0
TV3

Lietuvos plaukikas Giedrius Titenis pateko į Londono vasaros olimpinių žaidynių vyrų 100 m plaukimo krūtine varžybų pusfinalį.

23-ejų metų anykštėnas šeštajame atrankos plaukime šeštadienį finišavo trečias. Jis nuotolį įveikė per 59,68 sek.

Tarp visų 44 atrankos varžybų dalyvių G. Titenio rezultatas taip pat buvo trečias.

Geriausia atrankos varžybose pasirodė australas Kristianas Sprengeris (Christian Sprenger) - 59,62 sek. Antrąją vietą užėmė nugalėtojos titulą ginantis japonas Kosukė Kitadžima (Kosuke Kitajima) - 59,63 sek.

Į pusfinalį, kuris vyks šeštadienį 22.32 val. (Lietuvos laiku), pateko 16 plaukikų.

G. Titenio startą vandens sporto šakų centre stebėjo Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.