20
Miuncheno „Bayern“ – „Darmstadt“ (nuotr. SCANPIX)

Vokietijos čempionate sunkias pergales šventė turnyro favoritai Miuncheno „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“.

20

Miunchene vykusiose rungtynėse susitikimas galėjo baigtis lygiosiomis, tačiau 87-ąją minutę 11 metrų baudinio nerealizavo „Darmstadt“ žaidėjas Hamitas Altintopas. Pergalingu tapusį įvartį 18-ąją minutę pelnė Juanas Bernatas.

Dortmundo „Borussia“ vos neprisižaidė namuose. Jau 4-ąją minutę „geltonuosius“ į priekį išvedė Marco Reusas, o 14-ąją 11 metrų baudinio nerealizavo Pierre`as-Emerickas Aubameyangas.

Vis dėlto tas pats Aubameyangas 82-ąją minutę įmušė įvartį ir padvigubino skirtumą. 86-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Andrejus Kramaričius ir komandas vėl skyrė vienas įvartis, tačiau daugiau nepasižymėjo nei vieni ir „Borussia“ šventė pergalę 2:1.

Menchengladbacho „Borussia“ išplėšė tašką namuose. Jie praleido įvartį 57-ąją minutę, kai pasižymėjo Alfredas Finnbogasonas. Rezultatą išlyginti aikštės šeimininkams pavyko tik 90-ąją minutę, tai padarė Andre Hahnas.

„Wolfsburg“ klubas išvykoje 0:2 nugalėjo Frankfurto „Eintracht“. Įvarčius nugalėtojams pelnė Danielis Didavi (48`) ir Mario Gomezas (63`).