laurynas suodaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „laurynas suodaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „laurynas suodaitis“.

Laurynas Suodaitis išdavė tobulą burgerių receptą: kartosite ne kartą

Šeštadienį TV3 kelionių laidoje „Maisto kelias“ verslininkas ir nuomonės formuotojas Laurynas Suodaitis pasidalijo savo firminiu burgerio receptu, kurį išbandyti siūlo visiems. Kiekvieną šeštadienio rytą laida žiūrovus susipažindina su įvairiais Lietuvos miestais ir taip suteikia dar gilesnį mūsų krašto pažinimą. Itin svarbus akcentas – skirtingų kartų žvilgsniai iš skirtingų perspektyvų į tas pačias patirtis bei istorijas.
2024-06-15

Laurynas Suodaitis apsilankė ką tik į „Michelin“ gidą įtrauktame restorane: „Atvykimo čia labai laukiau“

TV3 gastronominių atradimų ir kelionių po Lietuvą laida „Maisto kelias“ tęsia savo įspūdingas vasaros keliones po Lietuvą. Šį šeštadienį trys muškietininkai – Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Laurynas Suodaitis aplankys dar vieną žavų ir unikalų šalies miestą – Ukmergę.
59 2024-06-14

Lauryno Suodaičio debiutas televizijoje – jau rytoj: sulaukė netikėto kolegų krikšto

Jau šį šeštadienį į TV3 eterį sugrįš ilgametis kelionių po Lietuvą projektas „Maisto kelias“. Septintojo sezono herojais tapo skirtingų kartų atstovai: baleto šokėjas Jurijus Smoriginas (68 m.), aktorius ir renginių vedėjas Darius Petkevičius (50 m.) bei jaunasis verslininkas ir nuomonės formuotojas Laurynas Suodaitis (33 m.). Kartu jie visą vasarą ne tik keliaus po Lietuvą, ieškos naujų skonių ir beprotiškai linksmų nuotykių, bet pateiks ir daugybę naudingų rekomendacijų žiūrovams.
108 2024-06-07

Aktorius Darius Petkevičius – apie naują šeimos narį: „Dar neišmokome į užsienį keliauti kartu“

Jau šį šeštadienį į TV3 eterį sugrįš ilgametė kelionių ir gastronominių atradimų laida „Maisto kelias“. Trijų skirtingų kartų vedėjai – aktorius Darius Petkevičius, choreografas Jurijus Smoriginas ir verslininkas Laurynas Suodaitis – nuo šiol kiekvieną šeštadienį su žiūrovais dalinsis savo įspūdžiais apie dar neatrastą ir neragautą Lietuvą. O kartu atskleis tokius mūsų šalies kampelius, kurie patrauktų įvairaus amžiaus žmonių dėmesį.
2024-06-04

Lauryno Suodaičio pirmoji Tėvo diena su sūnumi: vaikas išmoko pasakyti svarbų žodį

Verslininkas Laurynas Suodaitis džiaugiasi, kad šiemet Tėvo dieną gali švęsti kartu su sūnumi Laurynu. Kaip atskleidė, šią šventę kartu mini pirmąjį kartą. Simboliškai šia proga vaikas jį nustebino ištardamas žodį „myliu“. Laurynas Suodaitis naujienų portalui tv3.lt atskleidė, kad, tapus tėčiu, Tėvo dienos reikšmė kardinaliai pasikeitė. „Turbūt panašiai, kaip ir kitiems. Atsirado visiškai kita reikšmė.
2024-06-02

Lauryno Suodaičio lašišos receptas nustebino Vytarą Radzevičių: tokio derinio jis dar negirdėjo

Lietuvoje populiariausia ant grilio ruošti mėsos patiekalus, tačiau nederėtų užmiršti ir žuvies. Būtent todėl TV3 laidos „Lidl grilio talentai“ vedėjas Vytaras Radzevičius metė dalyviams iššūkį – pagaminti gardžiausius lašišos patiekalus. Toks receptas, kokį pagamino verslininkas Laurynas Suodaitis, nustebino kulinarą V. Radzevičių – tokio derinio jis dar negirdėjo.
2024-05-25

Laurynas Suodaitis jau netrukus debiutuos televizijoje: „Priimu tai kaip iššūkį“

Žinomo verslininko ir nuomonės formuotojo Lauryno Suodaičio gyvenime netrūksta dinamikos, netikėtų pasiūlymų ir iššūkių. Tačiau juos Laurynas pasiruošęs išlukštenti kaip riešutėlius! Būtent todėl jau šią vasarą jis debiutuos kaip naujasis TV3 laidos „Maisto kelias“ vedėjas. Jau ne pirmą sezoną žiūrovus džiuginančioje vasaros laidoje skirtingų kartų vedėjų komanda keliaus po Lietuvą ir ieškos įdomiausių mūsų šalies kampelių, kurie būtų aktualūs įvairaus amžiaus žmonėms.
2024-05-23

Laurynas Suodaitis papasakojo apie mėgstamiausią hobį: „Tame matau laimės ir prasmės sau“

Lietuvoje populiariausia ant grilio ruošti mėsos patiekalus, tačiau nederėtų užmiršti ir žuvies. Būtent todėl TV3 laidos „Lidl grilio talentai“ vedėjas Vytaras Radzevičius metė dalyviams iššūkį – pagaminti gardžiausius lašišos patiekalus. Toks receptas, kokį pagamino verslininkas Laurynas Suodaitis nustebino kulinarą V. Radzevičių – tokio derinio jis dar negirdėjo. Laidoje itin sužibėjo verslininkas Laurynas Suodaitis.
2024-05-18

Šis receptas Laurynui Suodaičiui atnešė pergalę: lašišos ir kavos derinys nepaliko abejingų

Verslininkas Laurynas Suodaitis pasidalijo unikaliu receptu. Turbūt nustebsite, kad galima suderinti du iš pirmo žvilgsnio nederančius produktus – žuvį ir kavą. Tačiau Laurynas šiuo derinu neabejoja, nes receptą jam pakuždėjo Europos steikų kepimo čempionas. Nors Lietuvoje populiariausia ant grilio ruošti mėsos patiekalus, nederėtų užmiršti ir žuvies.
2024-05-14

Laurynas Suodaitis atskleidė 2 mėgstamiausius sūnaus produktus

Nors Lietuvoje populiariausia ant grilio ruošti mėsos patiekalus, nederėtų užmiršti ir žuvies. Būtent todėl šio penktadienio TV3 laidos „Lidl grilio talentai“ vedėjas Vytaras Radzevičius mes dalyviams iššūkį – pagaminti gardžiausius lašišos patiekalus! Nustebins ne tik grilio profesionalė Emilija, bet ir jos priešininkas, verslininkas Laurynas Suodaitis.
2024-05-10
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų