hirvingas lozano

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hirvingas lozano“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hirvingas lozano“.

Pasaulio čempionai pirmenybes pradėjo sensacingu pralaimėjimu

Sensacingu pralaimėjimu pasaulio futbolo čempionatą pradėjo titulą ginantys vokiečiai. Jie pirmosiose F grupės rungtynėse 0:1 (0:1) nusileido meksikiečiams. Įvartis krito pirmajame kėlinyje, kurį abi komandos žaidė labai aktyviai. Tada progų turėjo ir vieni, ir kiti, o darbo – abiejų vienuolikių gynėjai bei vartininkai. 35-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Hirvingas Lozano.
2018-06-17

Aiškūs penki dalyviai: Meksika užsitikrino bilietą į pasaulio čempionatą

Meksikos rinktinė tapo penktąja komanda, užsitikrinusia teisę žaisti 2018 m. pasaulio futbolo čempionate Rusijoje. Tai paaiškėjo po Šiaurės, Centrinės Amerikos ir Karibų regiono (CONCACAF) atrankos rungtynių, kuriose meksikiečiai 1:0 nugalėjo Panamos futbolininkus. Vienintelį įvartį 53 minutę pelnė Hirvingas Lozano. Likus trims turams iki atrankos ciklo pabaigos Meksika pirmauja grupėje su 17 taškų. Antrąją vietą užima Kosta Rika (14 tšk.