ericas dieras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ericas dieras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ericas dieras“.

Anglų ir škotų pergalės lietuvių grupėje, C – vokiečių šou

Pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyre Lietuvos rinktinės F grupėje pirmadienį pergales iškovojo anglai ir škotai. Anglijos komanda namie 2:1 (1:1) nugalėjo slovakus. Svečiai šeimininkus pribloškė greitu įvarčiu – 3-ąją minutę pasižymėjo Stanislavas Lobotka. 37-ąją rezultatą išlygino Ericas Dieras, o 59-ąją anglų pergalę lėmė Marcuso Rashfordo įvartis. Škotijos rinktinė savo aikštėje 2:0 (1:0) įrodė savo pranašumą prieš Maltos futbolininkus.
2017-09-05

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.
2017-04-01

EURO 2016: šeštadienio desertas – Anglijos ir Rusijos lygiosios

Antrosiose B grupės rungtynėse susitiko Anglijos ir Rusijos futbolo rinktinės. Prieš susitikimą už stadiono ribų jėgas surėmė sirgaliai, o aikštėje – žaidėjai, tačiau rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, nors progų pasižymėti turėjo abi ekipos, tačiau geriau atrodė Anglai, tačiau Adamas Lallana neišnaudojo keleto puikių progų. Gerai krašte atrodė Kyle`as Walkeris.
2016-06-11

Būsimoji lietuvių varžovė Anglijos futbolo rinktinė kontroliniame mače nugalėjo vokiečius

Šeštadienį sužaistos šešerios kontrolinės tarpvalstybinės futbolo rungtynės. Būsimoji Lietuvos rinktinės varžovė 2018 metų pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyro F grupėje Anglijos vienuolikė svečiuose 3:2 (0:1) privertė pasiduoti planetos čempionę Vokietijos komandą. Įvarčius svečiams pelnė Harry'is Kane'as (61 min.), Jamie'is Vardy'is (75 min.) bei Ericas Dieras (90+1 min.), aikštės šeimininkams – Tonis Kroosas (43 min.) ir Mario Gomezas (57 min.