ivanas perisičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ivanas perisičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ivanas perisičius“.

„Bayern“ stiprinasi pasaulio vicečempionu

Miuncheno „Bayern“ futbolo klubo žvaižgdyną papildė dar viena puikiai žinoma pavardė. Prie vokiečių čempionų jungiasi Kroatijos rinktinės krašto Saugas Ivanas Perisičius. Pagal vienerių metų nuomos sutartį kroatas į bavariją atvyksta iš Milano „Inter“ ekipos. Tiesa, tai toli gražu nėra pirmasis I. Perisičiaus kartas Vokietijoje. Čia saugas rungtyniavo ir Dormtmundo „Borussia“, ir „Wolfsburg“ klubuose.
2019-08-13

Vokietijos čempionė „Borussia” kyla į antrą vietą turnyrinėje lentelėje

Pirmajame Vokietijos čempionato IX turo mače Dortmundo „Borussia“ išvykoje 2-0 nugalėjo Brėmeno „Werder“ bei pakilo į antrą vietą turnyrinėje lentelėje. Šalies čempionams pergalę lėmė įspūdingas Ivano Perisičiaus įvartis pirmojo kėlinio pabaigoje ir tikslus Patricko Owomoyela smūgis 71-ąją minutę.
2011-10-15

Latvių FK „Ventspils“ stebina Europą

Vakar UEFA Europos lygoje vyko antrojo turo mačai. Juose užfiksuota aibė netikėtų rezultatų, o štai latvių FK „Ventspils“ ekipa iškovojo dar vieną tašką.