„Regitroje“ – 5 nauji koronaviruso atvejai

Per savaitę „Regitroje“ užfiksuoti 5 nauji COVID-19 atvejai, tačiau nuo šios infekcijos pasveiko dar 2 darbuotojai. Lietuvoje nemažėjant susirgimų skaičiui įmonė ir toliau imasi visų atsargumo priemonių bei darbą stengiasi organizuoti taip, jog klientai pajustų kuo mažiau nepatogumų. 

Nauji atvejai nustatyti Vilniuje. Pagrindiniame miesto filiale (Lentvario g. 7) darbuotojai paskutinį kartą darbe buvo lapkričio 21 ir 27 d., o teigiami testo rezultatai gauti to paties mėnesio 27-28 d. Kitame padalinyje (Parčevskių g. 2) darbuotojas paskutinį sykį darbe lankėsi lapkričio 25 d., o koronaviruso infekcija patvirtinta 29 d. 

„Šiuo laikotarpiu saugumas – neatsiejamas organizuojant darbo procesus. Savo darbuotojų prašome nuolat atidžiai stebėti sveikatą ir pajutus ligos simptomus neatvykti į darbą. Nors daliai kolegų tenka saviizoliuotis, ieškome greitų sprendimų, jog paslaugų teikimas nesutriktų ir klientus galėtume aptarnauti visoje Lietuvoje. Be abejonės, nuolat tobuliname ir paslaugų teikimą internetu bei matome, kad klientai jomis naudojasi tikrai aktyviai“, – teigia „Regitros“ generalinis direktorius Dalius Prevelis. 

Per visą pandemijos laikotarpį COVID-19 infekcija iš viso buvo patvirtinta 40 „Regitros“ darbuotojų. Iš jų didžioji dalis – 30 – jau yra pasveikę ir sugrįžę į darbą. 

Atkreipiame dėmesį, kad „Regitra“ interneto svetainėje yra specialiai sukūrusi COVID-19 skiltį, kurioje galima susipažinti su saugumo atmintinėmis ir rasti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie karantino laikotarpiu teikiamas paslaugas. Taip pat čia nuolat atnaujinama ir 

susirgimų statistika. Tad nuo šiol informacija apie naujausius atvejus su tiksliomis datomis visuomenei bus skelbiama šioje skiltyje. 

COVID-19 keičia vairuotojų įpročius – aktyviau naudojasi e. paslaugomis 

Kaip rodo statistika, karantinas keičia vairuotojų įpročius ir skatina vis aktyviau naudotis „Regitros“ elektroninėmis paslaugomis. Internetu keičiami vairuotojo pažymėjimai, pranešama apie automobilio pardavimus, registruojamos prieš tai Lietuvoje eksploatuotos transporto priemonės. 

REKLAMA

Nuo metų pradžios elektroninių paslaugų užsakymai išaugo dvigubai. Šiemet vairuotojo pažymėjimą internetu užsisakė apie 30 proc. asmenų, tuo metu transporto priemonių registracijos paslaugas nuotoliniu būdu atliko apie 37 proc. jų savininkų. 

Visi elektroniniai užsakymai yra pristatomi per kurjerį arba į artimiausią paštomatą. Beje, atliekant transporto priemonių registracijos paslaugas internetu registracijos liudijimui yra taikoma 20 proc. nuolaida.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų