40
Vokietija – Meksika 0:1 (nuotr. SCANPIX)

Sensacingu pralaimėjimu pasaulio futbolo čempionatą pradėjo titulą ginantys vokiečiai. Jie pirmosiose F grupės rungtynėse 0:1 (0:1) nusileido meksikiečiams.

40

Įvartis krito pirmajame kėlinyje, kurį abi komandos žaidė labai aktyviai.

Tada progų turėjo ir vieni, ir kiti, o darbo – abiejų vienuolikių gynėjai bei vartininkai.

35-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Hirvingas Lozano. Meksikietis po kontratakos „užsikirto“ kamuolį baudos aikštelėje ir nukreipė jį į artimąjį Manuelio Neuerio saugomą kampą.

Vokiečiai kėlinio pabaigoje galėjo išlyginti rezultatą. Toni Kroosas atliko baudos smūgį, vartininkas Guillermo Ochoa pirštų galais lietė kamuolį, kuris vėliau bumbtelėjo į skersinį.

Po pertraukos Vokietijos rinktinė siekė išlyginti rezultatą, bet visos pastangos buvo bevaisės. Nepadėjo ir pačioje rungtynių pabaigoje į varžovų baudos aikštelę atbėgęs vartininkas M. Neueris.

Meksikiečiai turėjo galimybių kontratakuodami, bet amerikiečiams stigo tikslumo.

F grupėje rungtyniaus ir Švedijos bei Pietų Korėjos komandos. Jos pirmąsias rungtynes žais pirmadienį tarpusavyje.