darmstadt

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darmstadt“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darmstadt“.

Vokietijoje – sunkios „Bayern“ ir „Borussia“ pergalės

Vokietijos čempionate sunkias pergales šventė turnyro favoritai Miuncheno „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“. Miunchene vykusiose rungtynėse susitikimas galėjo baigtis lygiosiomis, tačiau 87-ąją minutę 11 metrų baudinio nerealizavo „Darmstadt“ žaidėjas Hamitas Altintopas. Pergalingu tapusį įvartį 18-ąją minutę pelnė Juanas Bernatas. Dortmundo „Borussia“ vos neprisižaidė namuose.
2017-05-06

Robertas Lewandowski įmušė tris įvarčius, „Bayern“ laimėjo 6:0

Bundeslygos lyderiai Miuncheno „Bayern“ futbolininkai namie sutriuškino „Augsburg“ klubą 6:0, o tris įvarčius bavarams pelnė lenkas Robertas Lewandowski. Po šios pergalės „Bayern“ išsaugojo 13 taškų persvarą prieš antrojoje vietoje žengiantį „Leipzig“, kuris šeštadienį 4:0 įveikė „Darmstadt“. Bavarai, kurie šį mėnesį Čempionų lygos ketvirtfinalyje žais su Madrido „Real“, demonstruoja puikią sportinę formą.
2017-04-02

Valentino dienos kulminacija – sugrįžtanti UEFA Čempionų lyga

Antradienį sporto mylėtojai Valentino dieną švęs prie televizoriaus ekranų, mat į juos po ilgos pertraukos sugrįžta UEFA Čempionų lyga. Pirmosiose dvejose rungtynėse Lisabonos „Benfica“ susitiks su Dortmundo „Borussia“, o „Paris Saint-Germain“ bandys įveikti grėsmingąją „Barcelona“ ekipą.   Portalui tv3.lt apie šias rungtynes kalbėjo komentatoriai Nerijus Kesminas ir Žydrūnas Grudzinskas.
2017-02-14

Vokietijos futbolo lygoje Leipcigo klubas vejasi „Bayern“

Šeštadienį Vokietijos Bundeslygoje sužaistos šešerios septynioliktojo turo rungtynės. Leipcigo RB klubas namuose 3:0 sutriuškino Frankfurto „Eintracht“ ekipą. Jau trečiąją rungtynių minutę iš aikštės buvo pašalintas svečių komandos vartininkas Lukas Hradecky. 6-ąją minutę Leipcigo klubą į priekį išvedė Marvinas Compperis. Kėlinio pabaigoje dar vieną įvartį įmušė Timo Werneris. Antrajame kėlinyje į savus vartus įsimušė Jesus Vallejo.
2017-01-21

Vokietijoje – du Roberto Lewandowskio įvarčiai ir „Bayern“ pergalė

„Augsburg“ klubas nerado priešnuodžių, o Miuncheno „Bayern“ šventė pergalę 1:3. Kituose stadionuose didesnių staigmenų užfiksuota nebuvo. Svečiai du įvarčius per kelias minutes sumušė jau pirmajame kėlinyje, kai pasižymėjo Robertas Lewandowskis (20`) ir Arjenas Robbenas (22`). Lenkas vėliu mušė dar sykį (49`), o paguodos įvartį „Augsburg“ ekipai pelnė Ja-Cheol Koo (67`). Kiti rezultatai: „Darmstadt“ – „RasenBallsport Leipzig“ 0:2 57` Marcel Sabitzer; 82` Marcel Sabitzer.
2016-10-29

„Bundesliga“ čempionate netikėtai suklupo Miuncheno „Bayern“

Trečiadienį Vokietijos nacionalinėse futbolo pirmenybėse buvo sužaistos 7-ios 24-to turo rungtynės. „Bundesliga“ čempionate buvo užfiksuotos kelios staigmenos. Didžiausią staigmeną pateikė „Mainz“ ekipa. Mainco komanda išvykoje 2:1 (1:0) patiesė lygos čempionus, Miuncheno „Bayern“ futbolininkus. Iki šių rungtynių Miuncheno klubas „Bundesliga“ čempionate laimėjo visas 11 prieš tai žaistų rungtynių „Allianz“ arenoje.
2016-03-02

„Bundesliga“ čempionate lyderiai iškovojo pergales

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate buvo sužaistos penkios 19-to turo rungtynės. Pergalėmis galėjo džiaugtis lygos lyderiai. Namuose žaidę Dortmundo „Borussia“ futbolininkai rungtynių gale iškovojo varginančią pergalę prieš lygos vidutiniokus „Ingolstadt“ rezultatu 2:0 (0:0). Visas rungtynes kontroliavę dortmundiečiai į priekį išsiveržė tik 77-ąją minutę. Rezultatyviausias „Bundesliga“ žaidėjas P.Aubameyang nuginklavo varžovų vartininką.
2016-01-30

Vokietijoje – nelengva Miuncheno „Bayern“ pergalė

Šeštadienį buvo sužaistos penkios 16-ojo turo „Bundesliga“ rungtynės. Sėkmingai pro pralaimėjimo praėjusią savaitę sužaidę Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Čempionai namuose 2:0 (0:0) nugalėjo lygos naujokus, „Ingolstadt“ futbolininkus. Bavarai pirmajame kėlinyje atrodė netgi silpniau už savo varžovus. „Ingolstadt“ futbolininkai atliko daugiau smūgių ir į vartų plotą, ir daugiau kėlė kampinių, tačiau pasižymėti svečiams nepavyko. Antrasis kėlinys skyrėsi kaip diena ir naktis.