzikos grandų dainomis ir kvies pramogauti renginių gausoje.  „Kai pagalvoju, kad tai įvyko prieš daugiau nei pusę mano gyvenimo, atrodo, kad tai buvo kažkokiame kitame laike, – sako festivalio organizatorius Arūnas Valinskas.
2024-06-04

Inga Valinskienė pirmąkart prabilo apie sūnaus skyrybas: man labiausiai gaila vaikų

Atlikėja, aktorė, buvusi Seimo narė Inga Valinskienė žinoma visoje Lietuvoje. Iki šiol ji neatsiejama ir nuo savo ne ką mažiau populiaraus vyro Arūno Valinsko, su kuriuo drauge skaičiuoja jau 37-us metus. Nors iš pažiūros abu ganėtinai skirtingi, jie įveikė ne vieną išbandymą ir sugebėjo išlikti kartu.  Laidoje „Pasikalbėkim“ Inga atskleis, kaip tai pavyko ir pasidalins savo įžvalgomis, kodėl šiuolaikinės poros taip dažnai suka skirtingais keliais.
2024-05-02

Inga Valinskienė pasidalijo, kaip atrodo gyvenimas su Arūnu: „O kad matytumėt, kaip mes miegam...“

Laidoje „Pasikalbėkim“ – atlikėja, aktorė, laidų vedėja Inga Valinskienė. Ko gero nėra Lietuvoje žmogaus, kuris nežinotų šios moters ar neatpažintų jos aksominio balso. Juk Inga yra įgarsinusi dešimtis filmų bei serialų.
2024-04-28

Išgirdus Valinsko žodžius nutarė netylėti: „Atsibodo“

„Pastarosiomis dienomis visi diskutuoja ir džiaugiasi, kad Lietuvos jaunimas laimingiausias pasaulyje, bet labai liūdina vyresnio amžiaus žmonių laimės rodikliai“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Vaiva. Tikrai yra kuo džiaugtis, kad jaunimas toks laimingas, bet pažiūrėkit, kokie nelaimingi mūsų vyresnio amžiaus žmonės. Aišku, sunku džiaugtis, kai pasaulyje vyksta įvairios baisybės, kiekvieną dieną visur, atrodo, vien negatyvas.
2024-03-25

Valinskas – apie „Auksinių svogūnų“ istoriją ir kuriozinį pliaukštelėjimą per užpakalį ne tai Širinskienei

25 metai – būtent prieš tiek laiko pirmąkart surengti Lietuvos humoro apdovanojimai „Auksiniai svogūnai“. Šiemet balandžio 1-ąją ryškiausiomis žvaigždėmis ir sąmoju spindintys bei politikos nusidėjėliams akis graužiantys apdovanojimai grįžta į TV3 eterį! O kuo būsime nustebinti šiemet ir ko neįmanoma pamiršti iš praėjusių apdovanojimų, šio trečiadienio laidoje „Gero vakaro šou“ papasakos jų sumanytojas Arūnas Valinskas.
2024-03-20

Mirus Domantui Ruplėnui – atviras Arūno Valinsko laiškas: „Palaidojome geriausią vaikystės draugą“

Praėjusią savaitę Lietuvą apskriejo žinia apie netikėtą humoristo, „Dviračio šou“ kūrėjo Gintaro Ruplėno sūnaus Domanto mirtį. Šiandien, kovo 12-ąją, 34-erių velionis atgulė amžinojo poilsio. Ši netektis – itin skaudi Seimo nariui Arūnui Valinskui jaunesniajam, netekusiam geriausio savo vaikystės draugo.
60 2024-03-12

Arūno Valinsko griežta kritika Nausėdai ir Vėgėlei: gali pasikartoti Pakso scenarijus

Artėjant prezidento rinkimams jau turbūt visi galimi kandidatai paskelbė sieksiantys šalies vadovo posto. Didžiausia kova prognozuojama tarp Gitano Nausėdos ir Igno Vėgėles. Buvęs Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas tikina, kad šioje dvikovoje gali pasikartoti per apkaltą nušalinto prezidento Rolando Pakso scenarijus.
2023-12-13

Arūnas Valinskas 57 gimtadienį švenčia Egipte: nustebino žmonos Ingos staigmena

Laidų prodiuseris Arūnas Valinskas paminėjo 57-ąjį gimtadienį. Tiesa, šiemet – kiek kitaip – Egipte. Ten su žmona Inga Valinskiene jie praleis dešimt dienų. Gimtadienį švenčiantis Arūnas Valinskas su naujienų portalu tv3.lt pasidalijo mintimis apie savo šventę, prisiminė originaliausias dovanas bei prabilo apie ateities planus.
2023-11-29

Arūnas Valinskas apie Nausėdos ir Landsbergio nesutarimus: „Du vyrai vienas kitą pasiunčia viešoje erdvėje per jų patarėją“

Pastaruoju metu į viešumą vis dažniau iškyla valdančiųjų nesutarimai ar net apsižodžiavimai. Kas tai – traškanti koalicija ar priešrinkiminiai žaidimai, laidoje „Dienos komentaras“ atsakė buvęs Seimo pirmininkas ArūnasValinskas. Kas dabar vyksta Vyriausybėje? Ar Šimonytė pavargo, ar nesusitvarko su vaikų darželiu? Nieko čia nevyksta. Aš suprantu, kad žurnalistams norisi šiek tiek sukurti intrigą. Neabejoju, kad ši koalicija neišvengiamai baigs savo dienas dirbdami kartu.
REKLAMA
REKLAMA

Išgirdusi Valinsko žodžius rėžė be užuolankų: „Iš kur ši kvaila mada?“

„Žaviuosi poromis, kurios ne vieną dešimtmetį pragyvena santuokoje – tam ir duoda vienas kitam žodį būti kartu ir džiaugsme, ir varge, o dabar vis skyrybos ant skyrybų. Labai taikliai vienoje laidoje pasakė Arūnas Valinskas apie šiuolaikinį jaunimą, kaip pirštu į akį“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Edita. Žiūrėdama laidą pati nustebau, kad Inga ir Arūnas Valinskai kartu jau 36-erius metus, galiu tik gerbti žmones, kurie supranta tikrąją santuokos reikšmę.
2023-11-13

Koalicijų išlaikymo menas: kaip nervus ramindavo Kubilius, Skvernelis su Karbauskiu ir kuo nuo jų skiriasi Šimonytė

Kiekviena Lietuvos valdžia per kadenciją išvysto savitą politinę kultūrą bei savitą bendravimo stilių tarp koalicijos partnerių. Kai kada politikai valandų valandas praleidžia pietaudami ar vakarieniaudami taip bandydami pasiekti kompromisą, kai kuriais atvejais viskas vyksta klaidų ir bandymų būdu.

Chaosas Seime – Gražulis kaltina Raskevičių okultizmu, o Žemaitaitis rėžia: „Esu toks, koks esu“

Valdančiųjų noras pamokyti Seimo skandalistus – Petrą Gražulį ir Remigijų Žemaitaitį – kelia vis daugiau chaoso parlamente, o parlamentarams atsiranda tik dar daugiau progų skleisti savo skandalingas žinutes. R. Žemaitaitis pradėjo keiktis iš Seimo tribūnos, konservatorius Arūnas Valinskas pasižadėjo viešai suvalgyti komisijos išvadą, o neatlaikiusi Vyriausybės vadovė Ingrida Šimonytė pareiškė, kad viskam yra ribos.
2023-11-09

Žemaitaitis nesijaudina dėl nepalankaus sprendimo, Gražulis rėžia: „Jau tikrai nesiklaupsiu prieš juos“

Dvi Seimo komisijos nusprendė, kad savų liežuvių nesuvaldę Petras Gražulis ir Remigijus Žemaitaitis turi būti teisiami baudžiamosiose bylose. Viena komisija siūlo naikinti P. Gražulio neliečiamybę dėl to, kad jis Seime iškoneveikė gėjus, o kita nusprendė, kad R. Žemaitaitis skleidžia antisemitizmą ir tą turi įvertinti Konstitucinis Teismas. Abu parlamentarai kartoja, kad nieko blogo nepadarė ir nepasakė, ir kaltina valdančiuosius susidorojimu. Daugiau apie tai – TV3 žinių reportaže.
101 2023-11-06

Arūno Valinsko žodžiai sukrėtė iki širdies gelmių: „Atsimerkime“

„Širdis suvirpėjo klausant Arūno Valinsko prisiminimus apie Donatą Čižauską. Tikrai išėjo per anksti, per jaunas, bet per gyvenimą sukūrė tai, ko jokia kita valiuta neatstos – prisiminimus“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Vilma. Net taip gerai Donatą pažinojusiems žmonėms jo mirtis buvo netikėta, ką jau kalbėti apie gerbėjus... Jis visada atrodė toks šiltas, nuoširdus žmogus, mylėjęs gyvenimą, nors dainų žodžiai ir būdavo labai jautrūs.
179 2023-11-04

Arūnas Valinskas – apie barnius santuokoje ir vaikus: „Nenorime jiems ieškoti žmonų“

Spalio 3-iąją, prieš 36-erius metu Vilniuje amžiną meilę prisiekęs atlikėjai Ingai Valinskienei (57 m.), laidų prodiuseris Arūnas Valinskas (56 m.) tikina, kad dabar itin svarbu nepamiršti moralinių įsipareigojimų kitam. Kaulinio porceliano sukaktį su žmona pasitikęs jų pamėgtoje Kretoje, A.Valinskas portalui tv3.lt papasakojo apie kelionę, judviejų pažintį ir barnius. Nors dažnai santuokos sukaktis žymioji pra mini dideliame bičiulių rate, šįmet buvo kiek kitaip.
2023-10-21

Perskaičius Valinsko žodžius rėžė atvirai: „Tikras cirkas“

„Kurį laiką tyliai iš šalies stebėjau visą šią situaciją, kilusią dėl aktoriaus Gyčio Ivanausko elgesio su gyvūnu, bet perskaičiusi Arūno Valinsko žodžius pagalvojau ir aš pasisakysiu, kad jau visi turi nuomonę šiuo klausimu. Pasakysiu trumpai ir aiškiai – tai tikras cirkas“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Rasa.
2023-10-21

Valinskas siunčia žinią lietuvių sukritikuotam Ivanauskui: „Perduokite linkėjimus“

Visai neseniai Lietuvoje išplito įrašas, kuriame užfiksuotas žiaurus aktoriaus Gyčio Ivanausko elgesys su jorkšyro terjeru. Įraše aktorius prisegtą prie pavadėlio šunį suko ore ratu. Po įvykio G. Ivanauskas atsiprašė už savo elgesį socialiniame tinkle „Instagram“. Apie G. Ivanausko elgesį savo mintimis pasidalijo pramogų pasaulio atstovas Arūnas Valinskas. Pokalbio pradžioje A. Valinskas teigė, kad nepalaiko nei aštrios visuomenės reakcijos, nei Gyčio Ivanausko.
2023-10-19

Žemaitaičiui nepasirodžius apkaltos komisijoje, konservatorių reakcija: „Vieni jūreiviai, kiti kosmonautai“

Laikinoji Seimo komisija, tirianti, ar yra pagrindas pradėti apkaltą Seimo nariui Remigijui Žemaitaičiui dėl jo antisemitinių pasisakymų, antradienį tikėjosi išklausyti paties parlamento paaiškinimus. Visgi politikas komisijos posėdyje nepasirodė. „Jam kvietimai į šį posėdį buvo išsiųsti įvairiomis medijomis ir būdais. Čia galbūt mūsų gerbiamos sekretorės galės pakomentuoti tą situaciją.

Arūnas Valinskas jaunesnysis su vaiko mama pasuko skirtingais keliais: pristatė naują mylimąją

Seimo narys Arūnas Valinskas jaunesnysis jau kuris laikas šiltus jausmus puoselėja naujai mylimajai. Politikas pasuko skirtingais keliais su ilgamete širdies drauge bei dukrelės mama Viktorija Denisovaite ir socialiniame tinkle dalijasi kadrais su kita moterimi. A. Valinsko jaunesniojo širdį užkariavo odontologė Aira Ragauskaitė. Naujienų portalui tv3.lt vyras patvirtino, kad su Viktorija jau nėra kartu apie metus. „Taip, tiesa.
2023-09-13

Valinskas: jei greičio matuoklių plėtra išgelbės bent vieną žmogų – jau būsime investavę teisingai

Iki 2024-ųjų pabaigos Lietuvoje planuojama didelė greičio matuoklių plėtra. Lietuvos automobilių kelių direkcija 2023–2024 m. planuojama įrengti 6 momentinio greičio matuoklius ir 54 vidutinio greičio matavimo sistemas, o didžiausias dėmesys bus skiriamas avaringiausiems bei daugiausia gyvybių nusinešantiems šalies keliams.  Pasak Seimo nario Andriaus Mazuronio, avarijų Lietuvos keliuose mažėja ne dėl greičio matuoklių įrengimo, o dėl kelių kokybės gerinimo.

Arūnas Valinskas prisiminė sūnaus išdaigas: iki šiol nesulaiko emocijų

Grįžome po trumpų vasaros atostogų ir iš „Tėvai paprastai“ studijos vėl sveikinasi vedėjas – tėtis Simonas. Jau 42-ąjį kartą „Tėvų darželio“ ir tv3.lt kartu rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti mūsų „Youtube“ kanale.
2023-08-19

DIENOS PJŪVIS. Audros dėl greičio matuoklių – kuriuo keliu žengs Lietuva?

Iki 2024-ųjų pabaigos Lietuvoje planuojama didelė greičio matuoklių plėtra. Lietuvos automobilių kelių direkcija 2023–2024 m. planuojama įrengti 6 momentinio greičio matuoklius ir 54 vidutinio greičio matavimo sistemas, o didžiausias dėmesys bus skiriamas avaringiausiems bei daugiausia gyvybių nusinešantiems šalies keliams. Pasak Seimo nario Andriaus Mazuronio, avarijų Lietuvos keliuose mažėja ne dėl greičio matuoklių įrengimo, o dėl kelių kokybės gerinimo.

Inga Valinskienė atskleidė, kokia yra močiutė: dabar viską daro kitaip

Grįžome po trumpų vasaros atostogų ir iš „Tėvai paprastai“ studijos vėl sveikinasi vedėjas – tėtis Simonas. Jau 42-ąjį kartą „Tėvų darželio“ ir tv3.lt kartu rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti mūsų „Youtube“ kanale.
2023-08-05

Siūloma leisti teismo sprendimu likviduoti religinę bendruomenę dėl grėsmės saugumui

Seime registruotos pataisos, kurios leistų teismo sprendimu išregistruoti ar likviduoti religinę bendruomenę ar bendriją, jei tai būtina dėl saugumo, viešosios tvarkos ar kitų asmenų teisėms ir laisvėms apsaugoti. Religinių bendruomenių ir bendrijų įstatymo pataisos plačiau reglamentuoja religinių bendruomenių registravimą, reorganizavimą bei likvidavimą, numatant galimybę tai padaryti teismo sprendimu.

Arūnas ir Inga Valinskai prakalbo apie ryšį su vaikais: laikosi 1 taisyklės

Grįžome po trumpų vasaros atostogų ir iš „Tėvai paprastai“ studijos vėl sveikinasi vedėjas – tėtis Simonas. Jau 42-ąjį kartą „Tėvų darželio“ ir tv3.lt kartu rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti mūsų „Youtube“ kanale.
2023-08-03

Inga Valinskienė išdavė ilgametės santuokos paslaptį: reikia 3 dalykų

Grįžome po trumpų vasaros atostogų ir iš „Tėvai paprastai“ studijos vėl sveikinasi vedėjas – tėtis Simonas. Jau 42-ąjį kartą „Tėvų darželio“ ir tv3.lt kartu rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti mūsų „Youtube“ kanale.
130 2023-08-01

Valinskas – apie atostogas ir žmoną Ingą: jei kuri sako, kad nemėgsta būti nustebinta, tai ji meluoja

Liepos 8-ąją Lietuvos scenos legenda Inga Valinskienė šventė 57-ąjį gimtadienį. Jos vyras Arūnas Valinskas (56 m.) neslepia, kad paprastus gimtadienius jie šeimoje mėgsta paminėti ramiai, šeimos rate. Ypatingesni būna jubiliejai – tuomet jiedu traukia į užsienį. Tačiau jo teigimu, net ir išvykęs svetur atostogas baigia viešbučio kambaryje – drauge vežasi kompiuterį ir dirba.
2023-07-15

Arūnas Valinskas apie valdžios nesutarimus: „Tai toks politinis Suodaičių šeimos šou“

Po daugiau nei devynių mėnesių pertraukos premjerė Ingrida Šimonytė apsilankė prezidentūroje ir susitiko su Gitanu Nausėda. Ar susitikimas lems jų santykių atšilimą bei ko galima tikėtis ateityje TV3 laidoje „Dienos komentaras“ kalbėjo buvęs Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas. Po 9 mėnesių šiandien premjerė susitiko su G. Nausėda. Gal jų santykiai pagaliau atšils? Kaip aš sakau, per 9 mėnesius ne tik vaikai atsiranda, bet ir noras kažkaip susitikti.

Perskaičius Arūno Valinsko interviu užkliuvo 1 detalė: „Man gėda“

„Neseniai teko skaityti interviu su TV prodiuseriu ir žinomu vyru Arūnu Valinsku. Pokalbio metu jis dalijosi patirtimi, kaip augino vaikus, kaip dabar kuria ryšį su anūke. Bet labiausiai man užkliuvo kiti dalykai“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Rasa. Mano nuomone, nėra nei vieno švento žmogaus – jei imtume ieškoti, kas ką padarė arba dėl ko nusikalto, kiekviename iš mūsų rastume, prie ko prikibti, dėl ko pasityčioti.
2023-06-07

Taip ruošto karpio dar neragavote: Gian Luca išdavė ypatingą receptą

Paskutinėje šio sezono TV3 laidoje „La maistas“ garsusis virtuvės šefas Gian Luca Demarco svečiavosi pas Arūną Valinską jo žuvininkystės ūkyje. Išbandęs jėgas žvejyboje, šefas nepraleido progos kartu su A. Valinsku pagaminti gardų karpį su šonine.
2023-06-05

Valinskas prakalbo apie ryšį su anūke: turi 1 patarimą visiems

Minint Tėvo dieną, kuri kasmet yra švenčiama pirmąjį birželio sekmadienį, pasidalinti mintimis apie tėvystę sutikęs gerai žinomas televizijos laidų vedėjas, prodiuseris Arūnas Valinskas (56) sako, kad tėvo sąvoka – neapibrėžiama. „Tėvu reikia būti, o tėvystę – jausti, nes tai yra ne kas kita kaip duotybė“, – sako jis. Užauginęs du sūnus – Šarūną ir Arūną, televizijos laidų vedėjas Arūnas Valinskas sako, kad tėvų ryšys su vaiku yra tokia pati neatsiejama dalis, kaip ir motinos.
2023-06-04

Valinskas prisiminė Seimo pirmininko postą: aš buvau vienas iš idiotų politikų

Nuo 2010 m. TV3 eteryje „Auksinių svogūnų“ apdovanojimus stebėję žiūrovai juokėsi iki ašarų. Šių apdovanojimų metu įvertinami labiausiai nusikalbėję ir prisidirbę politikai. Arūnas Valinskas prisiminė, kad ir jam šių apdovanojimų metų buvo skirtas išskirtinis muzikinis numeris. Laidoje „TV30 gimtadienio šou“ Arūnas dalinosi prisiminimais apie žiūrovus prie televizijos ekranų prikausčiusią laidą.
2023-06-04

