Šeštadienį sužaistos trejos Italijos „Serie A“ rungtynės. Jų metu įmušta 11 įvarčių.

Rezultatyviausiai klostėsi „Genoa“ ir „Juventus“ mačas. Jį 4:2 (2:2) laimėjo svečiai iš Turino.

„Juventus“ tris įvarčius pelnė Paulo Dybala (14, 45+3 (11 m), 92 minutėmis), vieną – Juanas Cuadrado (62 min.).

„Genoa“ 11 metrų baudinį realizavo Andrey Galabinovas (7 min.). 1-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė „Juventus“ atstovas Miralemas Pjaničius.

Keturi įvarčiai pelnyti Italijos sostinėje, kur Milano „Inter“ 3:1 (0:1) nugalėjo „Roma“ futbolininkus.

Šeimininkai pirmavo po Edino Džeko tikslaus smūgio (15 min.), bet antrajame kėlinyje dublį mušė Mauro Icardi (67, 77 min.), įvartį pridėjo ir Matiasas Vecino (87 min.). Ivanas Perišičius atliko du pastaruosius rezultatyvius perdavimus.

Likusiose šeštadienio rungtynėse „Benevento“ 0:1 (0:0) pralaimėjo „Bologna“ komandai.