Eismo pokyčiai Kaune: draus transporto ir pėsčiųjų judėjimą

Kauno miestas vis dažniau tampa filmavimo aikštele tarptautinio masto kino projektams. Prancūzijos kino gamybos kompanija „Super 8“ drauge su Lietuvos kino gamybos įmone „Virtus Mediae“ kitos savaitės pradžioje Kaune filmuos vaidybinį filmą „Kompromat“. 

Eismas (nuotr. skaitytojo)

Filme pasakojama 2016 metais įvykusi tikra istorija. Irkutske (Rusija) įkurtų Prancūzijos kultūros namų direktorius Yoann Barbereau politiniais sumetimais buvo neteisingai apkaltintas ir nuteistas kalėti. Siekdamas išvengti suklastotų kaltinimų bei gręsiančio pavojaus savo gyvybei jis turėjo slapta pabėgti. 

„Tai jaudinanti, įdomi ir įtraukianti istorija, nagrinėjanti sudėtingas meilės, draugystės ir žmogiško ryžto bei atkaklumo temas. Prancūzijoje Yoan Barbereau istorija yra puikiai žinoma, apie ją jau yra išleista knyga, o šiuo filmu tikimasi sulaukti ir tarptautinio susidomėjimo“, – pasakojo Kauno filmų biuro vadovas Aurelijus Silkinis. 

Ateinančios savaitės pradžioje dėl intensyvių darbų filmavimo aikštelėse numatomi trumpalaikiai pėsčiųjų ir eismo ribojimai. Gruodžio 7 d. nuo 7 iki 16 val. bus draudžiamas eismas A. Mickevičiaus gatvės atkarpoje nuo Kęstučio g. iki Laisvės alėjos. 

„Tą pačią dieną Kęstučio gatvėje nuo 11 iki 15 val. filmavimo metu kelioms minutėms stabdysime tiek automobilių, tiek ir pėsčiųjų eismą. Tas pats veiksmas nuo 16 iki 20 valandos bus atliekamas ir miesto pakraštyje, Balčkalnio gatvėje prie degalinės „Punia“. Iš anksto atsiprašome gyventojų už galimus nepatogumus ir dėkojame už supratingumą. Neabejoju, kad tiek kauniečiai, tiek ir visi filmų mėgėjai šiuos momentus su malonumu prisimins, vėliau atpažindami mūsų miesto erdves pasaulinio kino ekranuose“, – teigė A. Silkinis. 

Antradienį (gruodžio 8 d.) nuo 7 iki 16 val. bus draudžiamas eismas M. Jankaus ir V. Kudirkos gatvių sankirtoje (prie M. Jankaus g. 2 pastato).


Rašyti komentarą...
H
Holivudas
2020-12-05 09:25:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada rambo 6 filmuos kaune?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų