Gairės

eismas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eismas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eismas“.

Apsunkintos eismo sąlygos: kelininkai įspėja vairuotojus

Eismo sąlygas pirmadienį Lietuvoje sunkina snygis ir rūkas, pranešė Eismo informacijos centras. Jo duomenimis, sudėtingiausios eismo sąlygos yra vakarų regione, kur smarkiai sninga ir tvyro rūkas, ten matomumas vietomis sumažėjęs iki 200 metrų. Šilutės rajone vietomis yra susiformavęs plikledis. Dėl besitęsiančio snygio taip pat sudėtingos sąlygos yra rytų Lietuvoje bei Panevėžio, Pasvalio, Joniškio ir Vilkaviškio rajonuose.
Aktualijos Prieš 1 val.

Pavojingos eismo sąlygos: šįryt kelionė gali prailgti

Eismo sąlygas didžiojoje šalies dalyje pirmadienio rytą sunkina snygis ir plikledis, dieną pustys, pranešė Lietuvos automobilių kelių direkcija. Sudėtingos eismo sąlygos dėl buvusio ar besitęsiančio snygio bei susiformavusio plikledžio ypač fiksuojamos rytų ir šiaurės Lietuvoje, Kretingos, Šilalės, Šilutės, Alytaus, Vilkaviškio rajonuose. Čia valstybinės reikšmės kelių dangos daug kur provėžotos, padengtos puraus ar prispausto sniego sluoksniu, daugelyje rajonų – iki 10 cm.
Aktualijos Prieš 4 val.

Naktį eismo sąlygas sunkins snygis, šerkšnas, pustymas

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį eismo sąlygas sunkins snygis, šerkšnas, pustymas ir rūkas, perspėja kelininkai. Automobilių kelių direkcijos 16 val. duomenimis, Lietuvoje pagrindinių valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia yra sausos arba drėgnos. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai didžiojoje šalies dalyje yra padengti šlapio, pažliugusio, prispausto arba puraus sniego sluoksniu, vietomis susidariusios provėžos.
Orai Prieš 18 val.

Griežtos bausmės kai kuriems lietuviams nė motais: užfiksavo, kiek automobilių neteko – perspėja visus

Praėjusių metų lapkritį įsigaliojo administracinių nusižengimų kodekso pakeitimai – buvo padidintos baudos daugeliui vairuotojų padaromų pažeidimų. Vis dėlto, ypač išsiskyrė vienas pakeitimas – nuo 2022 m. lapkričio 1 d. policininkams sudaryta galimybė konfiskuoti vairuotojų teisių neturinčių asmenų vairuojamus automobilius. Naujovės susijusius su administracinio nusižengimų kodekso (ANK) 424 straipsnio pakeitimais.
Aktualijos Prieš 20 val.

Eismo sąlygas sunkina snygis ir rūkas, perspėja kelininkai

Eismo sąlygas sekmadienio rytą sunkina snygis ir rūkas, perspėja kelininkai. Automobilių kelių direkcijos 9 val. duomenimis, Joniškio, Radviliškio, Vilkaviškio, Pagrybio, Skuodo ir Šilalės rajonuose eismo sąlygas sunkina rūkas, matomumas vietomis sumažėjęs iki 200 metrų. Sudėtingos eismo sąlygos išlieka centrinėje, pietų ir rytų Lietuvoje. Čia dėl snygio valstybinės reikšmės kelių dangos daug kur yra šlapios, padengtos puraus ar pažliugusio sniego sluoksniu.
Orai 2023-12-03

Šiąnakt – pavojingos eismo sąlygos: siunčia perspėjimą

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį eismo sąlygas sunkins snygis ir rūkas, perspėja kelininkai. Automobilių kelių direkcijos 16 val. duomenimis, Lietuvoje pagrindinių valstybinės reikšmės kelių dangos yra daugiausia drėgnos arba šlapios. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai didžiojoje šalies dalyje yra padengti šlapio, pažliugusio ar prispausto sniego sluoksniu, susidariusios provėžos, vietomis slidūs. Ignalinos ir Zarasų rajonuose – silpnas snygis.
Aktualijos 2023-12-02

Eismo sąlygas sunkina rūkas: štai, kur sudėtingiausia

Eismo sąlygas šeštadienio rytą sunkina rūkas, sudėtingiausios jos – Ukmergės, Vilkaviškio, Vilniaus ir Širvintų rajonuose, skelbia Automobilių kelių direkcija. 9 val. duomenimis, šiuose rajonuose eismo sąlygas sunkina rūkas. Tuo metu Raseinių ir Mažeikių rajonų keliuose vietomis yra susiformavęs plikledis.
Aktualijos 2023-12-02

Vairuotojus siutina paslėpti trikojai: kas juos sugadina, pakloja ir 40 tūkst. eurų

Per dvejus su puse metų vandalai ir policijos darbu nepatenkinti tautiečiai sugadino mažiausiai tris pareigūnų trikojus. Biržuose vandalai sulaužė ir smarkiai sugadino du policijos trikojus iš keturių jų apskritai turimų. Tad nepatenkintiems vairuotojams už vieną sulaužytą trikojį tenka sumokėti 40 tūkst. eurų žalą. O socialiniuose tinkluose plinta įrašai, kur žmonės piktinasi pareigūnų slepiamais trikojais ir net ragina juos naikinti.

Kelininkai įspėja: jei važiuosite naktį, būkite itin atsargūs

Šeštadienio naktį vakariniuose Lietuvos rajonuose eismo sąlygas sunkins rūkas, perspėja kelininkai. Automobilių kelių direkcijos duomenimis, sudėtingiausios eismo sąlygos penktadienį 16 val. buvo Šiaulių, Šakių ir Tauragės rajonuose, kur jas sunkina plikledis. Tuo metu Vilkaviškio rajone – šarma, galimas plikledžio formavimasis. Taip pat sudėtingos sąlygos yra šiaurės, pietvakarių ir rytų Lietuvoje, kur kelių dangos slidžios.

Perspėja vairuotojus – pasiteisinimai nepadės: žiemą to nepadarius, skirs baudą, naikins techninę apžiūrą

146
Žiemos laikotarpis gali sukelti papildomų rūpesčių kelyje. Tiesa, tam, kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas, privalu laikytis visų Kelių eismo taisyklių (KET) ir neužmiršti, kad jūsų vairuojama transporto priemonė turi nekelti rizikos kitiems eismo dalyviams. Štai jeigu jūsų automobilis yra apsnigtas ir jo nenuvalote, už tai gali būti skiriama netgi bauda.
146 2023-11-30
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų