Sekmadienį (08.17) Graikijoje pasibaigusiame Europos jaunimo (iki 23 metų amžiaus) dviračių čempionate devintąją vietą merginų grupinėse lenktynėse tarp 50 dalyvių užėmė Modesta Vžesniauskaitė.

Lietuvos dviratininkė 105,6 km distancijos finiše 44 sekundes pralaimėjo čempionės aukso medalį iškovojusiai ispanei Marijai Isabelei Morreno Allue - 3 val. 3 min. ir 28 sek.

Antra finišavo vokietė Theresa Senff, trečia - olandė Vera Koedooder.

Indrė Janulevičiūtė tenkinosi 32-ąja vieta:

1. Maria Isabel Morreno Allue (Ispanija) 3:03:282. Theresa Senff (Vokietija) atsiliko 39 sek.3. Vera Koedooder (Olandija) 39...9. Modesta Vžesniauskaitė 44...32. Indrė Janulevičiūtė 10:59

Vaikinų 158,4 km grupinėse lenktynėse Karolis Volungevičius tarp 57 dalyvių buvo 34-as. Rungties nugalėtojui bei prizininkams lietuvis finiše pralaimėjo 1 minutę ir 50 sekundžių:

1. Giovanni Visconti (Italija) 4:10:312. Jeremie Roy (Prancūzija)3. Kristjan Fajt (Slovėnija) tas pats laikas...34. Karolis Volungevičius atsiliko 1:50

Merginų atskiro starto 24 km lenktynėse I. Janulevičiūtė užėmė devynioliktąją vietą, 1 min. 26,47 sek. pralaimėjusi nugalėtojai prancūzei Virginie Moinard (33:29,88).

Vaikinų 32 km atskiro starto rungtyje Vytautas Kaupas buvo septynioliktas, 1 min. 53,57 sek. atsilikęs nuo nugalėtoju tapusio vokiečio Markuso Fotheno (41:32,79).