parmos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „parmos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „parmos“.

EURO 2008: ar prancūzai parveš į tėvynę H. Delaunay vardo trofėjų?

„Po mūsų vėliavom sustoki/ Ir pergalė tau šauniai atsilieps!/ Mirštantys priešai sudrebės/ Sulaukę tavo triumfo, mūs šlovės“ – šie uždegantys ir į pergalę vedantys Marselietės žodžiai Austrijos bei Šveicarijos stadionuose skambės mažiausiai 3 kartus. Tačiau Raymondo Domenecho vadovaujami prancūzai jokiu būdu savo kovos nenorės užbaigti jau po apsistumdymo mirtininkų grupėje C. Tęsdamas Europos čempionate kovojančių ekipų pristatymą, Balsas.
2008-06-03

„Parmos“ gynėjas sumušė klubo aistruolį

Trečiadienį „Parmos“ futbolininkai grįžo į Italiją iš turnyro Kinijoje, kuriame iškovojo „FIAT“ taurę. Juos „Tardini“ stadione pasitiko įtūžę ir nusivylę gerbėjai, kurie vis dar negali pamiršti bei susitaikyti su tuo, kad jų klubas iškrito iš „Serie A“ čempionato. Fanai garsiai įžeidinėjo ekipos futbolininkus, kol.galiausiai neatlaikė gynėjo iš Senegalo Ferdinando Coly kantrybė. Jis puolė į aistruolių minią ir kumščiais išsiaiškino santykius su vienu iš jų.
2008-05-29

Milano „Inter“ apgynė Italijos čempionų titulą

Šiandien įvyko devynerios paskutinio 38-ojo Italijos futbolo pirmenybių „Serie A“ turo rungtynės. Po dramatiškos kovos čempionų titulą iškovojo Milano „Inter“ futbolininkai, finiše tik trimis taškais aplenkę „Romos“ komandą. „Inter“ tik antrajame kėlinyje palaužė „Parmos“ klubo pasipriešinimą 2:0. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė 52 minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Švedijos rinktinės puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius. Jis taikliai smūgiavo 62 ir 79 minutėmis.