viktorija siegel

Viktorija Siegel-Suodaitė yra žinoma nuomonės formuotoja ir influencerė, taip pat sėkminga verslininkė, stojusi prie „ShopbySiegel“ prekės ženklo vairo. Gimusi 1994 m. lapkričio 17 d., ji yra puikiai žinoma visuomenės veikėja, anksčiau buvusi žinomo Danieliaus Bunkaus sužadėtinė ir turinti su juo bendrą dukrą Nicole. Viktorija šiuo metu yra ištekėjusi už Lauryno Suodaičio, ir augina sūnų. 

Palangos lenktynes stebi ir Viktorija Siegel: dėmesį kaustė vasarišku stiliumi

Šeštadienį, liepos 20-ąją, Palangoje startuoja pagrindinės „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynės, kuriose dalyviai susikaus dėl nugalėtojo titulo. Stebėti kasmetinį renginį į VIP ložę susirinko ir pramogų pasaulio atstovai.  Į „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynes šeštadienį atvyko ir nuomonės formuotoja, verslininkė Viktorija Siegel.  Renginyje pasirodžiusi moteris kaustė dėmesį vasarišku stiliumi.
2024-07-20

Viktorija Siegel lepinasi prabangiomis dovanomis: įsigijo rankinę, kurios vertė atima žadą

Verslininkė, nuomonės formuotoja Viktorija Siegel pasilepino save prabangia dovana – įsigijo „Hermes“ rankinę. „Kaip gera kartais taip moteriškai pačiai save palepinti!“ – rašė Viktorija Siegel. Viktorija socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame išpakuoja prabangią rankinę. Anot Madisonavenuecouture.com, tokios rankinės Europoje kainuoja nuo 8650 iki 10 300 eurų. Kaip rašo Vogue.co.uk, „Hermès“ rankinės yra gamintos su meile.
174 2024-07-17

Milijonieriui Rimandui Stoniui – įspūdinga Viktorijos Siegel dovana: surado unikalų sprendimą

Verslininkė, nuomonės formuotoja Viktorija Siegel socialiniuose tinkluose nevengia dalintis savo draugyste su milijonierių Rasos ir Rimando Stonių šeima. Neseniai gimtadienį minėjusiam vyrui Viktorija padovanojo įspūdingą dovaną.  Liepos 10-ąją R. Stonys minėjo 71-ąjį gimtadienį.  Ilgai svarstė, ką padovanoti  Socialiniame tinkle „Instagram“ V. Siegel su sekėjais pasidalijo, jog ilgai galvojo, ką padovanoti bičiuliui.
2024-07-16

Viktorija Siegel paatviravo apie draugystę su Rasa Stoniene ir jos šeima: išreiškė padėką

Prieš keletą metų nuomonės formuotoja, verslininkė Viktorija Siegel tapo milijonierių Rimando ir Rasos Stonių dukrelės Felicijos krikšto mama. Užsimezgusią draugystę su šeima moteris puoselėja iki šiol, ir net vadina jais neatsiejama savo šeimos dalimi. Socialiniuose tinkluose V. Siegel pasidalijo atviru ir jautriu įrašu, kuriame papasakojo apie savo ryšį su Stonių šeima. „Visuomet mano gyvenime man šeima buvo ir yra prioritetas, nes nuoširdžiai manau, kad nėra nieko svarbiau už tai.
2024-07-15

Siegel atostogos – beveik 5 mln. vertės viloje: Prancūzų rivjeroje kompaniją palaiko ir Stoniai

Verslininkė, nuomonės formuotoja Viktorija Siegel šiuo metu kartu su artima drauge Rasa Stoniene ir jos šeima atostogauja Prancūzijos rivjeroje. Jos apsistoję prabangioje viloje, kurios vertė siekia beveik 5 milijonus eurų. Viktorija Siegel su drauge Rasa Stoniene gyvena tarsi filme. Pasižvalgykite: Moterys su šeimomis apsitojo 4 850 000 eurų vertės viloje, Grimaud vietovėje, privačioje ir saugomoje teritorijoje. Kaip rašoma skelbime Residences-immobilier.
196 2024-07-11

