Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „juanas cuadrado“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „juanas cuadrado“.

Moterys negalėjo atitraukti akių: C. Ronaldo kartu su komanda įsiamžino be marškinėlių

Bene garsiausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo neseniai paviešino nuotrauką, kurioje jis, kartu su „Juventus“ komandos nariais, įsiamžino persirengimo kambaryje. Internautės negalėjo atitraukti akių, mat dalis sportininkų nevilkėjo marškinėlių: Paulo Dybala, Miralemas Pjaničius, Leonardo Bonuccis, Juanas Cuadrado ir kiti. Futbolininkai pademonstravo įspūdingus raumenis ir komandos bendrystę.
2018-10-04

Čempionų lygos savaitė: kurios komandos ketvirtfinalių duris pravers pirmosios?

Antradienį „Anfield“ ir „Parc des Princes“ stadionuose paaiškės pirmieji šio sezono UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalių dalyviai. Prie jų trečiadienį prisijungs dar dvi futbolo komandos. Kurios ekipos duris į kitą etapą pravers pirmosios? „Liverpool“ – „Porto“ Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse dvi komandos iškovojo pergales didžiausiais rezultatais – 5:0. Viena jų buvo „Liverpool“. Ji, skirtingai nei Miuncheno „Bayern“, tokį laimėjimą užfiksavo svečiuose.
2018-03-06

Italijoje išsigelbėjo „Juventus“, kiti lyderiai sužaidė lygiosiomis

Turino „Juventus“ futbolininkai iki 57-osios rungtynių minutės vijosi absoliučius Italijos „Serie A“ autsaiderius, bet sugebėjo išsigelbėti – sekmadienį namie 2:1 (0:1) nugalėjo „Benevento“. Svečius 19-ąją minutę į priekį išvedė Amato Ciciretti. „Juventus“ rezultatą pavyko išlyginti 57-ąją minutę, kai kamuolį į vartus nukreipė Gonzalo Higuainas. Šeimininkai pergalingą įvartį įmušė 65-ąją minutę, kai tikslus buvo Juanas Cuadrado.
2017-11-05

Italijoje – „Juventus“ ir „Napoli“ pergalės

Trečiadienį Italijos „Serie A“ pergales iškovojo lygos lyderiai – Turino „Juventus“ ir „Napoli“. „Juventus“ savo aikštėje 4:1 (2:1) nugalėjo Feraros SPAL. Šeimininkams įvarčius pelnė Federico Bernardeschi (14 minutė), Paulo Dybala (22 min.), Gonzalo Higuainas (65 min.) ir Juanas Cuadrado (70 min.). „Napoli“ svečiuose 3:2 (2:1) įveikė „Genoa“. Dubliu pasižymėjo Driesas Mertensas (14, 30 min.). 60-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė „Genoa“ futbolininkas Ervinas Zukanovičius.
2017-10-26

Italijos „Serie A“ – įvarčių lietus

Šeštadienį sužaistos trejos Italijos „Serie A“ rungtynės. Jų metu įmušta 11 įvarčių. Rezultatyviausiai klostėsi „Genoa“ ir „Juventus“ mačas. Jį 4:2 (2:2) laimėjo svečiai iš Turino. „Juventus“ tris įvarčius pelnė Paulo Dybala (14, 45+3 (11 m), 92 minutėmis), vieną – Juanas Cuadrado (62 min.). „Genoa“ 11 metrų baudinį realizavo Andrey Galabinovas (7 min.). 1-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė „Juventus“ atstovas Miralemas Pjaničius.
2017-08-27

„Juventus“ užtikrintai žengė į finalą

Turino „Juventus“ tapo pirmuoju UEFA Čempionų lygos finalo dalyviu. Italai antradienį namie 2:1 (2:0) nugalėjo „Monaco“. Prieš savaitę Monake vykusi dvikova taip pat baigėsi „Juventus“ pergale – 2:0. Antradienį „Monaco“ reikėjo atakuoti, tad svečiai rungtynes pradėjo itin aktyviai. Mačo pradžioje geriausią galimybę turėjo Monako komandos talentas Kylianas Mbappe, pataikęs į tolimąjį virpstą.
2017-05-09

„Monaco“ sieks pralaužti „Juventus“ gynybą, Turino komanda – sustabdyti varžovų puolimą

Šiandien UEFA Čempionų lygos pirmosiose pusfinalio rungtynės susitiks „Monaco“ ir Turino „Juventus“. Monako komanda tikisi pralaužti gerai organizuotą varžovų gynybą, Italijos ekipa – sustabdyti uragnininį šeimininkų puolimą. „Juventus“ turi laimėtojų mentalitetą, – rungtynių išvakarėse kalbėjo vyriausiasis „Monaco“ treneris Leonardo Jardimas. – Turino komanda – gerai organizuota ir fiziškai stipri gindamasi. Ji galinga ir atakuodama. „Juventus“ pakanka poros progų, kad įmuštų.
2017-05-03

„Barcelona“ reikės dar vieno stebuklo – katalonai sudaužyti Turine

Antradienį triuškinamą pralaimėjimą pirmajame UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio mače patyrė „Barcelona“. Ją Turine 3:0 (2:0) sudaužė vietos „Juventus“. Rungtynės prasidėjo be jokios žvalgybos. Aktyviai į atakas metėsi šeimininkai. 3-ąją minutę galva tiesiai į vartininką mušė Gonzalo Higuainas. Nepasižymėjo vienas argentinietis, tai padarė kitas. Po kolumbiečio Juano Cuadrado perdavimo kamuolį baudos aikštelėje gavo Paulo Dybala.