Italijoje pasibaigusiosios trečiosiose trijų dienų "Vuelta Ciclista y Leon Feminas" dviratininkių lenktynėse devintąją poziciją bendroje įskaitoje užėmė "SC Michela Fanini" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė.

E.Pučinskaitė penktadienį pasibaigusiose lenktynėse buvo pagrindinėje grupėje dviratininkių, kurios nugalėtojai rusei Zulfijai Zabirovai pralaimėjo 11 sekundžių.

Taip pat 11 sekundžių nugalėtojai pralaimėjo ir antrą bei trečią vietas bendroje įskaitoje užėmusios atitinkamai olandė Mirijam Melchers bei švedė Susanne Ljungskog.

29-a lenktynėse liko "Team 2002 Aurora" komandos dviratininkė Jolanta Polikevičiūtė, 69-a - Erika Vilūnaitė ("Aušra-Gruodis-Safi"), 93-ąją poziciją užėmė Rasa Polikevičiūtė ("Team 2002 Aurora"), Indrė Janulevičiūtė ("Acca Due O") liko 105-a, o Ramunė Lipinskaitė ("Acca Due O") - 116-a tarp 123-jų finišavusių sportininkių.

Nepasisekė Zitai Urbonaitei ("Acca Due O"), kuri iš lenktynių pasitraukė jau pirmajame etape:

1. Zulfija Zabirova (Rusija) 7 val. 26 min. 34 sek.2. Mirjam Melchers (Olandija) atsiliko 11 sek.3. Susanne Ljungskog (Švedija) 114. Nicole Cooke (D.Britanija) 115. Judith Arndt (Vokietija) 11...9. Edita Pučinskaitė 11...29.Jolanta Polikevičiūtė 5.07...69.Erika Vilūnaitė 13.42...93.Rasa Polikevičiūtė 24.14...105.Indrė Janulevičiūtė 34.26...116.Ramunė Lipinskaitė 54.00...123.Ainara Inarritu Martin (Ispanija) 1.18.18

Penktadienį vykusį trečiąjį 93,1 km etapą laimėjo lenktynių nugalėtoja Zulfija Zabirova. Tik 9 sek. pralaimėjusi nugalėtojai antra finišavo Erika Vilūnaitė, o su pagrindine dviratininkių grupe atvažiavusi Edita Pučinskaitė buvo 16-a:

1. Zoulfia Zabirova (Rusija) 2 val. 18 min. 40 sek.2. Erika Vilūnaitė atsiliko 9 sek.3. Anita Valen (Norvegija) 174. Mirjam Melchers (Olandija) 175. Rochelle Gilmore (Australija) 17...16.Edita Pučinskaitė 17...39.Jolanta Polikevičiūtė 25...43.Indrė Janulevičiūtė 25...68.Rasa Polikevičiūtė 2.32...103.Ramunė Lipinskaitė 13.33