anita valen

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „anita valen“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „anita valen“.

E. Pučinskaitė pasaulio reitinge pakilo į penktąją vietą

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtoje naujoje pasaulio plento dviratininkių reitingų lentelėje iš lietuvių aukščiausią vietą - penktą - užima Edita Pučinskaitė (473 tšk.). 27 metų dviratininkė, kuri pasaulio čempionate Kanadoje grupinėse lenktynėse šeštadienį užėmė ketvirtąją vietą, ankstesnėje, spalio 8 dienos, klasifikacijoje buvo devinta. Kita lietuvė Diana Žiliūtė (271 tšk.), kuri pasaulio pirmenybėse nedalyvavo, ir toliau užima 13-ąją vietą.
2003-10-13

E. Pučinskaitę nuo medalio skyrė akimirka

Lietuvos dviratininkei Editai Pučinskaitei nepavyko užkopti ant Kanadoje vykstančio pasaulio dviračių sporto plento čempionato prizininkių pakylos. 27 metų lietuvė, atstovaujanti Italijos komandai "Michela Fanini", grupinėse lenktynėse šeštadienį finišo liniją kirto ketvirta. Praėjusiais metais Belgijoje iškovotą pasaulio čempionės titulą apgynė 27 metų švedė Suzana Jungskog (Susanne Ljungskog), 124 km (10 ratų po 12,4 km) nuvažiavusi per 3 val. 16 min. 6 sek.
2003-10-12

Geriausių planetos dviratininkių klasifikacijoje Edita Pučinskaitė pakilo į aštuntąją vietą

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame pajėgiausių planetos dviratininkių reitinge iš vienuoliktosios vietos į aštuntąją per dvi savaites pakilo Edita Pučinskaitė, turinti 359 įskaitinius taškus. Iš dvyliktosios pozicijos į tryliktąją nukrito Diana Žiliūtė (271 tšk.). Klasifikacijoje tarp 100 geriausių planetos dviratininkių yra dar trys Lietuvos atstovės. Jolanta Polikevičiūtė iš devynioliktosios vietos nusmuko į 22-ąją (162 tšk.
2003-09-23

Edita Pučinskaitė "Giro della Toscana" dviratininkių lenktynėse Italijoje liko aštunta

Italijoje pasibaigusiose daugiadienėse "Giro della Toscana Internazionale Femminile" dviratininkių lenktynėse geriausiai iš lietuvių pasirodžiusi "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė galutinėje įskaitoje užėmė aštuntąją vietą. Bendroje įskaitoje Lietuvos dviratininkė lenktynių nugalėtoja tapusiai švedei Susannei Ljungskog pralaimėjo 7 min. 22 sek.
2003-09-22

Edita Pučinskaitė prarado dviratininkių lenktynių Italijoje lyderės poziciją

Italijoje vykstančiose daugiadienėse "Giro della Toscana Internazionale Femminile" dviratininkių lenktynėse lyderės poziciją po ketvirtojo etapo šeštadienį prarado "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Bendroje įskaitoje Lietuvos dviratininkė užima devintąją vietą bei lydere tapusiai švedei Susannei Ljungskog pralaimi 7 minutes ir 22 sekundes.
2003-09-21

Dviratininkių lenktynių Italijoje lydere tapo Edita Pučinskaitė

Italijoje vykstančių daugiadienių "Giro della Toscana Internazionale Femminile" dviratininkių lenktynių antrąjį etapą laimėjo bei lydere bendroje įskaitoje tapo "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Lietuvos dviratininkė ketvirtadienį 115,4 km distanciją įveikė per 3 valandas 1 minutę ir 23 sekundes. E.Pučinskaitė finiše šešiomis sekundėmis aplenkė italę Fabianą Luperini bei olandę Mirjam Melchers.
2003-09-19

"Grande Boucle Feminine" dviratininkių lenktynių etape Erika Vilūnaitė finišavo septinta

Prancūzijoje vykstančių "Grande Boucle Feminine", kitaip vadinamų moterų "Tour de France" dviratininkių lenktynių dvyliktajame etape penktadienį (08.15) trys iš keturių Lietuvos atstovių finišavo kartu su pagrindine grupe, o aukščiausiai pakilusi "Prato Marathon Bike" komandos narė Erika Vilūnaitė buvo septinta.
2003-08-16

"Grande Boucle Feminine" dviratininkių lenktynių etape visos lietuvaitės finišavo su pagrindine grupe

Prancūzijoje vykstančių "Grande Boucle Feminine", kitaip vadinamų moterų "Tour de France" dviratininkių lenktynių vienuoliktajame etape ketvirtadienį (08.14) visos keturios lietuvaitės finišavo su pagrindine grupe. 131 km etapo nugalėtoja tapo vokietė Petra Rossner, distanciją įveikusi per 3 val. 37 min. 26 sek.
2003-08-15

"Grande Boucle Feminine" dviratininkių lenktynių etape Rasa Polikevičiūtė buvo antra

Prancūzijoje vykstančių "Grande Boucle Feminine", kitaip vadinamų moterų "Tour de France" dviratininkių lenktynių aštuntajame etape sekmadienį antrąją vietą užėmė "Team 2002 Aurora RSM" komandai atstovaujanti Rasa Polikevičiūtė. Lietuvos dviratininkė 84,5 km distanciją įveikė per 2 val. 25 min. 25 sek. ir tik septyniomis sekundėmis atsiliko nuo etapo nugalėtojos rusės Zulfijos Zabirovos.
2003-08-11

Rasa Polikevičiūtė laimėjo "Grande Boucle Feminine" dviratininkių lenktynių etapą

Prancūzijoje vykstančių "Grande Boucle Feminine", kitaip vadinamų moterų "Tour de France" dviratininkių lenktynių šeštąjį etapą penktadienį laimėjo "Team 2002 Aurora RSM" komandai atstovaujanti Rasa Polikevičiūtė. R.Polikevičiūtė 106 km distanciją įveikė per 3 val. 42 min. 54 sek. ir 2 min. 4 sek. aplenkė etapo prizininkėmis tapusias australes Emmą James (Emą Džeims) ir Margeret Hemsley.