Žinomi vyrai papasakojo apie įkyrių gerbėjų dovanas: nuo kotletų iki įsukamų lempučių ar kojinių

Jau du sekmadienius iš eilės žiūrovus džiuginęs „TV30 gimtadienio šou“ priartėjo prie pabaigos – šią savaitę savo ekranuose išvysime paskutinę šventinę laidą. Jos metu garsenybės ne tik pasakos tai, ko dar niekam nėra sakiusios, bet ir šluostysis juoko ašaras – laukia daugybė malonių prisiminimų ir įtraukiantis šventinis žaidimas! Paskutinėje laidoje dalyvaus dar 8 puikiai žinomi šalies žmonės.
2023-06-02

Sužinojus apie naują vyro veiklą Inga Valinskienė nedaugžodžiavo: „Kam to reikėjo?“

Jau šį sekmadienį žiūrovai išvys paskutinę šio sezono TV3 kulinarinę laidą „La maistas“. Gian Luca Demarco rytą pradės su šypsena, nes ir vėl ryšis išbandys tai, ko Lietuvoje niekaip negali prisijaukinti – žvejybą. O svarbiausia, kad tą jis darys su bene žinomiausiu televizijos veidu Arūnu Valinsku. Gian Lucos laukia ir vienas malonus siurprizas – pažintis su Arūno žmona Inga. Nors Arūną esame įpratę matyti televizijoje, tai – ne vienintelė žinomo vyro veikla.
78 2023-06-02

Arūnas Valinskas – apie anapilin išėjusius kolegas ir televiziją 90-aisiais: „Tai buvo laukiniai vakarai“

Vienus pirmųjų Lietuvos žingsnių kuriant televiziją matė ir prie kūrimo prisidėjo puikiai žinomas laidų vedėjas, prodiuseris bei humoristas Arūnas Valinskas (56 m.). Žydruosiuose ekranuose jis – jau daugiau nei 30 metų ir dažniausiai yra laikomas tikru televizijos žinovu. Žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 šiemet švenčia 30-ąjį gimtadienį, dėkoja savo žiūrovams, o įspūdingą šventę atneša į kiekvieno namus.
2023-05-22

Ekspertai: Landsbergis su konservatoriais žaidžia aukščiausią žaidimą ir eina va bank

Konservatoriai siūlys inicijuoti pirmalaikius Seimo rinkimus, jei tai nepavyks – svarstys Ingridos Šimonytės Vyriausybės patraukimą. Ekspertai sako, kad konservatoriams toks sprendimas gali išeiti į naudą, tačiau tai yra didžiausias politinis žaidimas, kokio iki šiol ėmėsi Gabrielius Landsbergis. Buvęs Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas mano, kad pirmalaikiai rinkimai – patogesnis kelias patiems konservatoriams.

DIENOS PJŪVIS. Vyriausybė ant griūties slenksčio – ar bus nauji rinkimai?

Konservatorių prezidiumas penktadienį spręs, ar Vyriausybė turėtų trauktis bei ar turėtų vykti išankstiniai Seimo rinkimai.  Ar „čekiukų skandalas“ privers perkrauti visą Lietuvos politinę sistemą? Apie tai naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ diskutuoja buvęs Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas, komunikacijos ekspertas Arijus Katauskas ir Klaipėdos universiteto politologė Gabrielė Burbulytė-Tsiskarishvili. LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Artimo bičiulio netektį išgyvenęs Valinskas atvėrė širdį: „Jis buvo ikona“

Šiandien, gegužės 10-ąją, sueina lygiai penkeri metai, kaip pasaulį paliko televizijos laidos „ Dviračio šou “ vedėjas, kūrėjas bei ekonomikos mokslų daktaras Vytautas Šerėnas. Ir nors penkeri metai, atrodo, pakankamai didelis laiko tarpas netekties žaizdoms užgyti, vis tik ilgametis V.Šerėno kolega Arūnas Valinskas sako, kad Vytautas užima garbingą vietą jo širdyje, o prisiminimai, susiję su šiuo žmogumi – kaip niekad gyvi.
343 2023-05-10

Išanalizavo Arūno Valinsko veido kalbą: štai, ko jis nepasako žodžiais

Šį kartą naujienų portalas tv3.lt kviečia atidžiau pažvelgti į prodiuserį ir ilgametį TV projektų autorių, buvusį Seimo narį Arūną Valinską. Veidotyrininkė, karjeros konsultantė Laura Šukienė sako, kad tai – itin emocionalus žmogus. „Peržiūrėjau jo kūno kalbą ir galiu pasakyti, kad ji – labai emocionali, stipriai išreikšti jausmai, daug karštakošiškumo. Jo nuomonė visada labai tvirta.
2023-04-28

Su Suodaičiu pasikalbėjęs Valinskas rėžė, ką galvoja: Viktorijai siunčia 1 patarimą

Netylant kalboms apie Viktorijos ir Lauryno Suodaičių skandalą, žmonės ima dalintis į dvi skirtingas stovyklas – vieni palaiko Viktoriją, kiti – Lauryną. Vis tik, TV laidų vedėjas, prodiuseris, šou verslo ekspertas Arūnas Valinskas sako vakar kalbėjęs su Laurynu ir išdavė – Viktorijos pergalės jis nemato. A. Valinskas pažymi, kad tokie skandalai lietuviams jau ne naujiena ir tokios situacijos kartas nuo karto išlenda į viešumą.
941 2023-04-24

Išgirdus Arūno Valinsko žodžius Eglė kreipiasi į lietuvius: „Gėda ir šlykštu“

„Ketvirtadienį vakare prisėdau prie televizoriaus ekrano. Įsijungiau vieną pokalbių laidą, kurioje dalyvavo prodiuseris Arūnas Valinskas. Jo žodžiai mane labai palietė, jau kurį laiką nesiliauju galvojusi, kaip jis tiksliai ir nevyniodamas žodžių pasisakė apie šiuolaikinį jaunimą“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Eglė. Laidoje bendrai daug kalbėta apie šiuolaikinius moksleivius, paauglius, bet aš dabar ne apie tai. Labiausiai noriu pasidalinti tuo, ką išgirdau iš Arūno Valinsko.
2023-04-15

Šį vakarą per TV3 – „Donato Čižausko atminimo koncertas“: Arūnas Valinskas atskleidė, ko tikisi labiausiai

Šių metų pradžioje Lietuvos pramogų pasaulį pasiekė skaudi žinia – netekome dainininko, grupės „2 Donatai“ nario Donato Čižausko, savo kūriniais džiuginusio visą šalį. Tačiau prisiminimai apie jį gyvi iki šiol – tą įrodo ir didžiulis būrys gerbėjų, susirinkusių į dar ne taip seniai įvykusį koncertą jo atminimui. O jau šiandien, antrąją Velykų dieną, dar kartą išgirsti Donato kūrinius ir prisiminimus apie jį „Donato Čižausko atminimo koncerte“ kviečiami ir visi TV3 žiūrovai.
301
2023-04-10

Perskaičiusi Valinsko žodžius klaipėdietė nesulaikė ašarų: „Kodėl jūs taip elgiatės?“

„Taip taip, sakysite, ko čia ta klaipėdietė piktinasi, neturi ką veikti, ar ką. Ne, patikėkite manimi, veikti tikrai turiu ką, tiesiog mane visiškai pribloškė lietuvių komentatorių elgesys per Donato Čižausko atminimo koncertą“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Vilė iš Klaipėdos. Labai norėjau nueiti į savo mėgstamo, deja, jau mirusio, atlikėjo Donato Čižausko atminimo koncertą.
2023-04-04

Valinskas atkirto į kritiką dėl Čižausko atminimo koncerto: „Patarčiau užsičiaupti“

Balandžio 1-ąją Kaune įvyko dainininko Donato Čižausko atminimo koncertas, kuriame dar kartą nuskambėjo gražiausios jo dainos. Koncerte dalyvavę gerbėjai, susirinkę pagerbti mylimą atlikėją, išsinešė pačias gražiausias emocijas. Tokias emocijas patyrė ir D. Čižausko bičiulis, vienas iš koncerto organizatorių, laidų vedėjas Arūnas Valinskas. Vis tik, netrūko ir sumišimo viduje – nors kūryba skamba, paties Donato jau nebėra. „Žmonės, kurie buvo salėje ir scenoje, tikrai nuteikė labai gerai.
1543 2023-04-03

Donato Čižausko atminimo koncerte – būrys žinomų žmonių: ant scenos žengė ir Inga Valinskienė

Sausio 6 d. Plungėje palaidotas atlikėjas, dainininkas Donatas Čižauskas. Atsisveikinti su 33-ejų garsiu vyru atvyko šimtai talento gerbėjų, bičiulių bei artimųjų. Prie kapo duobės Arūnas Valinskas, kuris buvo Donato ir Ievos piršliu vestuvių metu, tarė itin jautrius žodžius ir pažadėjo surengti koncertą jo garbei.  Balandžio 1 d. A. Valinsko žodžiai tapo darbais ir Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksta D. Čižausko atminimo koncertas.
872 2023-04-01

Arūno Valinsko pažadas prie Čižausko kapo taps realybe: tai jo meilė žiūrovams, kurie dabar už tai su kaupu atsilygina

Nors praėjo beveik 3 mėnesiai po dainininko Donato Čižausko mirties, jo netektis dar vis drasko širdis. Prie kapo duobės Arūnas Valinskas, kuris buvo Donato ir Ievos piršliu vestuvių metu, tarė itin jautrius žodžius ir pažadėjo surengti koncertą jo garbei. Vyro ištarti žodžiai tapo darbais. Balandžio 1 dieną, Kauno „Žalgirio“ arenoje, įvyks grupės „2 Donatai“ nario atminimo koncertas, kuriame jo dainos vėl suskambės – tiesa, šįkart kiek kitaip.
2023-03-31

Mirusio Donato Čižausko kolegos siunčia žinią: artėja įspūdinga diena

Šiandien dueto „Grupė 2 – Karolis ir Donatas“ socialiniuose tinkluose nuskambėjo džiugi žinia gerbėjams. Atlikėjai neslepia, kad artėja džiugi diena. Į gerbėjus, grupės „Grupė 2 – Karolis ir Donatas“ atlikėjai kreipėsi pasidalinę įrašu: „Draugai, po devintu prakaitu darbavomės repetuodami ir esame pasiruošę pasimatyti su jumis balandžio 1 d. „Žalgirio“ arenoje! Scena bus pilna gražiausių veidų, stipriausių balsų, atmosferą užkaitinsime maksimaliai, pažadame.
551 2023-03-30

Arūnas Valinskas – apie geriausias „Auksinių svogūnų“ akimirkas: sublizgėjo netgi premjerė

„Auksiniai svogūnai“ – tai ceremonija, kasmet prie televizoriaus ekranų prikaustydavusi tūkstančius žiūrovų. Pastaraisiais metais, deja, ceremonijos nevyko dėl pandemijos, o paskutinį kartą ji įprastai buvo parodyta 2019-aisiais. Vis dėlto renginio organizatorius ir vedėjas Arūnas Valinskas tikina, kad balandžio pirmąją juoku renginys neužkrės ir šiemet.
2023-03-23

Kaunietę sukrėtė Valinsko žodžiai apie Čižausko mirtį: „Žmonės, kas jums negerai?“

„Nors Donatas Čižauskas mirė prieš kelis mėnesius, vis tik mano širdį dar temdo skausmas. Buvau ištikima gerbėja, mokėjusi jo dainas ir ypač verkusi laidos metu, kai išgirdau Arūno Valinsko žodžius apie jo šeimą“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Valentina. Žinote, kai miršta garsūs žmonės, atrodo, kad miršta dalelė širdies. Jų muzika, balsai taip dažnai skambėjo, o štai dabar – viskas, nebėra. Lyg kažkoks brūkšnys, gija nusibraukia iš mūsų gyvenimų.
217 2023-03-13
Į viršų