15
Usainas Boltas (nuotr. SCANPIX)

Bėgikas Usainas Boltas toliau dominuoja. Jis jau trečią kartą iš eilės laimėjo olimpinį aukso medalį 100 metrų distancijoje.29-rių bėgikas atkarpą įveikė per 9.81 sek.

15

Jamaikiečio dar laukia 200 ir 4x100 metrų bėgimai. „Tikėjausi būti greitesnis, tačiau esu patenkintas, kad laimėjau“, – po finišo kalbėjo U. Boltas.

Antroje vietoje finišavo dukart už dopingą jau baustas Justinas Gatlinas, trečias atbėgo kanadietis Andre de Grasse.

„Kažkas sakė, kad tapsiu nemirtingas. Dar du medaliai ir galiu pasitraukti“, – filosofavo jamaikietis, kurio vardą prieš ir po lenktynių skandavo visas stadionas.