danielius bunkus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „danielius bunkus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „danielius bunkus“.

Bunkaus ir Siegel dukra Nicole – didžiulė Natalijos Bunkės gerbėja: atskleidė mėgstamausią dainą

Verslininkas, dviejų vaikų tėtis Danielius Bunkus nėra įprastas tėtis – savo vaikais jis dalnasi su buvusiomis mylimosiomis. Tiek su Natalija Bunke, tiek su Viktorija Siegel vyras išsiskyrė, bet tai nesutrukdė jam išlaikyti artimą ryšį su vaikais ir aktyviai prisidėti prie jų auginimo.  Verslininką, dviejų vaikų tėtį Danielių Bunkų į laidą „Pasikalbėkim“ atlydėjo dvylikametis Kristupas ir šešiametė Nicole.
2024-06-12

Danielius Bunkus apie ryšį su vaikais ir kas jį sieja su tituluota gražuole Samanta

Verslininkas Danielius Bunkus retai dalyvauja gyvenimo būdo laidose, tačiau „Pasikalbėkim“ laidai padarė išimtį ir į filmavimą atvyko net su savo vaikais. Vyras džiaugiasi, kad į paauglystę sparčiai žengiantis Kristupas ir šešerių Nicolė sutaria puikiai. Ne paslaptis, kad Danielius yra išsiskyręs, todėl vaikų priežiūrą dalinasi su buvusiomis mylimosiomis.
64 2024-06-06

Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus kartu paminėjo svarbų etapą: „Ši diena – labai jautri“

Verslininkai Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus mini gražią progą – judviejų dukra Nicolė baigė priešmokyklinį ugdymą ir nuo rugsėjo žengs į pirmąją klasę.  Šia proga V. Siegel socialiniame tinkle „Instagram“ paviešino įrašą iš darželio baigimo šventės, juo sutiko pasidalinti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.  Užfiksuotuose kadruose matyti, jog šventėje dalyvavo ir mergaitės tėtis D. Bunkus.
2024-06-06

Danielius Bunkus – apie susitaikymą su Siegel ir tėvystę: žmonos gali keistis, bet svarbiausi man vaikai

Tėvo dieną laidoje „Pasikalbėkim“ – ypatingas svečias, dviejų vaikų tėtis, verslininkas Danielius Bunkus. Jo tėvystė nėra įprasta, nes savo atžalų – sūnaus Kristupo ir dukros Nicolės priežiūrą dalinasi su buvusiomis mylimosiomis. Tiek su Natalija Bunke, tiek su Viktorija Siegel vyras išsiskyrė, bet tai nesutrukdė jam išlaikyti artimą ryšį su vaikais ir aktyviai prisidėti prie jų auginimo.
2024-06-02

Krepšinio rungtynėse Ąžuolas Misiukevičius savo mylimąjį Jeaną apdovanojo karštais bučiniais

Ketvirtadienio vakarą Vilniaus „Twinsbet“ vyko krepšinio rungtynės. Jų nepraleido ir gerai žinomi veidai. LKL pusfinalio rungtynes „Wolves-Twinsbet“ – „Rytas“ Vilniuje pritraukė daug žmonių. Jas stebėjo Milita Daikerytė, Ąžuolas Misiukevičius su širdies draugu prancūzu Jeanu, Danielius Bunkus, Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai bei kiti. Pirmose eilėse sėdėjęs Ąžuolas Misiukevičius savo mylimąjį Jeaną apdovanojo karštais bučiniais.
2024-05-30

Pamačiusi Siegel nuotraukas iš šventės parašė laišką: „Atsibuskite“

„Šiandien naršiau internete ir netikėtai pamačiau nuotraukas iš vieno vakarėlio Vilniuje. Už akių užkliuvo viena detalė, kad joje dalyvavo dar visai neseniai vienas kitam neapykanta virę Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Lina.
2024-05-30

Danielius Bunkus dukrą Nicolę atsivedė į išskirtinę erdvę: šalia – ir sūnus Kristupas

Savaitgalį žinomi žmonės su atžalomis rinkosi į išskirtinės vaikų švenčių erdvės „Eva Land“ atidarymą. Pastelinių spalvų grožio salonas svečius subūrė magiškai šventei, kurioje grožio fėjos kūrė spalvingas šukuosenas bei manikiūrus, vaikai buvo dabinami Lietuvių dizainerės kurtomis tatuiruotėmis, profesionalios grimo meistrės puošė kūno piešiniais, o konditerės svečius kvietė į meduolių dirbtuves, rašoma pranešime žiniasklaidai.
60 2024-05-13