Bunkė ar Siegel: paaiškėjo, kurios verslas uždirbo daugiau milijonų

Nataliją Bunkę ir Viktoriją Siegel vienija ne tik tai, kad jų vaikų bendras tėvas yra Danielius Bunkus. Šios dvi žinomos moterys yra ir verslininkės. N. Bunkė turi bendrovę „Pop Diva“, kuriai priklauso internetinė parduotuvė „Home by NB“, prekiaujanti, be kita ko, kosmetika, parfumerija, namams skirtomis prekėmis ir pan. Tuo metu V. Siegel priklauso mažoji bendrija „shopbysiegel“, kurioje taip pat pardavinėjamos panašios prekės.
245 2024-07-01

Viktorija Siegel Monake sutiko garsų aktorių: „Praktiškai nuotrauką bendrą turiu“

Dažnai užsienyje laiką leidžianti nuomonės formuotoja ir verslininkė Viktorija Siegel nevengia savo gyvenimo akimirkomis pasidalinti socialiniuose tinkluose. Kelionėse ji patiria ne tik neišdildomus įspūdžius, bet ir sutinka įdomius žmones.  „Instagram“ žinoma moteris pasidalijo įrašu ir nuotraukomis iš Monake esančio restorano „La Môme Monte-Carlo“. Ten viešėjusi V. Siegel sutiko garsų aktorių Morganą Freemaną.
91 2024-06-15

Bunkaus ir Siegel dukra Nicole – didžiulė Natalijos Bunkės gerbėja: atskleidė mėgstamausią dainą

Verslininkas, dviejų vaikų tėtis Danielius Bunkus nėra įprastas tėtis – savo vaikais jis dalnasi su buvusiomis mylimosiomis. Tiek su Natalija Bunke, tiek su Viktorija Siegel vyras išsiskyrė, bet tai nesutrukdė jam išlaikyti artimą ryšį su vaikais ir aktyviai prisidėti prie jų auginimo.  Verslininką, dviejų vaikų tėtį Danielių Bunkų į laidą „Pasikalbėkim“ atlydėjo dvylikametis Kristupas ir šešiametė Nicole.
2024-06-12

Danielius Bunkus apie ryšį su vaikais ir kas jį sieja su tituluota gražuole Samanta

Verslininkas Danielius Bunkus retai dalyvauja gyvenimo būdo laidose, tačiau „Pasikalbėkim“ laidai padarė išimtį ir į filmavimą atvyko net su savo vaikais. Vyras džiaugiasi, kad į paauglystę sparčiai žengiantis Kristupas ir šešerių Nicolė sutaria puikiai. Ne paslaptis, kad Danielius yra išsiskyręs, todėl vaikų priežiūrą dalinasi su buvusiomis mylimosiomis.
64 2024-06-06

Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus kartu paminėjo svarbų etapą: „Ši diena – labai jautri“

Verslininkai Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus mini gražią progą – judviejų dukra Nicolė baigė priešmokyklinį ugdymą ir nuo rugsėjo žengs į pirmąją klasę.  Šia proga V. Siegel socialiniame tinkle „Instagram“ paviešino įrašą iš darželio baigimo šventės, juo sutiko pasidalinti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.  Užfiksuotuose kadruose matyti, jog šventėje dalyvavo ir mergaitės tėtis D. Bunkus.
2024-06-06
REKLAMA
REKLAMA

Danielius Bunkus – apie susitaikymą su Siegel ir tėvystę: žmonos gali keistis, bet svarbiausi man vaikai

Tėvo dieną laidoje „Pasikalbėkim“ – ypatingas svečias, dviejų vaikų tėtis, verslininkas Danielius Bunkus. Jo tėvystė nėra įprasta, nes savo atžalų – sūnaus Kristupo ir dukros Nicolės priežiūrą dalinasi su buvusiomis mylimosiomis. Tiek su Natalija Bunke, tiek su Viktorija Siegel vyras išsiskyrė, bet tai nesutrukdė jam išlaikyti artimą ryšį su vaikais ir aktyviai prisidėti prie jų auginimo.
2024-06-02

Viktorijos Siegel dukra tapo modeliu: ant podiumo – ir Indrė Burlinskaitė su dukterėčia

„Kiekvienas vaikas gali būti modeliu, nepaisant ūgio, svorio, akių ar plaukų spalvos“, – sako kūrybiškumo mokyklos „Duo Kidz“ įkūrėjos, modeliai Dovilė Viršilaitė ir Diana Balaišytė. Tuo buvo galima įsitikinti jau tradicija tapusioje šios mokyklos sezono uždarymo šventėje. Tiesa, ant podiumo buvo galima išvysti ir kelias garsias nuomonės formuotojas, kurios ovacijų ir pasigėrėjimo kupinų šūksnių sulaukė ne mažiau už mažuosius modelius.
2024-05-31

Viktorija Siegel sulaukė palankaus teismo sprendimo: bus iš naujo atversta svarbi byla

Verslininkė Viktorija Siegel sulaukė palankaus teismo sprendimo. Dar vasarį Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmuose išnagrinėta civilinė byla dėl lėšų grąžinimo už edukacinius renginius gamtoje. Tada teismas atmetė Viktorijos Siegel MB „Shopbysiegel“ 14 tūkstančių eurų ieškinį, o dabar viskas pasisuko kita kryptimi. Kaip pranešė Delfi.lt, teismo duomenimis, Šiaulių apygardos teismas patenkino verslininkės Viktorijos Siegel įmonės „ShopBySiegel“ apeliaciją.
2024-05-30

Pamačiusi Siegel nuotraukas iš šventės parašė laišką: „Atsibuskite“

„Šiandien naršiau internete ir netikėtai pamačiau nuotraukas iš vieno vakarėlio Vilniuje. Už akių užkliuvo viena detalė, kad joje dalyvavo dar visai neseniai vienas kitam neapykanta virę Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Lina.
2024-05-30

Itališkame vakarėlyje garsenybės užkūrė fiestą: apsilankė ir Viktorija Siegel bei Danielius Bunkus

Šiltą trečiadienio vakarą kviestiniai svečiai rinkosi į išskirtinę lokaciją – verslo klasės lėktuvą Bombardier CRJ 200 talpinanti AeroCity erdvė sukvietė į restorano „Aerotoria“ vasaros terasos atidarymą.
2024-05-30

Siegel laikrodžio kaina atima žadą: štai kiek reikėtų dirbti lietuviui, kad jį nusipirktų

Nuomonės formuotoja, verslininkė Viktorija Siegel socialiniuose tinkluose aktyviai demonstruoja kasdienybės akimirkas: gyvenimą su 2 vaikais, sėkmingo verslo užkulisius, kelionių akimirkas bei drabužių įvaizdžius. Vienai stilingiausių šalies moterų išvaizda – svarbi dalis. Viktorija neretai naudojasi stilistės paslaugomis, derina liukso klasės ir greitosios mados drabužius bei aksesuarus, ypatingomis progomis įsiamžina fotosesijoje.
2024-05-23

Viktorija Siegel pristatė su dukra sukurtą prekės ženklą: pasveikino ir Danielius Bunkus

Viena garsiausių Lietuvos nuomonės formuotojų Viktorija Siegel pakvietė į renginį, per kurį pristatė naują prekinį ženklą. Veiklumu, užsispyrimu ir optimizmu sekėjus žavinti žinoma moteris kartu su dukra Nicole sukūrė švaros priemonių liniją NICI. „Ši diena man ir dukrai yra ypatinga“, – šypsojosi parduotuvių „Shop by Siegel“ įkūrėja.
2024-05-22

Viktorija Siegel prabilo apie „vaikystės traumą“: tėvai versdavo daryti vieną dalyką

Nuomonės formuotoja, sėkminga verslininkė Viktorija Siegel turi savo nusistovėjusius valgymo įpročius. Tiesa, dėl vieno produkto tėvai, kaip teigė, „sutraumavo“ dar vaikystėje, nes versdavo jį valgyti. Kartais norėdami gero tėvai savo vaikus tik dar labiau atbaido nuo tam tikrų dalykų. Pavyzdžiui, taip Viktorijai Siegel nutiko su kepenėlėmis. Kaip pasakojo laidoje „Virtuvės istorijos“, vaikystėje tėvai versdavo valgyti šį patiekalą.
2024-05-15

Viktorija Siegel – pirmą kartą Japonijoje: vienas dalykas itin sužavėjo

Verslininkė, nuomonės formuotoja Viktorija Siegel keliauja po Japoniją. Šioje šalyje ją itin sužavėjo maistas, netikėta ramybė ir... garsaus šunelio Hachiko statula, priminusi apie ištikimybę ir nuoširdžius jausmus. Akimirkomis iš Japonijos Viktorija Siegel dalijasi socialiniame tinkle „Instagram. Jomis sutiko pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt. Visų pirma, moteris aplankė Tokiją. „Vis dar negaliu patikėti, kad aš čia!!“ – rašė ji šalia vaizdo įrašo.
50 2024-05-14

Išgirdusi šią žinią Viktorija Siegel ne juokais sunerimo: „Man buvo šokas“

Bene garsiausia šalies nuomonės formuotoja Viktorija Siegel jau kurį laiką sėkmingai vysto savo verslą. Tačiau tik nedaugelis žino, kad svarbiausių verslumo paslapčių ji semtis pradėjo dar vaikystėje, kartu su prosenele prekiaudama vietiniame Klaipėdos turgelyje. O šio šeštadienio TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ žinoma moteris papasakos ir dar daugiau – Viktorija prabils ne tik apie savo vaikystę, bet ir šeimą bei mitybą.
79 2024-05-10

NT ekspertai – apie politikų ir įžymybių būstus: parodė, kur gyvena ir atskleidė kainas

Visai neseniai „Youtube“ laidoje „NT Be Grimo“ nekilnojamojo turto ekspertai Patricija Bubulaitė, Ignas Zabarauskas ir Paulius Banevičius aptarė ne vienam rūpintį klausimą – kur gyvena Lietuvos pramogų pasaulio atstovai?  Laidoje buvo plačiai aptarta, kokį nekiilnojamąjį turtą turi atlikėjas Egidijus Dragūnas-SEL, nuomonės formuotojos Karolina Meschino ir Viktorija Siegel, atlikėja Natalija Bunkė, aktorius Mantas Stonkus, prezidentė Dalia Grybauskaitė ir kiti.
2024-04-24

Viktorija Siegel keliauja po lietuvių pamėgtą kurortą: „Visi čia prisipirkę namų, o aš iš viso nesu buvusi“

Neretai keliaujanti nuomonės formuotoja, verslininkė Viktorija Siegel lietuvišką darganą visai neseniai iškeitė į Ispaniją. Pastaruoju metu socialiniuose tinkluose moteris dalijasi įspūdingais kadrais iš Marbeljos kurorto. Nors pietinėje Ispanijos pusėje esantis kurortas pastaruoju metu gan populiarus tarp lietuvių, V. Siegel čia lankosi pirmą kartą.
2024-04-22

Viktorija Siegel apsilankė spektaklyje apie vyrų ir moterų santykius

Balandžio 11 d. „Domino“ teatras pristatė laukiamiausią metų premjerą, atnaujintą komedijos „Urvinis žmogus“ versiją, kuri susilaukė didžiulio susidomėjimo – bilietai į artimiausius pasirodymus išgraibstyti pirmosiomis dienomis. Premjerą įvertinti atvyko Liucina ir Tadas Rimgailos, Viktorija Jakučinskaitė su vyru Vitalijumi, Asta Stašaitytė, Justina Nemanytė, Viktorija Siegel, aktoriaus bei režisieriaus draugai ir kolegos.
2024-04-12

Metai po Siegel ir Suodaičio konflikto: vaiko dalybos ir daina „Auksiniuose svogūnuose“

2023-iųjų balandį prasidėjo bene skandalingiausia skyrybų drama, apie kurią girdėjo kone kiekvienas lietuvis, įvyko ir ilgai tęsėsi tarp nuomonės formuotojos, verslininkės Viktorijos Siegel (29 m.) ir verslininko Lauryno Suodaičio (33 m.). 2021-aisiais metais susituokę verslininkai nuo šių metų balandžio įsivėlė į nesibaigiančią dramą, kurią lydėjo areštinė bei skandalingos vaiko dalybos ir pykčiai. Balandžio 4-ąją apie 21 val.
2024-04-09

Viktorija Siegel dukros garbei nupirko savo naujam visureigiui vardinius numerius

Nuomonės formuotoja, verslininkė Viktorija Siegel įamžino savo dukros vardą originaliu būdu – ant automobilio numerių. Taip ji norėjo išreikšti didelį dėkingumą už motyvaciją, drąsą ir įkvėpimą kurti verslą dėl geresnio jųdviejų gyvenimo. Viktorija Siegel dukrai skirta dovana ir jautriais žodžiais pasidalijo savo „Instagram“. Įrašu sutiko pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt.
1151 2024-03-28

Suodaitis – apie stulbinamą Bunkės panašumą „Auksiniuose svogūnuose“ į Siegel: „Praeidamas net krūptelėdavau“

Šį ketvirtadienį laida „TOP 3“ bus ypatinga, nes pakvies išvysti tai, ko nerodė jokios kameros. TV3 žiūrovai turės išskirtinę galimybę apsilankyti trečiadienį Klaipėdoje praūžusių, o balandžio 1-ąją ir televizijos eteryje pasirodysiančių „Auksinių svogūnų“ apdovanojimų užkulisiuose.
73 2024-03-28

Perskaičiusi apie Siegel atostogas pratrūko: „Kam to reikia?“

„Nežinau, kaip kitų, bet mano socialiniai tinklai savaitgalį tiesiog kaito nuo naujienų apie Viktorijos Siegel-Suodaitės atostogas Balyje ir tai, kad ji ten atostogauja ne tik su dukra, bet galimai ir su verslininku“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Laura. Prieš kurį laiką visi narpliojo jos ir vyro santykius, sekė kiekvieną žingsnį ir kiekvieną pasisakymą, dabar visų dėmesį patraukė jos atostogos.
59 2024-02-26

Viktorija Siegel Balio saloje atostogauja su žinomu verslininku: išsidavė pati

Verslininkė, nuomonės formuotoja Viktorija Siegel-Suodaitė su dukra Nicole lietuvišką žiemą iškeitė į atostogas Balio saloje. Vis dėlto aiškėja, kad žinomai moteriai ir jos pirmagimei kompaniją viešbutyje galimai palaiko verslininkas Arūnas Miknius. Viktorija sekėjams socialiniame tinkle „Instagram“ teigė, kad ši kelionė – mamos ir dukros atostogos dviese. Išsidavė pati Vaizdo įrašų platformoje „TikTok“ plinta vaizdo įrašas, kuriame skelbiama, kad moteris atostogauja ne tik su dukra.
75 2024-02-24

Buvusi „Olialia“ mergaitė Ieva Voveris kritikuojama dėl Siegel ir Lipnės parodijų: atsakė, kaip reaguoja

Buvusi „Olialia“ mergaitė, verslininkė Ieva Voveris išbando save naujame amplua. Ji pradėjo kurti šmaikščius vaizdo įrašus, kuriuose parodijuoja gerai žinomas Lietuvos moteris. Į Ievos Voveris juoką keliančių vaizdo įrašų akiratį papuolė ir verslininkė, nuomonės formuotoja Viktorija Siegel, modelis, laidų vedėja Dijora Petrikonytė, nuomonės formuotoja ir verslininkė Simona Lipnė, šokėja Eglė Straleckaitė.
2024-02-16

Laurynas Suodaitis – apie Viktorijos Siegel skyrybų planą: šeimos namas – uošvienės rankose

Smurtu prieš sutuoktinę Viktoriją Siegel apkaltintas verslininkas Laurynas Suodaitis ryžosi atvirai išpažinčiai. Vyras teigė, kad santykiai buvo taikūs iki tol, kol jųdviejų gyvenime neatsirado „dideli pinigai“. Kalbos, kad Suodaičiai ketina nutraukti santuoką, pramogų pasaulio užkulisiuose sklandė jau kurį laiką. Laurynas komentavo socialiniuose tinkluose, kad jis stengėsi išsaugoti šeimą.
390 2023-04-15

Balio saloje žiemojanti Viktorija Siegel – apie kritiką išvaizdai: „Aš sau esu tobula“

Nuomonės formuotoja, verslininkė Viktorija Siegel (28 m.) jau keletą savaičių gerbėjus socialiniuose tinkluose lepina įspūdingais kadrais iš egzotiškojo Balio, kuriame atostogauja su vyru Laurynu Suodaičiu ir vaikais.  Prieš keletą dienų žinoma moteris „Instagram“ platformoje pasidalijo trumpu filmuku, kuriame ji vilki bikinį ir vaikšto šalia gamtos apsuptyje esančio baseino.
76 2023-02-06

Viktorija Siegel trankiai atšventė 28-ąjį gimtadienį: vienam vakarui kardinaliai pakeitė įvaizdį

Elektroninės parduotuvės „ShopBySiegel“ įkūrėja Viktorija Siegel lapkričio 19-ąją atšventė 28-ąjį gimtadienį. Nors žinoma moteris gimimo dieną mini lapkričio 17-ąją, teminis vakarėlis šia proga surengtas savaitgalį. Viktorija asmeninę šventę paminėjo artimiausių draugų būryje viename sostinės restoranų. Svečiai paisė teminio vakarėlio aprangos kodo – puošėsi ryškiais drabužiais, aksesuarais, kurie nukėlė į devyniasdešimtųjų laikus.
130 2022-11-20

Viktorija Siegel prabilo apie santykius su Danieliumi Bunkumi: nori įspėti jaunas merginas

Nuomonės formuotoja Viktorija Siegel sureagavo į buvusio sužadėtinio Danieliaus Bunkaus pasisakymą, kuriame jis prisiminė jų santykius, bendravimą su judviejų bendra dukra ir jausmus. Mergina socialiniuose tinkluose patalpino ilgą įrašą, kuriame išdėstė visą tiesą apie jų santykius.  „Jau darosi absurdiška ir juokinga iš to, kad praėjus beveik dviems metams vis dar bandoma spausti paskutines sultis iš senų skandalų.
2022-01-12

Prabangiausios metų vestuvės: vienos truko savaitę, kitos nustebino ir visko mačiusius

2021-ieji buvo tikrai neeiliniai metai, privertę sustoti. Dėl to „palaukti“ kartais teko net meilei. Vis dėlto šiais metais įvyko ir daugybė įsimintinų bei gražių vestuvių, sulaukusių daug dėmesio tiek žiniasklaidoje, tiek ir įvairiuose forumuose. Primename jums 2021-aisias įvykusias vestuves, vienos buvo netikėtos, kitos stebino prabanga. Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus Rugsėjo mėnesį susituokė dainininkė ir verslininkė Natalija Bunkė bei jos mylimasis Edgaras Eidėjus.
2021-12-31

Šventės garsenybių namuose: pamatykite jaukius kadrus

Kalėdų dieną garsiausi Lietuvos žmonės su savo sekėjais socialiniuose tinkluose dalijosi šventinėmis akimirkomis su šeimomis. Naujienų portalas tv3.lt kviečia pamatyti, kaip gražiausias metų šventes atšventė žymūs šalies žmonės.  Viktorija Siegel  Nuomonės formuotoja Viktorija Siegel-Suodaitė socialiniuose tinkluose šventinėmis akimirkomis dalytis pradėjo jau Kūčių dieną. Moteris jaukiuose kadruose pozuoja ne tik su vyru Laurynu, bet ir su mažąja dukrele Nikole.
2021-12-26

Viktorija Siegel atvėrė širdį: prabilo apie vedybinį gyvenimą ir vaikus

Liepos pabaigoje visoje Lietuvos žiniasklaidoje mirgėjo vienos ryškiausių 2021-ųjų metų vestuvių – verslininkė bei  nuomonės formuotoja Viktorija Siegel-Suodaitė susituokė su mylimuoju Laurynu Suodaičiu.  Praėjus beveik pusei metų po vestuvių, Viktorija Siegel-Suodaitė ryžosi naujienų portalui tv3.lt papasakoti, kaip pasikeitė jos gyvenimas sumainius aukso žiedus ir atskleidė, ar ateityje padovanos mažajai Nikolei broliuką ar sesutę.
2021-12-17

Viktorija Siegel renginyje pademonstravo išvaizdos pokyčius: atskleidė, ar jie susiję su pokyčiais gyvenime

Socialinių tinklų žvaigždė bei verslininkė Viktorija Siegel-Suodaitė gerbėjus nustebino išvaizdos pokyčiais. Moteris pasitrumpino kirpčiukus. Ketvirtadienį garsi moteris išvaizdos pasikeitimus pirmą kartą pademonstravo viešumoje. Moteris dalyvavo naujo gastrobaro atidaryme šventiškai išpuoštame viešbutyje „Kempinski“. Naujienų portalui tv3.lt šventiškai nusiteikusi moteris pasakojo, jog šių išvaizdos pokyčių iš anksto neplanavo:  „Norėjosi spontaniškai pasikeisti.
2021-12-10

Cerebriniu paralyžiumi ir epilepsija sergančiai Austėjai pagalbos ranką ištiesė garsios moterys: gydytojai nuteikinėjo blogiausiam

Prekės ženklo „By Karolina Meschino“ įkūrėja Karolina Meschino kiekvieną penktadienį kviečia vieningai įsitraukti į virtualų labdaros aukcioną. Paaukota didžiausia suma už parduodamą drabužį keliauja tiesiai į sunkiai sergančio herojaus sąskaitą. Šiam kilniam tikslui liko neabejinga ir žinoma nuomonės formuotoja Viktorija Siegel.
2021-10-29

Viktoriją Siegel papiktino protu nesuvokiamas nepažįstamų merginų elgesys: neketina visko taip palikti

Po kelių dienų, praleistų Italijoje, į Lietuvą grįžusią Viktoriją Siegel papiktino daugybę žinomų žmonių aptarinėjančios platformos narių elgesys.  Kaip savo socialinių tinklų sekėjams prieš kelias dienas „Instagram“ pasakojo Viktorija, jos dukrelę ir auklę, važiuojančias traukiniu, nufotografavo minėtos platformos narės, o negana to, jos ėmė dar ir negražiai aptarinėti.
2020-08-27

Bunkė sūnaus su mylimuoju pažindinti neskubėjo: paaiškino, kodėl laukė pusę metų

Kaip ir kiekvieną šeštadienį, prie televizoriaus ekranų žiūrovus pakvietė laida „Tėvų darželis“, kurioje šįkart lankėsi ir savo patirtimi apie skyrybas ir jų aiškinimą vaikui dalijosi dainininkė Natalija Bunkė.  Žinoma moteris laidoje atviravo, kad nėra nei vienos taisyklės, kaip auklėti vaiką, nei vieno pavyzdžio, kaip turi bendrauti išsiskyrė tėvai, tačiau mielai sutiko pasidalinti apie sūnaus Kristupą auklėjimą po to, kai išsiskyrė su jo tėčiu Danieliumi Bunkumi.
2020-04-25

Garsios moterys ėmėsi gražios iniciatyvos: prakalbo apie pažeidžiamiausią visuomenės dalį

Siaučiant koronavirusui Lietuvoje daugelis žmonių tiesia pagalbos ranką ir padeda vieni kitiems. Garsios mamos ir tinklaraštininkės ryžosi gražiai iniciatyvai ir skatino prisidėti kitus. Septyniolika garsių moterų įsiamžino nuotraukose laikydamos plakatą, o iš juose parašyti žodžiai siuntė svarbią žinutę: „Aš lieku namuose dėl šeimos, draugų, vyresnių žmonių, tavęs ir mylimos Lietuvos. Kartu galime tai padaryti.
2020-04-01

Į Lietuvą grįžusi Valentaitė pasirodė viena: tvirtinasi gandai apie skyrybas?

Šeštadienį sostinėje Lietuvos sportininkai ir verslininkai susitiko labdaros vakare. Buvusi olimpietė Modesta Vžesniauskaitė juos sukvietė nuo pat ankstyvo ryto – prie Katedros susirinko būrys dviračių sporto entuziastų, kurie mynė 70 kilometrų. Atstumą įveikę garsūs žmonės vakarą leido sostinės restorane, kur netrūko ir gerai žinomų pramogų pasaulio atstovų.
2019-09-22

Pas įvaizdžio meistrę apsilankiusi V. Siegel tryško džiaugsmu: „Auksarankė tu!“

Trečiadienio vakarą šalies pramogų verslo garsenybės rinkosi į naujo drabužių prekinio ženklo „Bliu“ pristatymą. Vilniaus rotušėje vykęs renginys sudomino ir neseniai pirmagimės susilaukusią Viktoriją Siegel, kurią atlydėjo jos sužadėtinis Danielius Bunkus. Pora švytėjo laime ir mėgavosi jaukiomis akimirkomis drauge.
2018-03-08

Komentatorius skaudžiai užsipuolė Viktoriją Siegel ir Danielių Bunkų

Šeštadienio vakarą verslininkas Danielius Bunkus pakvietė artimiausius draugus kartu paminėti jo 40-ą gimtadienį. Ir nors vakaro pažiba buvo šventės kaltininkas, nuo savo mylimo vyro nė per žingsnį nesitraukė Danieliaus širdies draugė Viktorija Siegel. Įspūdinga, nėriniais papuošta, Viktorijos suknelė padėjo išryškinti ne tik tobulą figūrą, bet ir užkariauti visų žvilgsnius. Tik šventinį vakarą gražuolei labiausiai rūpėjo jos mylimas vyras.
2016-10-23

Danielius Bunkus ir jo mylimoji Viktorija rudenį pasitiko naktiniame klube

Verslininkas Danielius Bunkus (39) visai nesenai pristatė savo naują mylimąją, modelį Viktoriją Siegel (21). Pora, regis, nusprendė nebesislapstyti ir savo socialinėje erdvėje vis dažniau lepina kadrais iš savo asmeninio gyvenimo. Pirmąjį rudens savaitgalį įsimylėjėliai nusprendė kaip reikiant atšvęsti ir apsilankė viename populiariame sostinės klube. Jaukiai šalia vienas kito pozuojanti pora lepinosi ne tik vienas kito draugija, bet ir šampano burbuliukais.
2016-09-04

Danielius Bunkus ir 18 metų jaunesnė Viktorija Siegel savaitgalį praleido Palangoje

Verslininkas Danielius Bunkus (39) visai nesenai pristatė savo naują mylimąją, modelį Viktoriją Siegel (21). Pora, regis, nusprendė nebesislapstyti ir savo socialinėje erdvėje vis dažniau lepina kadrais iš savo asmeninio gyvenimo. Ilgąjį savaitgalį įsimylėjėliai nusprendė praleisti Palangoje.
2016-08-15
Į viršų