97
Anglija – Rusija (nuotr. SCANPIX)

Antrosiose B grupės rungtynėse susitiko Anglijos ir Rusijos futbolo rinktinės. Prieš susitikimą už stadiono ribų jėgas surėmė sirgaliai, o aikštėje – žaidėjai, tačiau rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

97

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, nors progų pasižymėti turėjo abi ekipos, tačiau geriau atrodė Anglai, tačiau Adamas Lallana neišnaudojo keleto puikių progų. Gerai krašte atrodė Kyle`as Walkeris.

70-ąją minutę auksinę progą turėjo Wayne`as Ronney, tačiau jo smūgiuotą kamuolį lietė I. Akinfejevas, o tada kamuolys atsimušė į skersinį, o po to smūgiavęs A. Lallana buvo nuošalėje.

Įvartis! Itin tiksliu smūgiu po baudos smūgio pasižymėjo ir anglus į priekį išvedė Ericas Dieras.

Įvartis! Per teisėjo pridėtą laiką rezultatą išlygino D. Glušakovas.