Danielius Bunkus rašo knygą: atskleidė, ar bus gyvenimiškų istorijų ir kam ją skirs

Verslininkas Danielius Bunkus (47 m.) išbando save naujoje veikloje. Jis pasiryžo rašyti mokslo populiarinimo knygą, kurioje sutalpins pačiam įdomius faktus apie žmoniją, Visatą, įvairius eksperimentus bei sunkiai paaiškinamus reiškinius. Knygą rašantis Danielius Bunkus sutiko pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt šio proceso užkulisiais. Visų pirma, verslininkas patikino, jog tai nebuvo svajonė. Sprendimą jis priėmė supratęs kelis dalykus.
2024-03-29

Krepšinio rungtynes pirmose eilėse stebėjo šalies žvaigždynas: tarp jų – ir Danielius Bunkus su sūnumi

Sekmadienio vakarą „Avia solutions group“ arenoje vyko Vilniaus „Wolves“ ir Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ krepšinio komandų krepšinio varžybos. Jose tarp sirgalių buvo galima pastebėti daugybę žinomų žmonių.
2024-03-18

Perskaičius apie Bunkų ir Siegel žodžių į vatą nevyniojo: „Reikia pasakyti garsiai“

„Tikriausiai jau daugelis žino, kad vakar buvo Danieliaus Bunkaus ir Viktorijos Siegel dukros gimtadienis – graži šventė, bet, man atrodo, pats svarbiausias dalykas, kad šią ypatingą dieną su ja buvo abu mylimiausi žmonės – jos tėvai“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Inga. Vaikui, ypač tokio amžiaus, gimtadienis yra viena didžiausių švenčių metuose ir nėra nieko svarbiau, kad ją galėtų paminėti su abiem savo tėvais, nesvarbu, jie kartu ar išsiskyrę.
61 2024-02-14
REKLAMA
REKLAMA

Danielius Bunkus susitaikė su Viktorija Siegel: „Gal tai kam nors padės žengti teisinga kryptimi“

Verslininkas Danielius Bunkus užkasė karo kirvius su buvusia mylimąja, nuomonės formuotoja Viktorija Siegel. Danielius Bunkus socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo žinia, kad susitaikė su Viktorija Siegel. Naujienų portalui tv3.lt jis teigė, kad taip padarė norėdamas įkvėpti kitus ir padėti jiems gyvenime žengti teisinga kryptimi. „Visi pykčiai, nuoskaudos ir pavydai tampa nieko nebeverti, kai matai laimingas savo princesės akis.
237 2024-02-13

Danieliaus Bunkaus ir Viktorijos Siegel dukra Nicole švenčia gimtadienį: skyrė jautrius žodžius

Nuomonės formuotojos Viktorijos Siegel ir verslininko Danieliaus Bunkaus dukra Nicole švenčia gimtadienį. Mergaitei suėjo šešeri. Gimtadienio proga jautrų sveikinimą socialiniame tinkle „Instagram“ Nicolei skyrė tėtis Danielius Bunkus. Įrašu sutiko pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt. Negailėjo gražių žodžių „Mano mylimiausia dukryte!!! Tu augi, kaip mažas grybukas po lietaus, apgaubta meilės, rūpesčio ir mūsų dėmesio.
79 2024-02-13

Natalijos Bunkės koncerto VIP ložėje Viktorija Siegel šoko su Danielium Bunkumi: „Reikia gyventi draugiškai“

Šeštadienį nugriaudėjo atlikėjos Natalijos Bunkės finalinis turo „Kosmosas“ koncertas Žalgirio arenoje. Jo nepraleido ir nuomonės formuotoja, verslininkė Viktorija Siegel, kuri susitiko su buvusiu mylimuoju Danielium Bunkumi ir kartu šoko VIP ložėje. Viktorija Siegel pasidalijo įspūdžiais iš Natalijos Bunkės koncerto savo socialiniame tinkle „Instagram“. Ji negailėjo pagyrimų atlikėjai ir teigė, kad buvo beprotiškai smagu.
299 2024-02-11

Siegel atskleidė, kodėl paliko Bunkų: „Pakliuvau į narcizo pinkles“

Vis dar dėl galimo vaiko pagrobimo kovojanti Viktorija Siegel prabilo apie jos ir Lauryno Suodaičio draugystės pradžią bei kodėl dėl jo paliko tuometinį sužadėtinį Danielių Bunkų. Vis dar oficialių sutuoktinių Suodaičių naujausia drama prasidėjo šią savaitę, kai L. Suodaitis iš anksto sutartu laiku negrąžino sūnaus motinai. Likus pusvalandžiui iki sutarto laiko V. Siegel sulaukė sutuoktinio advokatės laiško, kuriuo buvo pranešta apie sūnaus atostogas su tėvu.
173 2023-11-10

Žemaitaičio įrašas apie karą Izraelyje supykdė Bunkų: mano draugui peiliu gyvam nupjovė galvą

Seimo nario Remigijaus Žemaitaičio (41 m.) įrašas apie karą Izraelyje supykdė verslininką Danielių Bunkų (46 m.). Spalio 7-osios popietę politikas socialiniame tinkle paskelbė įrašą, kurį pradėjo retoriniu klausimu „Kremlinis Žemaitaitis ir vėl teisus buvo?“ „Įdomu koks jausmas Izraelio žydams, kai juos dabar kaitina? Pirma Azerbaidžianas met lauk armenus, dabar Izraeliui atėjo eilė? Dar gegužės mėnesį rašiau, kad tam tikrų Izraelio barbarų veiksmai Palestinoje,  sukels neapykantą jiems ...

Su sūnumi atostogaujančiam Bunkui – kritika: „Paaiškinu, nes gal kažkam ši informacija bus naudinga“

Verslininkas Danielius Bunkus su sūnumi Kristupu rudenį leidžia keliaudami. Jauki tėvo ir sūnaus viešnagė pietų Europoje užkliuvo internautams – imta diskutuoti, kodėl šeštokas Kristupas keliauja, o ne sėdi mokyklos suole. D. Bunkus diskusijas nutraukė – viešai paaiškino, kodėl jo sūnus gali atostogauti per mokslo metus bei papasakojo, kuo išsiskiria ugdymo įstaiga, kurią lanko K. Bunkus. „Paaiškinu, nes gal kažkam ši info bus naudinga.
376 2023-09-23

Viktorija Siegel su dukra Nicole verčia naują lapą: „Vos nesusigraudinau“

Verslininkės, nuomonės formuotojos Viktorijos Siegel (28 m.) gyvenime – naujas etapas. Jos ir verslininko Danieliaus Bunkaus (46 m.) dukra Nicolė pradėjo lankyti priešmokyklinę klasę.  Naujiena apie naują etapą dukros gyvenime moteris pasidalijo socialiniuose tinkluose. Įrašais leido pasidalinti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais. „Nicolė atiduota į mini stovyklėlę, šiandien dvi valandas ji praleido priešmokyklinėje grupėje. Šiandien pirmą kartą paleidau, vos nesusigraudinau.
2023-08-30

Bunkus su sūnumi Kristupu mėgavosi popiete Trakuose: „Leisti laiką gimtinėje – geriausias pasirinkimas“

„Kai tokia vieta ir toks oras, pamiršti bet kokius savo planus ar skubėjimą“, – su šypsena kalbėjo jaukioje „Bona Relaxeria“ erdvėje su įspūdinga Trakų pilies panorama vasaros popiete mėgavęsis verslininkas Danielius Bunkus. Jis patikino – vasaromis retai tenka keliauti, nebent tą daryti būtina dėl darbo reikalų. „Daugelyje pietų Europos šalių dabar yra karščiau nei pas mus. Be to, temperatūra menkai sumažėja net naktį, todėl leisti laiką gimtinėje man yra geriausias pasirinkimas.
272 2023-07-07

Išgirdusi, ką Bunkus sako apie Siegel, neteko žado: „Kam to reikia?“

„Vakar vakarą praleidau žiūrėdama laidą, kurioje atsisėdęs prieš TV kameras Danielius Bunkus pasakojo apie savo buvusios mylimosios gyvenimą. Žinoma, buvo ir įdomių fragmentų apie jo asmeninį gyvenimą – išgirdau dalykų, kurių nebuvau girdėjusi“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Renata. Nežinojau, kad, pavyzdžiui, Danielius Bunkus buvo dėstytojas, mokė studentus, įdomu buvo prisiminti ir jo keliones bei ekstremalias patirtis, keliaujant po kitus žemynus.
83 2023-05-31

Danielius Bunkus prabilo apie besitęsiantį Suodaičių konfliktą: „Du klounai cirke“

Apie santykių dramą tarp nuomonės formuotojos Viktorijos Siegel-Suodaitės ir verslininko Lauryno Suodaičio vis dar kalba ne tik patys sutuoktiniai, bet ir juos pažįstantys asmenys. Verslininkas Danielius Bunkus ne kartą buvo prabilęs apie konfliktą buvusio draugo ir sužadėtinės namuose. Neseniai jis ir vėl pasidalino savo pozicija.
466 2023-05-20

Suodaičių drama išaugino Danieliaus Bunkaus sekėjų skaičių: „Galėtų dar pasipykti“

Pastaruoju metu nerimsta aistros dėl Viktorijos (28) ir Lauryno (32) Suodaičių santykių. Anksčiau buvęs ne toks žinomas, šiuo metu smurtu prieš žmoną kaltinamas Laurynas Suodaitis socialiniame tinkle „Instagram“ sekėjų skaičių augina stebėtinai greitai. Tačiau jis ne vienas toks. Pastebimas išaugęs ir buvusio V. Siegel mylimojo, verslininko Danieliaus Bunkaus sekėjų skaičius socialiniuose tinkluose.
487 2023-04-29

Viešbučio gimtadienyje – garsenybių antplūdis: į šventę atvyko ir Danielius Bunkus

Ketvirtadienio vakarą kviestiniai svečiai rinkosi į pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje įsikūrusio „St. Palace“ viešbučio vienerių metų gimtadienį ir visiškai atsinaujinusio restorano „Medininkai“ terasos atidarymą.
2023-04-20

Danielius Bunkus nutraukė tylą dėl Suodaičių konflikto: „Nustokite patarinėti žmonėms, kurių jūs nepažįstate“

Toliau netylant Suodaičių konfliktui, apie situaciją pasisakė ir buvęs Viktorijos Siegel mylimasis, jos dukros tėvas Danielius Bunkus. Socialiniuose tinkluose jis tikino, kad jis neturi nieko bendro su Lauryno Suodaičios ir Viktorijos Siegel namuose kilusiu konfliktu. Savo įrašu leido pasidalinti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais. „Žmonės, neberašykit jūs man tų savo patarimų, ką man daryti ir ko nedaryti šitoje Suodaičių situacijoje.
2023-04-17

Danielius Bunkus: gyvenimas iš tiesų yra nenuspėjamas

„Nebijau scenos, kalbėti publikai. Bet taip buvo ne visada. Tuo laiku, kai viešas kalbėjimas man kėlė diskomfortą, situaciją išsprendžiau savaip – tapau Vilniaus universiteto dėstytoju“, – prieš kelis dešimtmečius nutikusią istoriją Birštono restorane „Moon“ vykusioje meno degustacijoje ir improvizacijų vakare prisiminė verslininkas Danielius Bunkus.
110 2023-04-06

Danielius Bunkus tituluotai gražuolei Samantai negailėjo komplimentų: „Esi mano nuostabiausio grožio moteris“

Verslininkas Danielius Bunkus socialiniuose tinkluose  nevengia dalintis gyvenimo akimirkomis. Šįkart jis, pasidalijęs tituluotos gražuolės Samantos Pancerevaitės nuotrauka, moteriai žarstė komplimentus. Danielius Bunkus savo instagramo paskyroje gražių žodžių ir dėmesio negailėjo grožio konkursų dalyvei Samantai Pancerevaitei ir pasidalijo keliomis jos nuotraukomis, kurias lydėjo kelios širdelės. Įrašais jis leido pasidalinti su portalo tv3.lt skaitytojais.
545 2023-03-26

Danielius Bunkus skyrė jautrius žodžius dukrai: „Esate geriausia, kas man galėjo nutikti šioje žemėje“

Vasario 5-ąją Viktorijos Siegel ir Danieliaus Bunkaus dukra Nicole mini 5-ąjį gimtadienį. Verslininkas socialiniame tinkle pasidalijo jautriu sveikinimu. Instagrame D. Bunkus taip pat paviešino ir kadrą, kuriame įamžintas jis su dar visai maža dukrele. „Mano didžiausia gyvenimo meilė – Nicolyte! Tau šiandien sueina 5 metukai ir tai – jau rimtas amžius! Nors esame atskirti tūkstančių kilometrų, tai nesvarbu, mano meilė pasieks Tave, kad ir kokiam pasaulio kamputyje Tu būtum.
167 2023-02-12

Natalija Bunkė – apie santykius su vyru, svarbią svajonę ir atskleidė, ar nori didesnės šeimos

„Pasikalbėkim“ laidos vedėja Renata Šakalytė kalbina Nataliją Bunkę. Populiari dainininkė, sėkminga verslininkė ir nuomonės formuotoja atvirai sako, kad šiandien yra kaip niekada laiminga, jaučianti pilnatvę ir vidinę ramybę. Natalijos teigimu, pastaruosius penkerius metus jos gyvenimas dėsningai kyla į viršų. Kas turėjo tam didžiausios įtakos? „Jokia paslaptis, kad pagaliau šalia manęs atsirado tinkamas vyras.
2022-11-27

Likus kelioms dienoms iki 42-ojo gimtadienio rastas garsaus atlikėjo kūnas: užuojautą pareiškė jį pažinojęs Danielius Bunkus

Prieš pat savo 42-ąjį gimtadienį mirė dainininkas ir aktorius Darius Campbellas Daneshas.  D. C. Danesho kūną rado jo bute, Minesotos valstijoje, rugpjūčio 11 d., mirties priežastis kol kas nežinoma. „Su didžiuliu liūdesiu pranešame, kad mirė Darius Campbellas Daneshas, rugpjūčio 11 d. jis buvo rastas savo bute, lovoje, be gyvybės ženklų. Tos pačios dienos popietę vietos medicinos ekspertai konstatavo jo mirtį.
136
2022-08-17

Rumšiškės toliau šurmuliuoja: susirinkusių į „Granatas“ neišbaidė ir lietus

Rugpjūčio 6 d. Rumšiškės šurmuliuoja – čia dar nuo ketvirtadienio vyksta muzikos festivalis „Granatos Live“. Gausiai susirinkę dalyviai mėgaujasi mėgstamų atlikėjų muzika bei nuotaika, o atmosferos negadina ir prapliupęs lietus. Festivalio dalyvių laukė daugybę pramogų. 13 val. vyko „Kitokie pasikalbėjimai“ su Mantu Katleriu ir Emiliu Jokūbu.
2022-08-06

Garsūs žmonės susirinko pakelti šampano taurių: tarp jų – Danielius Bunkus su žaviomis damomis

Grįžusi vasara džiugino „Vytautas Mineral SPA“ ir Moët & Chandon bendro renginio svečius. Vienintelis toks renginys šią vasarą įvyko Birštono kurortiniame mieste, SPA centro lauko erdvėje. Renginio metu svečiai galėjo mėgautis puikia DJ selekcija, Dariaus Dobrovolsko sukurtu street food meniu ir, žinoma, šampanu. Tačiau linksmybės yra ne viskas, kuo renginys kvietė mėgautis.
2022-07-26

Palangos lenktynėse Danielius Bunkus apsilankė ne vienas: šalia – žavi tamsiaplaukė

Variklių gaudesys, svylančios padangos ir su žaibo greitumu lekiantys įspūdingi sportiniai automobiliai – tai vaizdai, liepos 16-ąją Palangoje palydintys 23-iąsias tarptautines „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynes.  Greičio ir lekiančių sportinių automobilių nepraleido ir paprastai lenktynes stebintis verslininkas Danielius Bunkus, renginyje pasirodęs su trimis žaviomis panelėmis. Vyras atskleidė labiausiai mėgstantis vieną automobilį: „Man visada Lamborghini labiausiai patinka.
325 2022-07-16

Ryškiame vakarėlyje – ryškios garsenybės: akį traukė Danielius Bunkus ir jį atlydėjusi tamsiaplaukė

Šeštadienio vakarą Vilniaus Geležinkelio stoties fabrike „Be Dūmų“ ryškusis vakarėlis #GoYourWay pritraukia būrį garsenybių. Balandžio 30-osios vakarą traukinys išjudėjo iš Vilniaus geležinkelio stoties 5-ojo perono į fabriką „Be Dūmų“. Tarp gausybės ryškiai pasipuošusių ir puikiai nusiteikusių žmonių buvo galima pastebėti ir renginio vedėju tapusį Justiną Jankevičių, akį traukė verslininkas Danielius Bunkus, kuris atvyko su žavia nepažįstamąja, tarp būrio ryškių asmenybių pasir...
2022-05-01

Danielius Bunkus ir vėl kreipėsi į Lietuvos politikus: pradėkite dirbti

Stebėdamas Rusijos agresiją nukreiptą į Ukrainą ir jos piliečius, verslininkas Danielius Bunkus socialiniuose tinkluose pasidalijo idėjomis, kaip sustiprinti Lietuvos gynybą. Jis kreipėsi į aukščiausias valstybes galvas, tačiau atsakymo taip ir nesulaukė. Nesulaukęs atsakymo, vyras vėl kreipėsi į šalies politikus ir savo įžvalgomis pasidalijo su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.
2022-03-13

Pagalbą ukrainiečiams teikiantis Danielius Bunkus: šimtas tūkstančių žmonių kariauti išėjo basi

Prasidėjus karui Ukrainoje, verslininkas Danielius Bunkus rankų sudėjęs nesėdėjo – vyras kaip mat ėmėsi koordinuoti galinčių pagelbėti pajėgas, o jo „Instagram“ istorijose kasdien atsiranda dešimtys įrašų iš pirmų lūpų apie tai, kas vyksta bombarduojamuose miestuose. Naujienų portalui tv3.lt D. Bunkus atskleidė, ko labiausiai trūksta su agresoriumi kovojantiems ukrainiečiams ir ką ketina daryti toliau.
2022-03-06

Viktorija Siegel prabilo apie santykius su Danieliumi Bunkumi: nori įspėti jaunas merginas

Nuomonės formuotoja Viktorija Siegel sureagavo į buvusio sužadėtinio Danieliaus Bunkaus pasisakymą, kuriame jis prisiminė jų santykius, bendravimą su judviejų bendra dukra ir jausmus. Mergina socialiniuose tinkluose patalpino ilgą įrašą, kuriame išdėstė visą tiesą apie jų santykius.  „Jau darosi absurdiška ir juokinga iš to, kad praėjus beveik dviems metams vis dar bandoma spausti paskutines sultis iš senų skandalų.
2022-01-12

Filmo vertas Danieliaus Bunkaus nuotykis: spruko nuo ginkluotų persekiotojų

Verslininkas Danielius Bunkus kartu su draugu, laidos „Kitokie pasikalbėjimai“ kūrėju Mantu Bertuliu šiuo metu keliauja po Afriką. Panašu, jog jiems nuotykių tikrai netrūksta. Vyras Zimbabvėje buvo patekęs į filmo vertą nuotykį, kuriame netrūko ir adrenalino. D. Bunkus su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais sutiko pasidalyti savo istorija bei nuotyiu, kuris įvyko naktį. „Susišaudymas? Naktį? Bėgimas nuo persekiotojų? Baikit, nemanau... Afrikoje? Zimbabveje? Ne, taip nebūna.
2021-11-20

Natalija Bunkė su sužadėtiniu surengė privačią šventę: renginio nepraleido žymūs poros bičiuliai

Dainininkė Natalija Bunkė ir jos sužadėtinis Edgaras Eidėjus artimiausius bičiulius pakvietė į išskirtinę šventę. Pora surengė privatų savo parduotuvės Homedecorbynb.lt atidarymą. Pasak N. Bunkės, jos kuriamo verslo sėkmei prireikė ypač daug jėgų ir pastangų, tačiau naujos parduotuvės atidarymas ir klientų lojalumas įrodo, kad jei sieksi savo tikslo nuoširdžiai, pasisekimas garantuotas. „Su Edgaru esame be proto laimingi. Į šį verslą įdėjome labai daug pastangų ir meilės.
2021-09-08

Žymūs žmonės nepraleido naujo baro Vilniuje atidarymo: klientai – lyg šeimos nariai

Prasidėjus rudeniui sostinėje duris atveria ir pasilinksminimo vietos. Viena iš tokių – naujas „lounge“ stiliaus baras „Cosa Nostra“, ketvirtadienio vakarą pakvietęs žinomus svečius į oficialų atidarymą, kurio nepraleido minia garsenybių. „Cosa Nostra“ – puikiai kauniečiams pažįstamas baras, nuo šiol kviesiantis pasilinksminti ir sostinės gyventojus. Baro pavadinimas reiškia „mafijos organizacija“, tačiau tikra mafija bare tikrai nesirenka.
2021-09-03

Britų turtuolio žmona kaitina gerbėjų kraują: kitoms moterims siunčia svarbią žinutę

72-ejų britų turtuolio Duncano Bannatyne sutuoktinė Nigora socialiniame tinkle demonstruoja neįtikėtiną figūrą. 41-erių moteris, artimai bendraujanti su ne viena garsia lietuvaite, iš gerbėjų sulaukė gausybės komplimentų. Kapryje atostogaujanti moteris paviešino emocionalų įrašą apie pasitikėjimą savo kūnu, kad ir koks jis bebūtų. „Merginos, nedidelis patarimas, suvokiant savo kūną. Nesikoncentruokite į tai, ką matote socialiniuose tinkluose. Koncentruokitės į tai, ką savyje mėgstate.
2021-08-08

Bunkus sulaukė skambučio iš policijos: teigia, kad Suodaitis parašė pareiškimą

Visai neseniai pramogų pasaulį sudrebino žinia, jog išsiskyrė verslininkas Danielius Bunkus ir jo sužadėtinė Viktorija Siegel. Moteris dabar šiltus jausmus puoselėja savo vaiko krikšto tėčiui Laurynui Suodaičiui. Rodos, dramos jų gyvenime nesibaigia. D. Bunkus instagrame pasidalijo istorija, kurioje papasakojo apie tai, jog šiandien sulaukė skambučio iš policijos. D. Bunkus su savo sekėjai instagrame pasidalijo istorija. Jam paskambino iš Kaišiadorių policijos tyrėja.
2020-10-16

Trynukus auginanti Lipnė – apie užsibrėžtą tikslą: jeigu ne vaikai, kaži, ar tiek svajonių būtų virtę realybe

Socialinių tinklų žvaigždei, tinklaraštininkei Simonai Lipnei ir jos vyrui Mindaugui didžiausia paspirtis siekti užsibrėžtų tikslų – jų trys vaikai. Sūnaus ir dviejų dukrų įkvėpta pora prieš kelis mėnesius įgyvendino ilgai brandintą idėją: atidarė internetinę šeimos parduotuvę „Simitri“. Ta proga artimiausius bičiulius ir bendražygius Simona sukvietė į restorano „Pink & Yellow” terasą, iš kurios atsiveria nuostabi Vilniaus senamiesčio panorama, rašoma pranešime spaudai.
2020-08-27

Neseniai išsiskyręs Bunkus pasirodė viešumoje: nuo veido nedingo šypsena

Šį trečiadienį kviestiniai svečiai dalyvavo tinklaraštininkės Simonos Lipnės šeimos parduotuvės „SIMITRI.LT“ pristatymo vakarėlyje. Jame pasirodė ir neseniai išsiskyręs Danielius Bunkus. Tiesa, čia susirinko ir daugiau gerai žinomų šalies veidų. Tarp susirinkusiųjų buvo galima išvysti: Simoną Lipnę su vyru, Gintarę Gurevičiūtę, Inetą Puzaraitę-Žvagulienę, Moniką Kvietukutę bei daugelį kitų. Tačiau daugiausiai fotografų blyksčių sulauke neseniai išsiskyręs D. Bunkus.
2020-08-26

Lenktynėse Palangoje pasirodė ir Bunkus: nuo veido nedingo šypsena

Šį šeštadienį Palanga griaudėjo nuo variklių gausmo – jau 21-ąjį kartą buvo rengiamos „Aurum 1006 km“ lenktynės. Stebėti jau tradicija tapusio renginio rinkosi ir žymūs veidai. Tarp greičio mėgėjų pasirodė ir neseniai skyrybų dramą su socialinių tinklų žvaigžde Viktorija Siegel. išgyvenęs Danielius Bunkus. Vyras į renginį atvyko su sūnumi Kristupu. Tiesa, tame pačiame renginyje pasirodė ir Viktorija Siegel.
2020-07-19

Skyrybų įkarštyje atsidūręs Suodaitis atskleidė, kas jį sieja su Siegel

Pramogų pasaulį sudrebino žinia, jog išsiskyrė verslininkas Danielius Bunkus ir jo sužadėtinė Viktorija Siegel. Kiek anksčiau moteris socialiniame tinkle atskleidė, jog yra įsimylėjusi kitą žmogų, o ir ne ką mažiau dėmesio sulaukė Laurynas Suodaitis. Pramogų pasaulio užkulisiai ėmė įtarinėti, jog būtent L. Suodaitis yra V. Siegel mylimasis, kuris yra ir jos bei D. Bunkaus dukros krikšto tėtis. Dramos įkarštyje prabilo ir L. Suodaitis.
2020-06-17

Po skyrybų su Bunkumi prabilo ir Siegel: paaiškino, kodėl gyventi kartu iš gailesčio – neverta

Šią savaitę žiniasklaidoje pasirodė žinia, jog verslininkas Danielius Bunkus ir jo sužadėtinė bei dukrelės mama Viktorija Siegel nusprendė pasukti skirtingais keliais. Nuo to laiko verslininkas ne kartą buvo apsilankęs specialiame forume „Discord“, kur atviravo, kad tai – skaudžiausias jo išgyvenimas, mat patyrė dvigubą išdavystę. Šiandien apie tai nusprendė prabilti ir Viktorija Siegel. Nors pora situacijos nekomentuoja, tačiau socialiniuose tinkluose pasirodo mįslingos žinutės.
2020-06-06

Bunkumi prisistatantis asmuo nežada tylėti: atskleidė daugiau detalių

Šią savaitę pramogų pasaulį pasiekė žinia, jog išsiskyrė verslininkas Danielius Bunkus su sužadėtine Viktorija Siegel. Jau kuris laikas sklido kalbos, jog pora yra nebe kartu. Socialiniuose tinkluose buvę mylimieji neslepia apie iširusius santykius. Nors pora situacijos nekomentuoja, tačiau socialiniuose tinkluose pasirodo mįslingos žinutės.
2020-06-05

Į kalbas apie išdavystę sureagavo ir Siegel: reikia laiko

Trečiadienio rytą pramogų pasaulį pasiekė žinia, jog išsiskyrė verslininkas Danielius Bunkus su sužadėtine Viktorija Siegel. Jau kuris laikas sklido kalbos, jog pora yra nebe kartu. Socialiniuose tinkluose buvę mylimieji neslepia apie iširusius santykius. Nors pora situacijos nekomentuoja, tačiau socialiniuose tinkluose pasirodo mįslingos žinutės.
2020-06-03

Po kalbų apie skyrybas su Siegel – Bunkaus žinutė užminė mįslę: kaltina išdavyste

Trečiadienio rytą pramogų pasaulį pasiekė žinia, jog išsiskyrė verslininkas Danielius Bunkus su sužadėtine Viktorija Siegel. Nepaisant to, kad vyras šio fakto nei patvirtino, nei paneigė, tačiau „Discord“ pasirodė žinutė, kurios autorius prisistato „Bunkumi“.  Minėtame serveryje jis paviešino, kodėl išsiskyrė jų keliai. „Parašysiu vienintelį kartą, tik dėl to, kad čia yra daug pažįstamų ir šiaip net ir normalių žmonių, kad nerašinėtumėt nesąmonių.
2020-06-03

Danielius Bunkus apie kalbas dėl skyrybų su Viktorija Siegel: „Jokių komentarų“

Pramogų pasaulyje jau kuris laikas sklido kalbos, jog verslininkas Danielius Bunkus ir jo sužadėtinė Viktorija Siegel yra nebe kartu. Panašu, kad jos pasitvirtino, nes šiandien žiniasklaida praneša, kad pora vis dėlto pasuko skirtingais keliais. Naujienų portalas 15min.lt pranešė, kad pora išsiskyrė. Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su verslininku, šis kalbų nei patvirtino, nei paneigė. „Ačiū, malonu. Jokių komentarų nebus“, – sakė D. Bunkus.
2020-06-03

Siegel pasidalino dukros krikštynų akimirkomis: tai buvo didžioji šventė šeimai

Praėjusių metų rugpjūtį verslininkas Danielius Bunkus ir jo sužadėtinė Viktorija Siegel surengė nepamirštamą šventę savo dukrytei Nikolei bei svečiams. Jie surengė pasakiško grožio šventę, kurios vaizdais pasidalijo V. Siegel. Instagrame ji su savo sekėjais pasidalijo krikštynų akimirkomis: „Nicole krikštynos. Kiekvieną kartą grįžus čia, mane užplūsta geriausios emocijos. Ne tik dėl to, kad pailsiu ir atrandu vidinę ramybę, bet būtent dėl visų prisiminimų, kuriuos čia turėjome.
2020-04-20
Į viršų