100 metrų

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „100 metrų“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „100 metrų“.

Auksinis Usainas Boltas: dar du medaliai ir galiu pasitraukti

Bėgikas Usainas Boltas toliau dominuoja. Jis jau trečią kartą iš eilės laimėjo olimpinį aukso medalį 100 metrų distancijoje.29-rių bėgikas atkarpą įveikė per 9.81 sek.  Jamaikiečio dar laukia 200 ir 4x100 metrų bėgimai. „Tikėjausi būti greitesnis, tačiau esu patenkintas, kad laimėjau“, – po finišo kalbėjo U. Boltas. Antroje vietoje finišavo dukart už dopingą jau baustas Justinas Gatlinas, trečias atbėgo kanadietis Andre de Grasse. „Kažkas sakė, kad tapsiu nemirtingas.
2016-08-15

Stilius be amžiaus ribų: „Vogue“ modeliu tapo 100-metė

Žurnalas „Vogue“, neretai vadinamas tiesiog mados biblija, šiemet švenčia 100 metų jubiliejų. Ir šią neeilinę sukaktį leidinys mini taip pat išskirtinai. Vienu iš žurnalo modelių tapo jo bendraamžė – 100 metų sulaukusi Bo Gilbert iš Birmingemo. Elegantiška ir pasitempusi žilaplaukė tikina kasdien avinti aukštakulnius ir niekada neišeinanti iš namų be makiažo.
2016-04-30

104-erių metų senukas pasiryžo pagerinti 100 metrų bėgimo rekordą

Šeštadienį Vroclave (Lenkija) 104-erių metų Stanislavas Kovalskis pabandys pagerinti pasaulio 100 metrų bėgimo rekordą. Žinoma, tai turėtų būti rekordas tarp „šimtamečių“ kategorijoje. S. Kovalskis gimė 1910 metais. Nepaisant savo amžiaus, jis yra puikios sportinės formos. Šiuo metu jo geriausias laikas per treniruotes yra 34 sekundės. „Iki darbo keliaudavau pėsčias arba važiuodavau dviračiu 10 kilometrų, - sakė vyras TVN24 kanalui. - Pas gydytojus nevaikštau, darau viską, ką noriu.
2014-05-06

Po ligos atsigaunanti R. Meilutytė pateko į pasaulio taurės varžybų Maskvoje 100 m krūtine rungties finalą

Šeštadienį Maskvoje prasidėjo 2013 metų Tarptautinės plaukimo federacijos (FINA) organizuojamas pasaulio taurės varžybų etapas, kuriame jėgas išmėgins ir pasaulio bei olimpinė čempionė Rūta Meilutytė. Savaitės pradžią ligos patale praleidusi Lietuvos plaukikė šeštadienį sėkmingai įveikė 100 m rungties kvalifikacinį barjerą ir pateko į finalą.
2013-10-12

Dar vienas puikus startas Londone: G. Titenis užėmė trečią vietą ir pateko į pusfinalį

Lietuvos plaukikas Giedrius Titenis pateko į Londono vasaros olimpinių žaidynių vyrų 100 m plaukimo krūtine varžybų pusfinalį. 23-ejų metų anykštėnas šeštajame atrankos plaukime šeštadienį finišavo trečias. Jis nuotolį įveikė per 59,68 sek. Tarp visų 44 atrankos varžybų dalyvių G. Titenio rezultatas taip pat buvo trečias. Geriausia atrankos varžybose pasirodė australas Kristianas Sprengeris (Christian Sprenger) - 59,62 sek.
2012-07-28

U. Boltas po košmariško bėgimo: mano kojos mirė

Bėgimo žvaigždė Usainas Boltas pademonstravo  prasčiausią 100 metrų bėgimo rezultatą karjeroje. Olimpinis čempionatas laimėjo lenktynes Čekijoje, tačiau jo pasiektas rezultatas 10, 04 sekundės buvo žymiai prastesnis už bėgiko rekordą 9,58. „Nejaučiau savo kojų lenktynių metu, jos buvo mirusios. Blogai startavau ir dėl to nukentėjo visas rezultatas. Tai – košmariška diena", - sakė U. Boltas.