Maskvos CSKA klubas išlieka vienvaldžiu Eurolygos D grupės lyderiu. Devintojo turo rungtynėse čempionų titulą ginantys krepšininkai svečiuose 74:55 (19:12, 15:21, 22:13, 18:9) nugalėjo Stambulo „Efes Pilsen“ ekipą ir šventė septintąją pergalę.

Susitikimo pradžia susiklostė gana įtempta ir nerezultatyvi. Nors T.Langdono tritaškis pirmojo kėlinuko pabaigoje padidino CSKA pranašumą iki 7 taškų (19:12), antrajame ketvirtyje P.Drobnjako tolimas metimas ir B.Thortono dėjimas rezultatą išlygino (29:29). Maža to, M.Vujaničius į priekį išvedė turkus - 31:29. Tačiau CSKA susiėmė, pelnė 5 taškus be atsako ir po dviejų ketvirčių pirmavo 34:33.

Po didžiosios pertraukos T.Langdonas įmetė tris tritaškius ir CSKA pranašumas šoktelėjo iki 9 taškų - 46:37. Turkai mėgino priešintis, bet T.Langdonas įmetė šeštąjį tritaškį ir padidino Maskvos komandos atotrūkį iki dviženklio (54:44). Likusį laiką žaidimą kontroliavo rusai, kurie šventė pergalę .

Ramūnas Šiškauskas šįkart nebuvo toks pastebimas. Jis nugalėtojams per 37 minutes pelnė 6 taškus (dvitaškiai 3/3, tritaškiai 0/3), atkovojo 5, prarado ir perėmė po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, uždėjo bloką, po tris sykius prasižengė ir išprovokavo varžovus.

„Efes Pilsen“: B.Thortonas 19, C.Akyolas 7, Ch.Smithas ir P.Shumpertas - po 6, .

CSKA: T.Langdonas 27 (tritaškiai 7/10), E.Lorbekas 12, J.R.Holdenas 8 (4 rez.perd.), M.Smodišas 7, R.Šiškauskas ir V.Chriapa (9 atk.kam.) - po 6.