Pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyre Lietuvos rinktinės F grupėje pirmadienį pergales iškovojo anglai ir škotai.

Anglijos komanda namie 2:1 (1:1) nugalėjo slovakus.

Svečiai šeimininkus pribloškė greitu įvarčiu – 3-ąją minutę pasižymėjo Stanislavas Lobotka. 37-ąją rezultatą išlygino Ericas Dieras, o 59-ąją anglų pergalę lėmė Marcuso Rashfordo įvartis.

Škotijos rinktinė savo aikštėje 2:0 (1:0) įrodė savo pranašumą prieš Maltos futbolininkus.

9-ąją minutę tikslus buvo Christophe’as Berra, o 49-ąją – Leighas Griffithsas.

Anglai (20 taškų) pirmauja F grupėje, lenkdami slovakus (15 tšk.), slovėnus (14 tšk.), škotus (14 tšk.), lietuvius (5 tšk.) ir Maltos atstovus (0 tšk.).

C grupėje įspūdingą pergalę iškovojo vokiečiai. Pasaulio čempionai namie nepasigailėjo norvegų – 6:0 (4:0).

Du įvarčius mušė Timo Werneris (21, 40 minutėmis), po vieną – Mesutas Ozilas (10 min.), Julianas Draxleris (17 min.), Leonas Goretzka (50 min.) ir Mario Gomezas (79 min.).