Vakar dviem susitikimais prasidėjo antrasis Anglijos „Premier“ lygos turas. Antrąją pergalę iškovojo vienas pirmenybių favoritų Londono „Chelsea“ klubas. Carlo Ancelotti auklėtiniai svečiuose rezultatu 3:1 (0:1) nugalėjo „Sunderland“ ekipą.

Pirmieji šiame susitikime pasižymėjo aikštės šeimininkai. 18 minutę Petrą Cechą nuginklavo tik šią vasarą „Sunderland“ klubą papildęs puolėjas Darrenas Bentas.

Visgi „mėlynieji“ nepalūžo ir po pertraukos pelnė tris įvarčius be atsako, taip iškovodami antrąją pergalę naujajame sezone. Įvarčius nugalėtojams pelnė Michaelis Ballackas, Frankas Lampardas bei Deco.

Kitame mače lygos naujokai „Wolverhampton Wanderers“ futbolininkai svečiuose kiek netikėtai 1:0 (1:0) nugalėjo „Wigan Athletic“ klubą bei iškovojo pirmuosius taškus „Premier“ lygoje.

Rungtynių baigtį nulėmė 6-ąją rungtynių minutę pelnytas Adrew Keogho įvartis.

Antradienio rungtynių statistika:

„Wigan Athletic“ – „Wolverhampton Wanderers“ 0:1 (0:1).

Įvartis: 6 min. Andrew Keoghas 0:1.

„Sunderland“ – Londono „Chelsea“ 1:3 (1:0).

18 min. Darrenas Bentas 1:0, 52 min. Michaelis Ballackas 1:1, 61 min. iš 11 m. baudinio Frankas Lampardas 1:2, 70 min. Deco 1:3.