wolverhampton wanderers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wolverhampton wanderers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wolverhampton wanderers“.

„Rennes“ sutriuškino „Everton“, Edvinas Gertmonas rungtynes praleido ant suolo

Šeštadienį sužaista begalė kontrolinių futbolo rungtynių. Vienose jų Edvino Gertmono „Rennes“ sutriuškino Liverpulio „Everton“ – 4:1 (2:1). Nugalėtojams įvarčius mušė Benjaminas Bourigeaud (28 minutė), Theosonas Jordanas Siebatcheu (36 min.), Faitout Maouassa (77 min.) ir Jamesas Edwardas Lea Siliki (79 min.). „Everton“ gretose pasižymėjo naujokas Richarlisonas, kamuolį į vartus nukreipęs 45-ąją minutę.
2018-07-28

FA taurė: į kitą etapą žengė ne visos „Premier“ lygos komandos

Anglijoje vyksta FA taurės trečiojo etapo rungtynės. Jos stipriausioms šalies komandoms susiklostė skirtingai. Didžiausia sensacija užfiksuota Koventryje, kur pasirodymą baigė „Stoke City“, 1:2 (0:1) pralaimėjusi ketvirtojo Anglijos diviziono „Coventry City“. Rezultatą 54-ąją minutę 11 metrų baudiniu buvo išlyginęs Charlie Adamas.
2018-01-06

„Hearts“ pralaimėjo Anglijos „Premier“ lygos ekipai

Edinburgo „Hearts“ (Škotija) futbolo klubas draugiškose rungtynėse antradienį namuose 0:2 (0:2) pralaimėjo „Wolverhampton“ (Anglija) komandai. Nugalėtojams įvarčius pelnė Gregas Halfordas (4 min.) ir Stephenas Wardas (18). „Hearts“ komandoje Marius Žaliūkas žaidė visas rungtynes, o Arvydas Novikovas rungtyniavo nuo 77-osios min.
2010-08-04

„Chelsea“ – vienvaldė „Premier“ lygos lyderė

Vakar dviem susitikimais prasidėjo antrasis Anglijos „Premier“ lygos turas. Antrąją pergalę iškovojo vienas pirmenybių favoritų Londono „Chelsea“ klubas. Carlo Ancelotti auklėtiniai svečiuose rezultatu 3:1 (0:1) nugalėjo „Sunderland“ ekipą. Pirmieji šiame susitikime pasižymėjo aikštės šeimininkai. 18 minutę Petrą Cechą nuginklavo tik šią vasarą „Sunderland“ klubą papildęs puolėjas Darrenas Bentas.
2009-08-19

FC „Liverpool“ klube – Airijos rinktinės kapitonas

Anglijos grandas FC „Liverpool“ klubas oficialiai pranešė, kad sukirto rankomis su buvusiu „Tottenham Hotspur“ ekipos puolėju iš Airijos Robbie Keanu. „Raudonųjų“ bosas Rafaelis Benitezas tikisi, kad naujasis pirkinys, pasirašęs 4-erių metų 24-ių milijonų eurų vertės sutartį, sėkmingai užpildys spragas, atsiradusias po aukštaūgio snaiperio Peterio Croucho išvykimo. Įdomu tai, kad Mersisaido grafystės komanda jau ir anksčiau bandžiusi prisivilioti Robbie Keaną.
2008-07-29

Ištraukti Anglijos futbolo taurės šešioliktfinalio burtai

Pirmadienį ištraukti Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės turnyro šešioliktfinalio burtai, komanda suskirstę poromis.Nugalėtojo titulą ginančio Londono "Chelsea" klubo varžove bus kita elitinio diviziono "Wigan Athletic" vienuolikė.Tuo tarpu Londono "Arsenal" susitiks su antrojo diviziono "Stoke City" ekipa arba "Newcastle United" futbolininkais. 1/32 finalo šių komandų mačas sekmadienį baigėsi be įvarčių (0:0) ir klubams teks žaisti pakartotinas rungtynes.