guillermo ochoa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „guillermo ochoa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „guillermo ochoa“.

Pasaulio čempionai pirmenybes pradėjo sensacingu pralaimėjimu

Sensacingu pralaimėjimu pasaulio futbolo čempionatą pradėjo titulą ginantys vokiečiai. Jie pirmosiose F grupės rungtynėse 0:1 (0:1) nusileido meksikiečiams. Įvartis krito pirmajame kėlinyje, kurį abi komandos žaidė labai aktyviai. Tada progų turėjo ir vieni, ir kiti, o darbo – abiejų vienuolikių gynėjai bei vartininkai. 35-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Hirvingas Lozano.
2018-06-17

Vokiečiai be vargo žengė į finalą

Jei Čilės rinktinė kelią į FIFA konfederacijų taurės finalą prasibrovė 11 metrų baudinių serija, Vokietijos komanda pusfinalyje nepervargo. Vokiečiai ketvirtadienį 4:1 (2:0) sutriuškino meksikiečius. Vokietijos rinktinė kelią į finalą nusitiesė kone per pirmąsias aštuonias pusfinalio minutes. 6-ąją, po Benjamino Hendrichso perdavimo iš dešinės, kamuolį vienu lietimu į vartus nukreipė už baudos aikštelės buvęs Leonas Goretzka. Saugas po dviejų minučių pasiekė ir dublį.
2017-06-29

Meksikos rinktinės vartininkas G. Ochoa tapo internautų herojumi

Įspūdingai Brazilijos rinktinės futbolininkų smūgius atrėmęs Meksikos futbolo rinktinės vartininkas Guillermo Ochoa sulaukė didžiulio viso pasaulio dėmesio ir susižavėjimo. Vartininkas taip pat tapo socialinių tinklų herojumi, apie kurį sukurta nemažai vaizdų, skelbia portalas uk.eurosport.yahoo.com.