justinas gatlinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „justinas gatlinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „justinas gatlinas“.

Legendos atsisveikinimas: trauma ir nebaigta distancija

Legenda išėjo ne taip, kaip norėjo bei tikėjosi. Greičiausiu pasaulio žmogumi tituluojamas Usainas Boltas paskutinėse savo varžybose patyrė traumą ir distancijos nebaigė. 30-metis jamaikietis apie karjeros pabaigą paskelbė prieš 2017-ųjų pasaulio čempionatą Londone. U. Boltas pirmenybėse nelaimėjo savo mėgstamiausios 100 metrų bėgimo rungties. Jis pasiekė geriausią sezono rezultatą (9,95 sekundės) ir finišavo trečias.
2017-08-13

Kai minia nekenčia čempiono: dopingu susitepęs Justinas Gatlinas rado kaltuosius

Dukart dėl sukčiavimo diskvalifikuotas ir publikos nušvilpinėjamas Justinas Gatlinas apkaltino žiniasklaidą, esą ši nuteikia žiūrovus prieš jį. Bėgikas stovėjo ant apdovanojimų pakylos, ant jo kaklo kabėjo 100 metrų bėgimo rungties aukso medalis. Jis užsidengė ausis. Šiuo momentu sportininkas turėjo išgyventi savo svajonių akimirką, tačiau vietoje to jis girdėjo švilpimą.
2017-08-07

Auksinis Usainas Boltas: dar du medaliai ir galiu pasitraukti

Bėgikas Usainas Boltas toliau dominuoja. Jis jau trečią kartą iš eilės laimėjo olimpinį aukso medalį 100 metrų distancijoje.29-rių bėgikas atkarpą įveikė per 9.81 sek.  Jamaikiečio dar laukia 200 ir 4x100 metrų bėgimai. „Tikėjausi būti greitesnis, tačiau esu patenkintas, kad laimėjau“, – po finišo kalbėjo U. Boltas. Antroje vietoje finišavo dukart už dopingą jau baustas Justinas Gatlinas, trečias atbėgo kanadietis Andre de Grasse. „Kažkas sakė, kad tapsiu nemirtingas.
2016-08-15

Usainas Boltas laukia dvikovos su Justinu Gatlinu: esu pasirengęs

Sprinto superžvaigždė jamaikietis Usainas Boltas prieš pasaulio lengvosios atletikos čempionato startą Pekine neabejoja savo sėkme 100 m distancijoje. „Esu geriausios sportinės formos. Mano startas kaip visada bus tada geriausias, kai to reikės“, - teigė U. Boltas. „Paukščio lizdu“ vadinamame stadione jamaikietis ketina triumfuoti dar kartą. Panašu, kad prastai savijautai vietos jau nėra. „Dėl nieko nesirūpinu.