Šiandien įvyko devynerios paskutinio 38-ojo Italijos futbolo pirmenybių „Serie A“ turo rungtynės. Po dramatiškos kovos čempionų titulą iškovojo Milano „Inter“ futbolininkai, finiše tik trimis taškais aplenkę „Romos“ komandą.

„Inter“ tik antrajame kėlinyje palaužė „Parmos“ klubo pasipriešinimą 2:0. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė 52 minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Švedijos rinktinės puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius. Jis taikliai smūgiavo 62 ir 79 minutėmis.

Milano ekipos pergalė nubraukė bet kokius „Roma“ žaidėjų šansus pakovoti dėl titulo. Sostinės klubas nors ir pirmavo po 8 minutę Mirko Vučiničiaus pasiekto įvarčio, bet išleido pergalę iš rankų 85 minutę ir turėjo tenkintis ne tik lygiosiomis rungtynėse, bet ir antrąja vieta „Serie A“ čempionate.

Reikia pažymėti, kad „Inter“ komandos gerbėjams šiandien - dviguba šventė. Kita miesto ekipa „Milan“ nesugebėjo paskutiniame ture aplenkti „Fiorentinos“ vienuolikės ir, užėmusi penktąją vietą, kitąmet galės dalyvauti tik UEFA taurės varžybose.

„Siena“ - „Palermo“ 2:2 (1:2).

„Sampdoria“ - „Juventus“ 3:3 (2:2) (rungtynės buvo žaidžiamos vakar).

Galutinė Italijos futbolo čempionato turnyrinė lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20. „Livorno“   38  6 12 19  35:60  30

Rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju, įmušęs 21 įvartį, tapo Alessandro Del Piero (TurinoJuventus").

Į žemesnę lygą iškrito tris paskutiniąsias vietas užėmusios komandos: „Empoli“ , „Parma“ ir „Livorno“.