indrė janulevičiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „indrė janulevičiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „indrė janulevičiūtė“.

E. Pučinskaitė pasaulio reitinge pakilo į penktąją vietą

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtoje naujoje pasaulio plento dviratininkių reitingų lentelėje iš lietuvių aukščiausią vietą - penktą - užima Edita Pučinskaitė (473 tšk.). 27 metų dviratininkė, kuri pasaulio čempionate Kanadoje grupinėse lenktynėse šeštadienį užėmė ketvirtąją vietą, ankstesnėje, spalio 8 dienos, klasifikacijoje buvo devinta. Kita lietuvė Diana Žiliūtė (271 tšk.), kuri pasaulio pirmenybėse nedalyvavo, ir toliau užima 13-ąją vietą.
2003-10-13

D. Žiliūtė - pasaulio taurės etapo nugalėtoja

Lietuvos dviratininkė Diana Žiliūtė, atstovaujanti Lietuvoje registruotai komandai "Acca Due O", sekmadienį laimėjo priešpaskutinįjį, aštuntąjį, pasaulio moterų dviračių taurės varžybų etapą - lenktynes "Rund um die Nurnberger Altstadt" Vokietijoje. 27 metų lietuvė 117 km (9 ratai po 13 km) nuvažiavo per 2 val. 53 min. 49 sek.
2003-08-31

E. Pučinskaitė pasaulio reitinge - devinta

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtoje naujoje pasaulio plento dviratininkių reitingų lentelėje iš lietuvių aukščiausią vietą - devintą - užima Edita Pučinskaitė (332 tšk.). 27 metų dviratininkė ankstesnėje, liepos 27 dienos, klasifikacijoje buvo dešimta. Lydere išliko pasaulio čempionė švedė Susanne Ljungskog (Suzana Jungskog, 658,5 tšk.). Į antrąją poziciją iš trečiosios pakilo šveicarė Nicole Brandli (Nikolė Brendli, 584 tšk.
2003-08-25

Pasaulio dviračių taurės etape Modesta Vžesniauskaitė finišavo septinta

Šeštadienį pasaulio moterų dviračių taurės varžybų septintajame etape - "GP de Plouay" lenktynėse Prancūzijoje - Lietuvoje registruotos "Aušra Gruodis" komandos narė Modesta Vžesniauskaitė užėmė septintąją vietą. Lietuvos dviratininkė distanciją įveikė per 3 val. 10 sek. ir 25-mis sekundėmis atsiliko nuo etapo nugalėtojos komandos draugės britės Nocoles Cooke (Nikolės Kuk). Su pagrindine grupe, kuri nugalėtojai pralaimėjo 1 min. 21 sek.
2003-08-24

Europos jaunimo dviračių pirmenybėse Modesta Vžesniauskaitė finišavo devinta

Sekmadienį (08.17) Graikijoje pasibaigusiame Europos jaunimo (iki 23 metų amžiaus) dviračių čempionate devintąją vietą merginų grupinėse lenktynėse tarp 50 dalyvių užėmė Modesta Vžesniauskaitė. Lietuvos dviratininkė 105,6 km distancijos finiše 44 sekundes pralaimėjo čempionės aukso medalį iškovojusiai ispanei Marijai Isabelei Morreno Allue - 3 val. 3 min. ir 28 sek. Antra finišavo vokietė Theresa Senff, trečia - olandė Vera Koedooder.
2003-08-18

J. Polikevičiūtė lenktynėse Ispanijoje – trečia

Ispanijoje vykstančių 16-ųjų daugiadienių moterų dviračių lenktynių "Emakumeen Bira" bendrojoje įskaitoje po šeštadienį vykusio dviejų dalių trečiojo etapo lietuvė Jolanta Polikevičiūtė užima trečiąją vietą. Pirmauja olandė Mirjam Melchers. J. Polikevičiūtė nuo jos atsilieka 16 sek. Antroje vietoje - rusė Olga Sliusareva. Ji lyderei pralaimi 16 sek. Nugalėtojos titulą ginanti Edita Pučinskaitė (atsilieka 4 min. 55 sek.
2003-06-15

Dviratininkių lenktynėse Ispanijoje Jolanta Polikevičiūtė pakilo į antrąją vietą

Ispanijoje šešioliktą kartą rengiamose keturių etapų "Emakumeen Bira" dviratininkių lenktynėse penktadienį antrajame etape "Team 2002 Aurora RSM" ekipai atstovaujanti Jolanta Polikevičiūtė užėmė antrąją vietą ir bendroje įskaitoje taip pat pakilo į antrąją poziciją. Lietuvos dviratininkė 104 km distanciją įveikė per 3 val. 5 min. 35 sek. ir tik finišo tiesiojoje pralaimėjo etapo nugalėtojai rusei Olgai Sliusarevai, kuri ir tapo lydere bendroje įskaitoje.
2003-06-14

Pirmajame dviratininkių lenktynių Ispanijoje etape Jolanta Polikevičiūtė buvo trečia, Edita Pučinskaitė – šešta

Ketvirtadienį Ispanijoje prasidėjo šešioliktą kartą rengiamos keturių etapų "Emakumeen Bira" dviratininkių lenktynėse. Trečiąją vietą pirmojo etapo 70,3 km distancijoje užėmė "Team 2002 Aurora RSM" ekipai atstovaujanti Jolanta Polikevičiūtė. Lietuvos dviratininkė finišavo kartu su etapo nugalėtoja ispane Eneritz Iturriaga bei antrąją vietą užėmusia ruse Olga Sliusareva - po 1 valandos 51 minutės ir 19 sekundžių.
2003-06-13

E. Pučinskaitė pasaulio taurės etape Olandijoje – trečia

Lietuvos dviratininkė Edita Pučinskaitė, atstovaujanti Italijos komandai "SC Michela Fanini", ketvirtajame pasaulio moterų dviračių taurės varžybų etape - lenktynėse "Amstel Gold Race" Olandijoje - sekmadienį užėmė trečiąją vietą. Nugalėjo Lietuvoje registruotos komandos "Aušra Gruodis" atstovė 20-metė britė Nikol Kuk (Nicole Cooke), 114,8 km nuvažiavusi per 2 val. 45 min. 18 sek. Antrąją vietą užėmė australė Olivija Golan (Olivia Gollan). Ji ir E. Pučinskaitė nuo nugalėtojos atsiliko 2 sek.
2003-04-20

Dviratininkių lenktynėse Italijoje Edita Pučinkaitė liko devinta

Italijoje pasibaigusiosios trečiosiose trijų dienų "Vuelta Ciclista y Leon Feminas" dviratininkių lenktynėse devintąją poziciją bendroje įskaitoje užėmė "SC Michela Fanini" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. E.Pučinskaitė penktadienį pasibaigusiose lenktynėse buvo pagrindinėje grupėje dviratininkių, kurios nugalėtojai rusei Zulfijai Zabirovai pralaimėjo 11 sekundžių.