Palangoje vykstančių „Aurum 1006 km lenktynių“ nepraleido ir garsūs veidai: neatsispyrė greičio pagundai

Kiekvienų metų liepos viduryje Lietuvos pajūryje vyksta didžiausias automobilinis renginys – „Aurum 1006 km lenktynių“ festivalis.

Didžiausi automobilių sporto gerbėjai čia renkasi jau ketvirtadienį ir kiekvieną valandą iki pat šeštadienio vakaro gali mėgautis įvairiausiais renginiais, kuriuose dominuoja automobiliai.

Stebėti jau tradicija tapusio renginio rinkosi ir žymūs veidai. Tarp greičio mėgėjų pasirodė Žilvinas Grigaitis, Andrius Šedžius, Viktorija Siegel ir su ja poruojamas verslininkas Laurynas Suodaitis, krepšininkai Jonas Mačiulis ir Edvinas Šeškus.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Palangoje vykstančių „Aurum 1006 km lenktynių“ nepraleido ir garsūs veidai: neatsispyrė greičio pagundai

Vienas „Aurum 1006 km lenktynių“ festivalio patrauklumo bruožų yra tas, kad jame mielą sau užsiėmimą gali rasti net ir nelabai besidomintys didžiuoju sportu. 

Tačiau kuris lietuvis nenori bent kartą atsidurti lenktynininko kailyje? 

Geriausia tam vieta - maratoninės lenktynės Palangoje, kurių programoje jau penktus metus iš eilės automobilių slalomo mėgėjai turi galimybę savo jėgas išbandyti žiūrovų slalome. 

Net tris dienas, liepos 16-18 d.d., slalomo varžybose galės dalyvauti visi norintys, tiek žiūrovai, tiek ir slalomo varžybų dalyviai. Žiūrovų slalome galima dalyvauti su bet kokiu techninius reikalavimus atitinkančiu automobiliu, o trasą bus galima įveikti tiek kartų, kiek norima. 

Pasak šių varžybų organizatoriaus Andrejaus Savčenkos, slalomo varžybų dalyviai varžysis trijose grupėse pagal automobilio pavaros tipą: varomi priekiniais ratais (FWD), galiniais (RWD) ir visais keturiais (AWD). Damos varžysis atskiroje klasėje. 

REKLAMA

Greičiausieji išsiveš krūvą rėmėjų prizų ir bus pagerbti didžiojoje „Aurum 1006 km lenktynių“ scenoje.

Šiais metais dėl koronaviruso pandemijos nemažai komandų iš užsienio negalėjo atvykti į Palangą. Prie starto linijos turėjo stoti 28 komandos, bet viena jau pasitraukė.

Iš pirmos pozicijos startuos „Circle K Miles Plus Racing Team“, varžovus kvalifikacijoje aplenkusi beveik pusantros sekundės.

Antrą ir trečią starto pozicijas užėmė dar dvi komandos su „Porsche“. Būtent šie automobiliai jau penkerius metus iš eilės triumfuoja lenktynėse.

„Aurum 1006 km lenktynes“ tiesiogiai visą dieną galite stebėti portale tv3.lt ir TV6 kanalu.


Rašyti komentarą...
A
Aaa
2020-07-18 15:46:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grigaitis jo garsus verslininkas.Visi žino tik niekas jo verslo nematė.O tas su skiautėtais kas?
Atsakyti
0

K
Keista
2020-07-18 21:29:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesupratau, o gal pagelbekite kas jie? nei vieno nepažįstu? Alio garažas?
Atsakyti
0

k
kukariekasg
2020-07-18 16:13:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
grigas iesko kokio mechaniko,gal pašers ta burnike!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų