porsche

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „porsche“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „porsche“.

Pasaulio ilgųjų nuotolių čempionate dalyvaujanti lietuvių komanda lipo ant podiumo

Savaitgalį Italijoje vyko FIA pasaulio ilgųjų nuotolių (WEC) lenktynių čempionato etapas. Jame, sėkmingai pasirodė po Lietuvos vėliava startuojanti „Manthey Pure Rxcing“ komanda. Automobilių sporto komanda „WEC“ čempionato varžybose dalyvavo itin konkurencingoje „LMGT3“ automobilių klasėje, kliaudamasi Klauso Bauchlerio (Austrija), Joelio Sturmo (Vokietija) ir Alekso Malychinas (Baltarusija) sugebėjimais.
Prieš 23 val.

Lietuvoje pradėjo veikti antrasis „Porsche“ salonas

Vakarų Lietuvoje duris atvėrė naujasis „Porsche centras Klaipėda“. Atidarymo vakarą taip pat buvo pristatyti ir naujausi „Porsche“ gamintojo kūriniai – elektra varomas „Porsche Taycan” ir „Porsche Panamera”. Tai jau antrasis legendinių, sportinių ir prabangių automobilių gamintojo centras Lietuvoje. Anot „Porsche“ atstovų, naujasis „Porsche“ centras Vakarų Lietuvoje žymi naują šio legendinių automobilių gamintojo kelią Lietuvos automobilių istorijoje.
2024-04-15

Radviliškio tarybos narys veiklos lėšomis nuomotu „Porsche“ teigia važinėjęs pas rinkėjus

Prokurorai teisme siekia priteisti iš buvusio Radviliškio rajono tarybos nario Justino Kvėglio 13,7 tūkst. eurų veiklai skirtų lėšų, už kurias šis nuomojosi automobilį iš tėvo, o vėliau – ir savo paties valdomos įmonės. Kaip ketvirtadienį pranešė civilinę bylą nagrinėjantis Šiaulių apylinkės teismas, nuomotu automobiliu „Porsche“ politikas tvirtina važinėjęs pas rinkėjus.

Automobilių gamintojai, kurie iš savo pirkėjų uždirba daugiausiai. Pirmoji vieta nestebina

Kuo didesnė automobilio kaina, tuo didesnė automobilių gamintojo pelno marža. Prestižinių automobilių gamintojai visada galėjo mėgautis išskirtiniu statusu ir uždirbamu pelnu, tačiau vienas iš jų viršija bet kokius lūkesčius.  2023-aisiais Italijoje įsikūrusi „Ferrari“ buvo pelningiausiai dirbantis automobilių gamintojas pasaulyje. Vidutinė metų pelno marža siekė net 27 proc. arba 3 proc.
2024-04-08

Kovo mėnesį Lietuvos naujų automobilių rinkoje – sėkmingas kiniško elektromobilio debiutas

Preliminariais „AutoTyrimų“ duomenimis, gautais pagal ES reglamentuotą metodiką išanalizavus VĮ „Regitra“ pateiktus pradinius duomenis, 2024 m. kovą Lietuvos naujų lengvųjų automobilių (M1 ir N1) registravimas sumažėjo 7,2% iki 2ʼ574 vnt. 2023 m. kovą šalyje buvo įregistruoti 2ʼ774 automobiliai. Pagrindinė šio nuosmukio priežastis – techninė, nes pernai kovą buvo net 3 darbo dienomis daugiau.
2024-04-03

Ar galima N1 klasės transporto priemonę paversti M1 klasės automobiliu?

Skirtingose transporto registro grafose apskaitomi N1 ir M1 klasių automobiliai realiame gyvenime labai dažnai atrodo kaip homozigotiniai dvyniai: identiškas kėbulas, toks pat interjeras, ratus suka tokios pačios galios variklis. Skiriasi tik pardavimo ir eksploatavimo sąlygos. Kadangi N1 traktuojamas kaip „komercinės paskirties transporto priemonė“ arba, kitaip tariant, darbo įrankis – tokio automobilio įsigijimui išleistos sumos PVM atskaita yra galima. T. y. pirkinys atpinga 21 proc.
2024-03-31

10 klasikinių automobilių, kurių vertė per pastarąjį dešimtmetį sumažėjo labiausiai

Ištisus dešimtmečius buvo manoma, jog klasikiniai automobiliai gali būti labai gera investicija. Visgi, kuomet automobilis peržengia 30 metų slenkstį, jo išliekamoji vertė staiga šauna į viršų. Vis dėlto, ne visi klasikiniai automobiliai gali būti gera investicija.
2024-03-28

Europoje nebeliks trijų „Porsche“ modelių: kaltina naujus Europos Sąjungos reikalavimus

Nuo šių metų liepos 1-osios dienos Europos Sąjungoje įsigalioja naujos kibernetinio saugumo taisyklės, kurios turės nemažą poveikį automobilių pramonei. Štai, Vokietijos sportiškų automobilių gamintoja „Porsche“ dėl jų sustabdys net trijų modelių pardavimus.  Dėl naujųjų taisyklių Europoje nebebus siūlomi trys skirtingi, bet svarbūs modeliai. Vienas iš jų – populiarusis „Macan“, kuris pirmą kartą rinkoje pasirodė 2014 metais ir akimirksniu tapo „Porsche“ markės bestseleriu.
2024-03-28

Patys svarbiausi Ferdinando Piëcho projektai

Ferdinandas Piëchas – daugeliui praeivių šio žmogaus pavardė nekelia absoliučiai jokių asociacijų, tačiau benzingalviams, Ferdinandas Piëchas yra geriau žinomas kaip talentingas inžinierius ir nuožmus vadovas, kurio dėka pasaulį išvydo aibė skirtingų, bet įspūdingų ratuočių. Ferdinandą Piëchą galima apibūdinti įvairiai.
2024-03-26

„Porsche centrui Klaipėdoje“ vadovaus Martas Stepukonis

Paskirtas naujausio „Porsche“ centro Vakarų Lietuvoje vadovas. Naujai atidaromam legendinių, sportinių ir prabangių automobilių gamintojo centrui vadovaus nuo 2019 metų su „Porsche Lietuva“ klientais bendradarbiaujantis Martas Stepukonis.
2024-03-25
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų