bėgikas usainas boltas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bėgikas usainas boltas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bėgikas usainas boltas“.

Usainas Boltas įgauna pagreitį – 100 m greičiau nei per 10 sek.

Pirmą kartą šiais metais Usainas Boltas 100 m bėgimo rungtį įveikė greičiau nei per 10 sek. Aštuonis kartus olimpiniam čempionui tai pavyko penktadienio vakarą Monake Deimantinės lygos varžybose Monake. 30-metis jamaikietis nubėgo nuotolį per 9,95 sek. ir išplėšė pergalę Monake. Už garsiojo sprinterio nugaros liko amerikietis Isiah Youngas (9,98 sek.) ir Pietų Afrikos bėgikas Akani Simbine (10,02 sek.
2017-07-22

Auksinis Usainas Boltas: dar du medaliai ir galiu pasitraukti

Bėgikas Usainas Boltas toliau dominuoja. Jis jau trečią kartą iš eilės laimėjo olimpinį aukso medalį 100 metrų distancijoje.29-rių bėgikas atkarpą įveikė per 9.81 sek.  Jamaikiečio dar laukia 200 ir 4x100 metrų bėgimai. „Tikėjausi būti greitesnis, tačiau esu patenkintas, kad laimėjau“, – po finišo kalbėjo U. Boltas. Antroje vietoje finišavo dukart už dopingą jau baustas Justinas Gatlinas, trečias atbėgo kanadietis Andre de Grasse. „Kažkas sakė, kad tapsiu nemirtingas.