romos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „romos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „romos“.

M. Stankevičiaus ekipą įveikę „Juventus“ futbolininkai grįžta į „Serie A“ viršūnę

Šeštadienį sužaistose centrinėse Italijos „Serie A“ pirmenybių XII turo rungtynėse svarbius tris taškus iškovojo Turino „Juventus“ futbolininkai. Antonio Conte auklėtiniai išvykoje minimaliu rezultatu 0-1 palaužė Romos „Lazio“ vienuolikės pasipriešinimą ir sugrįžo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Vienintelį mačo įvartį 34 minutę greitos kontratakos metu po Alessandro Matri perdavimo pelnė Simone Pepe.
2011-11-27

UEFA Čempionų lygos starte – Kipro ir Rumunijos ekipų sensacijos

Šiandien Europos stadionus sudrebino aštuoni naujojo UEFA Čempionų lygos sezono mačai. Juose sėkmė lydėjo favoritais laikytus Anglijos ir Ispanijos atstovus, bet nebuvo išvengta ir sensacingų rezultatų. Bene didžiausią staigmeną pateikė Rumunijos čempionė Klužo CFR „Cluj“ ekipa, išvykoje 2:1 sugebėjusi patiesti ant menčių patį AS „Romos“ klubą.
2008-09-16

Milano „Inter“ apgynė Italijos čempionų titulą

Šiandien įvyko devynerios paskutinio 38-ojo Italijos futbolo pirmenybių „Serie A“ turo rungtynės. Po dramatiškos kovos čempionų titulą iškovojo Milano „Inter“ futbolininkai, finiše tik trimis taškais aplenkę „Romos“ komandą. „Inter“ tik antrajame kėlinyje palaužė „Parmos“ klubo pasipriešinimą 2:0. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė 52 minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Švedijos rinktinės puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius. Jis taikliai smūgiavo 62 ir 79 minutėmis.
2008-05-18

Čempionų lyga: kas žengs toliau?

Šiandien vėlai vakare paaiškės likusių dviejų kelialapių į UEFA Čempionų lygos pusfinalį savininkai, kurie ir prisijungs prie vietas pusfinalyje jau užsitikrinusių „Liverpoolio“ bei „Chelsea“ futbolininkų. „Manchester United“ ir „Barcelonai“ klubai prieš atsakomąsias rungtynes turi kiek geresnes startines pozicijas nei jų priešininkai (atitinkamai „Romos“ ir „Schalke 04“ komandos), nes ne tik laimėjo pirmąjį susitikimą, bet ir šiandien žais sau įprastoje aplinkoje- namų aikštėje.
2008-04-09

Čempionų lyga: juoda diena šeimininkams

Antradienį sužaistos dvejos pirmosios Čempionų lygos futbolo turnyro ketvirtfinalio rungtynės, kuriose pergales iškovojo abi išvykoje žaidusios komandos -  „Manchester United“ (Anglija) ir „Barcelona“ (Ispanija). Anglijos čempionai 2:0 (1:0) Italijos sostinėje palaužė „Romos“ ekipą. Didžiąją rungtynių dalį iniciatyvą turėjo ir varžovų vartams pavojingais išpuoliais grasino būtent italų klubo futbolininkai, bet jiems niekaip nepavyko išnaudoti susikurtų progų.